Teraz jest 29 mar 2024 17:48:47




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Komiks o D&D 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 24 mar 2008 10:38:46
Posty: 24
Post Komiks o D&D
http://rotflpg.kirtanoffice.com/ - Tylko dla graczy

Co o nim sądzicie? Z czym się zgadzacie, a z czym nie? Mi osobiście przypadł do gustu.
Komiks jest darmowy. Jego autor robi go kompletnie za darmo.

Wyrażajcie swoje opinie.


24 mar 2008 19:46:24
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 25 mar 2008 19:36:57
Posty: 24
Post 
Mnie się ten komiks podoba, ale zdecydowanie lepszy jest http://www.giantitp.com/Comics.html - niestety (albo stety- pocwiczymy język) po angielsku ale część odcinków została przetłumaczona na polski- na joymonsterze pt. Zakon Patyka. Doskonałe teksty i świetni bohaterowie- szczególnie niziołek ranger o charakterze chaotyczny zły oraz przyglupawy bard. :)
Naprawdę polecam!

Acha! na tej stronie są 2 komiksy- ten śmieszny to Order of the Stick. Ten drugi jest... dziwny. :/


27 mar 2008 11:23:59
Zobacz profil
Post 
Niestety nie zdolalem obejrzeć wszystkich odcinków, gdyz jest ich az 132 i liczba ta caly czas sie powieksza (!) . Komiks ma klimat, a to jest bardzo wazne. Zabawne teksty, jednak odbiorca mosi byc jednoczesnie graczem. Najbardziej przypadl mi do gustu sposob rysowania postaci. Maja one fajny wyraz twarz, jest to narysowane bardzo prosto aczkolwiek wyraznie, dolewajac tym samym oliwy do ognia. Komiks jest bardzo pozytywny. Hmm... coz- polecam szczegolnie gracza "papierowych" rpg'ów ! :>


30 kwi 2008 23:08:54
Użytkownik

Dołączył(a): 31 sie 2007 13:56:04
Posty: 82
Post 
Widziałem już je wcześniej. Są naprawdę śmieszne. Do mojego teamu najbardziej pasuje ten odcinek "syndrom zbieracza". Tyle że u mnie to wojownik by się kłócił z paladynem kto ma wziąść "to coś" :)


01 maja 2008 0:28:54
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 24 maja 2008 21:56:02
Posty: 31
Post 
Hehe też to znam u nas pełno było takich kfiatków z sesji
pierwszy lepszy:

MG: Masz biegunke
G1: Ide w krzaki ...... i no wiesz.
MG: Opisz to :P

Nademną też się tak znęcał MG jak nad krasnoludem bo mu podpadłem wcześniej


25 maja 2008 0:49:25
Zobacz profil
Post 
komiks opisuje wieczną walkę GMa z graczem, zwykle niestety przegraną przez gracza, i robi to wspaniale. Grafika może nie powala, postacie są schematyczne, ale mimo to komis czyta się z nieukrywaną przyjemnością, a zwariowane pomysły autora powodują ataki nagłego śmiechu:) Moją ulubioną postacią jest milczący nekromanta i jego n i e s a m o w i t e komentarze (często również milczące:P)


06 cze 2008 19:47:35
Post 
Najlepszy jest krasnolud i naprawde zachowuje sie i mówi jak jeden z krasnoludów ze świata D&D. Trzeba przyznać że reszta postaci też jest OK. Komiks jest napisany w ciekawy sposób u względniający mistrza gry, z czym jeszcze sie nie spotkałem. Lubie humor sytuacyjny jak i słowny, oba rodzaje sie przeplatają w przyjemny dla mnie sposób. Czyta sie szybko i przyjemnie tak więc polecam


18 sie 2008 12:18:07
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron