Teraz jest 16 kwi 2024 22:22:49




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Cody McFadyen - cykl Smoky Barrett 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 19 kwi 2008 15:53:14
Posty: 12
Post Cody McFadyen - cykl Smoky Barrett
A ja polecam to co w tytule - od lat już czegoś równie mrocznego ale inteligentnie napisanego nie czytałam. Jak dla mnie bije na głowę "wszystkie milczenia owiec"
Z tego co się orientuję wyszły do tej pory w Polsce 2 książki z tej serii - CIEŃ i MASKA ŚMIERCI
Po więcej info zapraszam do biblionetki - albo lepiej od razu do książek:)


19 kwi 2008 16:32:50
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 28 lut 2008 13:49:00
Posty: 294
Post 
"Maska śmierci"
Szesnastoletnia Sara, w swoim krótkim życiu przeżywa wiele dramatów. Poznajemy ją na miejscu zbrodni jej przybranej rodziny. Twierdzi, że dokonał tego "Obcy", który dziesięć lat wcześniej zabił jej prawdziwych rodziców. Sara mówi, że ma to związek z nią. "Obcy" zabija wszystkich jej bliskich, wszystkich, których ona tylko pokocha. To wstrząsające oświadzenie nie znajduje zrozumienia, nikt w to nie wierzy. Agentka FBI Smoky Barrett to kobieta, która wiele widziała i przeszła również wiele tragedii w swoim życiu. Ona uwierzyła. Rozpoczyna się koszmar...
Powieść napisana jest dwutorowo. Prowadzone przez Smoky Barrett śledztwo przeplatane jest wspomnieniami Sary.
Szybka akcja, przerażające wydarzenia, to cechy, które czynią ten thriller godnym polecenia.


03 maja 2008 10:47:55
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron