Teraz jest 28 mar 2024 12:27:48




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Oblicza Ziemi 
Autor Wiadomość
Pocketbook Killer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2007 20:07:55
Posty: 1513
Lokalizacja: Toruń
eCzytnik: Kindle 3 WiFi
Post Oblicza Ziemi
Wspaniała galeria zdjęć przedstawiająca nasz, jakże wspaniały, świat:

http://www.dismalworld.com/must_see/unf ... photos.php

Nawet mnie ruszyło.

_________________
"A co zrobiłeś najodważniejszego w swoim życiu?
Splunął na drogę krwawą flegmą. Wstałem dziś rano, odparł."

//Cormac McCarthy - Droga


23 sie 2007 16:22:48
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2007 19:46:01
Posty: 887
Lokalizacja: www.eksiazki.org
Post 
Skoro ruszyło Kella i mnie, to coś w nich musi być. Bez komentarza.


23 sie 2007 16:47:54
Zobacz profil WWW
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 lip 2007 19:05:04
Posty: 177
Lokalizacja: SĂŞpopol, Olsztyn
Post 
Mocne. Naprawdę mocne. Szczególnie ta dłoni dziecka umierającego z głodu i misjonarza.

_________________
Myślenie boli tylko za pierwszym razem...


23 sie 2007 16:57:04
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2007 13:39:17
Posty: 318
Lokalizacja: GdaĂąsk
Post 
Hmm a na mnie jakos nie wywarło nadmiernie duzego wrazenia, moze dopadła mnie jakas znieczulica, ale tego typu obrazki juz staly sie pewna codziennością co jakis czas sie spotyka podobne produkcje przez co przestaja bynajmniej u mnie wywoływać emocje

_________________
Obrazek


25 sie 2007 19:48:31
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 sie 2007 20:00:35
Posty: 163
Lokalizacja: Czechy Brno
Post 
niestety na świecie pełno jest cierpiących dzieci jak coś takiego widzę serce mi się kraje. Bardzo mnie boli jak widzę cierpiące dziecko i nie rozumiem dlaczego dlaczego ludzie pozwalają cierpieć niewinnym ofiarom jakim są dzieci. W krajach dobrze prosperujących dzieci są zbyt rozpieszczane i opychane do granic możliwości a zaś w krajach III świata dzieci umierają na brak jedzenia jaki ten świat jest niesprawiedliwy. :(. Aż mi się łezka w oku zakręciła.

_________________
Księga trosk policzonych Dean R. Koontz napisał(a):
Nadzieja to przeznaczenie, którego poszukujemy.
Miłość to droga, która prowadzi do nadziei.
Odwaga to siła, która nas napędza.
Z ciemności podążmy ku wierze.

ObrazekObrazek


03 paź 2007 9:27:46
Zobacz profil WWW
Post 
Jacy ludzie taki świat. Skurwiały.


05 mar 2008 20:39:01
Użytkownik

Dołączył(a): 28 lut 2008 13:49:00
Posty: 294
Post 
Mako napisał, że dopadła go znieczulica. Ja myślę, że jest to już śmiertelne stadium choroby. Po prostu nie wyobrażam sobie, by komuś, kto zobaczy taką dłoń, nie drgnęło serce. Faktem jest, że takich obrazków w mediach jest dużo. Wydaje mi się, że jednak trzeba te rzeczy pokazywać a wtedy tacy jak Mako zmienią zdanie. Może znajdą się ludzie, którzy pomogą innym.


07 mar 2008 9:19:22
Zobacz profil
Post 
Coz... swiat jest brutalny i temu nie mozna zaprzeczyc, a to jak kto do tego podchodzi to juz jego sprawa(Chociaz mnie tez ruszylo).


07 mar 2008 21:15:57
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09 lut 2008 12:01:53
Posty: 26
Post 
Nieważne ile jeszcze obejrzę takim zdjęć, to robi mi się strasznie smutno. I staję się wściekła. Czemu w ogóle człowiek pozwala na takie rzeczy? Ech...

Z drugiej strony myślę sobie wtedy, że życie to loteria. Równie dobrze mogliśmy się urodzić właśnie w takim miejscu. Nawet nie zdajemy sobie sprawy, jakie mieliśmy diabelne szczęście, że jesteśmy tu i teraz, że jesteśmy właśnie tacy, jacy jesteśmy. Mam wrażenie, że nie przeżyłabym w takim miejscu. Podziwiam tych ludzi za siłę, o której my możemy chyba tylko pomarzyć.

I tyle. Brak mi słów...

_________________
Jeżeli dasz mi sześć linijek napisanych przez najbardziej uczciwego człowieka i tak znajdę w nich przyczynę do powieszenia go.

A.J. Richelieu


14 mar 2008 18:04:22
Zobacz profil
Pocketbook Killer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2007 20:07:55
Posty: 1513
Lokalizacja: Toruń
eCzytnik: Kindle 3 WiFi
Post 
Cytuj:
Podziwiam tych ludzi za siłę, o której my możemy chyba tylko pomarzyć.

To nie tyle siła, co zwykła chęć przeżycia - najpierwotniejszy z naszych instynktów.

_________________
"A co zrobiłeś najodważniejszego w swoim życiu?
Splunął na drogę krwawą flegmą. Wstałem dziś rano, odparł."

//Cormac McCarthy - Droga


15 mar 2008 0:19:24
Zobacz profil
Post 
Zdjęcie tego umierającego dziecka z Ugandy (a raczej jego rączki) położyło mnie na podłogę :O

Oczywiście to dla mnie żadna nowość - świat jest okropny. Widziałem kiedyś w necie sporo zdjęć np. z Tybetu, Iraku albo Afryki. Potworne...

http://www.paranormalne.pl/index.php?sh ... =0&start=0 - tutaj, na tym forum jest temat o Iraku. Są filmy i zdjęcia. Polecam jeśli chcecie sobie jeszcze bardziej popsuć humor. Przejrzyjcie cały wątek jeśli to Was interesuje. Cała prawda o przez wielu kochanym USA...


15 mar 2008 20:34:28
Post 
okrope:( tyle zła na świecie:(:(:(:(
te palace sie dziecko...moj boze..:(
jestem za slaba psychicznie na takie zdiecia......


21 mar 2008 12:47:00
Użytkownik

Dołączył(a): 20 mar 2008 20:38:09
Posty: 44
Post 
Chciałoby się powiedzieć że świat jest okropny ale to nie świat lecz ludzie tacy są. Dla mnie wojna była jest i będzie najgorszym złem jakie może spotkać człowieka. Jest to destrukcyjna niszcząca siła która zazwyczaj oznacza śmierć wielu niewinnych ludzi. A fakt że na świecie ludzie umierają z głodu jest dla mnie nadal nie do pojęcia. Jak to jest możliwe że jedni mają tak wiele a inni nic.

Te zdjęcia powinien każdy człowiek zobaczyć by chociaż na chwilę dojrzeć cierpienie innych ludzi, jeżeli chociaż jedna ocoba na 10 zrobi coś by temu zaradzić to będzie już naprawdę wiele.


22 mar 2008 16:42:59
Zobacz profil
Post 
Zdjęcia przerażające a najgorsze że wiemy że na świecie cały czas trwa wojna to i tak takie fotki przerażają.Nie ważne ile się tego widzi to i tak szokuje jak ludzie potrafią być okrutni i nieczuli.Jak potrafią zadawać ból.To jest po prostu straszne.Ja nawet jak patrze na zdjęcia to łzy stają w oczach.A co do Mako na takie zdjęcia i wydarzenia nigdy nie powinna nas dopadać znieczulica.To jest zbyt straszne i przerażające aby nie reagować na takie rzeczy.


22 mar 2008 17:38:32
Post 
wow... no ale taki świat.. cóż zrobić...

Edit by Mori: Taak, pozostaje tylko SMSowe posty pisać... Cóż zrobić...


23 mar 2008 12:08:24
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: