Teraz jest 29 mar 2024 0:40:58




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
I luvv :D I hate :[ 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 15 lut 2008 23:16:24
Posty: 28
Lokalizacja: Łódź
Post 
Hmmm... co kocham?? ;> No to, jak żadna 19-latka, przyznam się, że Kocham (tak właśnie przez duże K): pluszaki (misie, pluszowe króliki, owce i różne inne zwierzątka), poza tym książki, rodzinkę, mojego królkia (żywiego tym razem :) ) i to jacy ludzie mnie otaczają.
A czego nienawidzę?? Przepraszam, ale nie znoszę dzieci. Ani nie potrafię zrozumieć, co ode mnie chcą, ani nie potrafię znieść tego jakie potrafią być upierdliwe. Żeby nie było ja nie mówiłam do 2 roku życia (nie było potrzeby urzywać całych zdań, inaczej się komunikowałam), bardzo lubiłam bawić się samotnie i ogólnie byłam spokojnym i szybko się uczącym dzieckiem.
Co do zdziecinnienia to to jest fajna rzecz. Szczególnie jak wokół masz ludzi, którzy bawią się z tobą. Wtedy nie ważne jest, że inni krzywo się patrzą. Pamiętam jak w zeszłe wakacje przejechałam tramwajem pół Łódzi z dużym misiem na kolanach (żal było tzrymać go w torebce, poza tym jest prześliczny, puszysty i mięciutki, a teraz siedzi na oknie :) )

_________________
"Aktorzy są od grania, a dupa od srania" - Wacław Holubek


14 maja 2008 20:55:18
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 sie 2007 20:00:35
Posty: 163
Lokalizacja: Czechy Brno
Post 
nienawidzę jak mi z konta tel. zabierają wcześniej nawet o tym nie informując ( a zawsze dostawałam o kilka dni wcześniej powiadomienią że za kilka dni tracę mozliwośc dzwonienia i smsowania ) :( a teraz w chwili natychmiastowej potrzebuje zadzwonić, a co by było gdybym w danym momencie rodziła horror!! dobrze że na to jeszcze mam kilka miesięcy

_________________
Księga trosk policzonych Dean R. Koontz napisał(a):
Nadzieja to przeznaczenie, którego poszukujemy.
Miłość to droga, która prowadzi do nadziei.
Odwaga to siła, która nas napędza.
Z ciemności podążmy ku wierze.

ObrazekObrazek


23 maja 2008 13:13:50
Zobacz profil WWW
Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2007 19:38:54
Posty: 3266
Lokalizacja: Kraków
eCzytnik: eClicto, iPad, K3 WiFi, K4
Post 
No, jeżeli rodzisz to nie dzwonisz do koleżanki, tylko na pogotowie... A tego typu połączenia (z numerami alarmowymi) są zawsze dostępne, niezależnie od ważności konta. Powinnaś się móc połączyć nawet bez karty SIM... Więc wiesz, z rodzeniem to nie jest najlepszy przykład...

_________________
Cytuj:
Muad'Dib uczył się prędko, ponieważ najpierw przeszedł szkolenie jak się uczyć. A najpierwszą ze wszystkich otrzymał lekcję podstawowej wiary, że może się nauczyć. Szokuje odkrycie, jak wielu ludzi nie wierzy, że mogą się nauczyć, a o ile więcej uważa, że nauka jest trudna.


24 maja 2008 10:20:36
Zobacz profil WWW
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 lip 2007 19:05:04
Posty: 177
Lokalizacja: SĂŞpopol, Olsztyn
Post 
E tam...tu chyba nie chodziło o to... Tu chodziło chyba o możliwość poinformowania szczęśliwego tatusia i reszty rodziny, że to jest ta chwila na którą wszyscy czekali :P

_________________
Myślenie boli tylko za pierwszym razem...


24 maja 2008 15:26:14
Zobacz profil
Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2007 19:38:54
Posty: 3266
Lokalizacja: Kraków
eCzytnik: eClicto, iPad, K3 WiFi, K4
Post 
No to zupełnie nie rozumiem sensu użycia słowa 'natychmiastowej'. Nie umiera się, bo powiedziało się komuś o fakcie urodzenia dziecka pięć minut później. Zresztą, podczas rodzenia wypadałoby się skupić na rodzeniu, a nie telefonowaniu do psiapsiółek, by sobie poplotkować na ten temat, nie?

_________________
Cytuj:
Muad'Dib uczył się prędko, ponieważ najpierw przeszedł szkolenie jak się uczyć. A najpierwszą ze wszystkich otrzymał lekcję podstawowej wiary, że może się nauczyć. Szokuje odkrycie, jak wielu ludzi nie wierzy, że mogą się nauczyć, a o ile więcej uważa, że nauka jest trudna.


24 maja 2008 19:30:47
Zobacz profil WWW
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 sie 2007 20:00:35
Posty: 163
Lokalizacja: Czechy Brno
Post 
no @Mori ale ktoś musi mnie do tego szpitala zawieść a facet chce być na porodzie to muszę jakoś go wiadomo zawiadomić tylko zupełnie nie rozumiem poco na ten poród chce iść żeby paść jak tylko zacznę krzyczeć czy może po to żebym mu w łeb od razu dała jak mnie będzie strasznie boleć. A co psiapsiółek nie mam takowych mam więcej kumpli. A poza tym wolałabym żeby moja mama przy mnie była jak zacznę rodzić jednak jest ten strach przed rodzeniem

_________________
Księga trosk policzonych Dean R. Koontz napisał(a):
Nadzieja to przeznaczenie, którego poszukujemy.
Miłość to droga, która prowadzi do nadziei.
Odwaga to siła, która nas napędza.
Z ciemności podążmy ku wierze.

ObrazekObrazek


26 maja 2008 22:23:43
Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron