Teraz jest 28 mar 2024 18:42:05




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 87 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6
Anime 
Autor Wiadomość
Post 
Kilka razy probowalem zabrac sie za anime. Zazwyczaj tylko sie denerwowalem bajkami typu pokemon dla dzieci tzn. trafialem na anime tego typu co leci w naszej polskiej telewizji. Ciezko znalezdz cos godnego uwagi. Jedyne co mnie wciagnelo to berserk, polecam.


23 kwi 2008 3:12:32
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 08 mar 2008 10:13:48
Posty: 41
Post 
virq napisał(a):
Ciezko znaleźć cos godnego uwagi. Jedyne, co mnie wciagnelo to berserk, polecam.

Chyba się z Tobą nie zgodzę. Anime obejmuje tyle różnych gatunków (od bajek dla dzieci, poprzez komedię i horror, aż do hentai), że każdy powinien znaleźć coś dla siebie.


23 kwi 2008 17:26:59
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lis 2007 18:52:04
Posty: 41
Post 
Nałogowo oglądam Bleach'a i wszystkim polecam, bo bajka jest GENIALNA.
Oprócz tego odkryłam niedawno bajkę pt. "Inuyasha". Na początku oglądałam bo nie miałam co robić, ale potem się wciągnęłam. Uwielbiam moment kiedt Kagome wypowiada swoje "Inuyasha, Osuwari!". Kwiczę wtedy ze śmiechu :D

_________________
"Co ma być, to będzie, a jak już będzie, to trzeba się z tym zmierzyć."


08 cze 2008 22:19:05
Zobacz profil
Post 
JA ostatnio oglądam :
Junjou Romantica
Naruto
Zero no tsukaima
tokyo mew mew
i także wiele innych :) pozdro

Edit by Obi: Ost za brak argumentów.


31 lip 2008 12:54:12
Post 
Jak dla mnie jedne z najlepszych Anime to były: Chobits, Neon Genesis Evangelion, Great Teacher Onizuka, a ostatnio wziąłem się za Naruto

edit by muaddib2: NapĂ­sano w Regulaminie - nie bedziesz uzwal kolorkow Adminow i Moderatorow swoĂ­ch, albowiem ostrzezenia otrzymaniem to grozi! +1OST


03 sie 2008 1:00:54
Post 
Ja za to chciałbym polecić serię pt. Witch Hunter Robin. Fabuła opowiada historię tytułowej Robin, nowej członkini japońskiej filii organizacji Solomon, która zajmuje się walką z ludźmi władającymi nadprzyrodzonymi zdolnościami (witche). Organizacja jednak ich nie zabija, a chwyta żywcem, po czym zabiera w tajemnicze miejsce. Dokąd? Jakie wspólne cechy posiada Robin oraz witche? Odpowiedź poznacie po obejrzeniu tego anime.

Muszę przyznać, że seria wywarła na mnie ogromne wrażenie. Na początku jest niepozorna, rzekłbym nudna. Pierwszą połowę twórcy ze spokojem mogliby usunąć. Dopiero w drugiej części fabuła anime nabiera niezwykłego tempa, urzeka nieoczekiwanymi zwrotami akcji i na dobre przykuwa do ekranu. Zdecydowanie jedna z najlepszych serii z jakimi miałem do czynienia.


22 sie 2008 16:30:49
Użytkownik

Dołączył(a): 11 mar 2008 12:57:32
Posty: 32
Post 
Obejrzałem dosyć sporo anime i z przyjemnością podzielę się swoimi refleksjami na ich temat. Zacznę od tego co mnie najbardziej urzekło a mianowicie Ergo proxy dawno nie oglądałem tak ciekawego filmu. Historia opowiada o losach niezdarnego na pozór gdyż jak się później dowiadujemy całkiem specjalnego mieszkańca miasta Vincent Law mieszkającego w oddzielonym kopułą od reszty zniszczonego świata mieście romdo. Na początku przez pierwsze kilka odcinków akcja jest bardzo szybka ale niestety zwalnia tak od około 10 epizodu i robi się nudnawo ale warto się przemęczyć gdyż końcowe epizody to majstersztyk autorów jak i animatorów. Anim spodoba się na pewno osobom którym podobały się takie produkcje jak „Blade Runner”, „Alien”, „Ghost in the Shell”, czy też „Matrix”. Warto jeszcze wspomnieć że twórcami tego anima są osoby odpowiedzialne za stworzenie takich hitów jak Cowboy Bebop”, „Samurai Champloo”, czy „Witch Hunter Robin".


21 lis 2008 2:33:18
Zobacz profil
Post 
Anime ostatnie co obejrzałam to Perfect Girl Evolution. To ejst raczej parodia, pięciu bishonenów ma zrobić z Sunako prawdziwą damę, jeśli im się uda nie będą płacić za czynsz. Dobra komedia, wiele aluzji do innych anime. Pod maską wesołości kryje się takie małe przesłanie. Sunako uwielbiająca horrory, makabrę i swoich przyjaciół (szkielet, manekin do anatomii) na widok "oślepiających" leci jej krew z nosa. Im dłużej się ogląda tym bardziej wciąga no i powoduje ataki głupawki. PGE pokazuje, ze można się zmienić, jak czyjeś słowa mogą wpłynąć na życie. Wprost idealne na jesienno-zimową chandrę.

Vampire Princess Miyu, Kamikaze kaito Jeanne, Sailor Moon, Blood + i wiele, wiele innych, których już nie pamiętam ~~


28 lis 2008 15:03:49
Użytkownik

Dołączył(a): 29 kwi 2009 20:49:42
Posty: 22
Post Re: Anime
Moje ulubione anime to: Dragon Ball, D.N.Angel, Slayers, Rosario+Vampire i Zero no Tsukaima. Wszystkie są fajne i cały czas się rozglądam za następnymi, które by mnie zainteresowały. Ogólnie to uwielbiam anime, chociaż niestety nie mam do niego za dużego dostępu.


02 maja 2009 16:03:23
Zobacz profil
Post Re: Anime
Po Dragona sięgają tylko fanatycy (jeśli ktoś się poczuł urażony, to sorry :P), bo nie da rady oglądać tego, jeśli ma się więcej niż 13 lat... Próbowałem ja, próbowali moi znajomi, próbowało naprawdę wiele osób, które znam z konwentów, ale 95% z nich po prostu nie mogło. Grafika jest staroświecka, dialogi (z polskim lektorem to koszmar) też niezbyt ciekawe. Myślę, że w erze dzisiejszych anime z nową kreską, mechów, ecchi, jakichś mrocznych kryminałów i horrorów Dragon po prostu staje się zwykłą bajką.


28 lip 2009 20:43:33
Użytkownik

Dołączył(a): 25 mar 2009 19:33:54
Posty: 5
Post Re: Anime
Naruto i Bleach i to tyle xD


03 paź 2009 8:57:50
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lis 2007 18:52:04
Posty: 41
Post Re: Anime
Anime, które w tym momencie uwielbiam:
1. Bleach
2. Prince of Tennis
3. Vampire Knight
4. Clannad

Każda jest w innym stylu, ale kocham je wszystkie jednakowo :)

_________________
"Co ma być, to będzie, a jak już będzie, to trzeba się z tym zmierzyć."


21 lis 2009 22:57:06
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 87 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron