Teraz jest 29 mar 2024 17:16:35




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Zachowanie ludzi w... 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 14 kwi 2008 19:00:30
Posty: 17
Post 
Każde miejsce publiczne czy to kino czy teatr ma swoje "zasady niepisane".Moim zdaniem człowiek sam powinien wiedzieć jak się zachować.Jednak czy to wycieczka szkolna do kina czy wizyta prywatna to i tak ludzie zachowują się strasznie.Po prostu większość jest niewychowana i nie ma szacunku dla innych ludzi,którzy tak samo zapłacili i chcą oglądnąć film czy spektakl.Może takie wypowiedzi każdego z nas dadzą tym ludziom coś do myślenia.Bo jeśli mają zamiar gadać i jeść to niech idą do baru lub restauracji!Mnie to tak samo denerwuję!!!!!!!Ludzie myślcie!


12 cze 2008 22:23:33
Zobacz profil
Post 
Parę ładnych lat kolega tak się w teatrze porobił, że aż pogotowie go zabrało. Wstyd i hańba. Ale to było dawno - podstawówka. Wtedy zamiast teatru ważniejsze było brak zajęć i głópoty


06 sie 2008 22:39:47
Użytkownik

Dołączył(a): 27 lut 2008 21:22:21
Posty: 36
Lokalizacja: Gorzow Wlkp.
Post 
Nigdy nie zapomnę pierwszego występu na deskach teatru. Totalna trauma, blisko sceny gimnazjaliści rozmawiali i się śmiali , zapomniałem tekstu i musiałem liczyć na pomoc Suflerki. Strasznie rozmowy i śmiech rozpraszają, najgorsze co możne być niestety....

_________________
Mam radiówkę wiec mogę mieć czasem inne IP....


08 sie 2008 17:39:28
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron