Teraz jest 29 mar 2024 13:53:56




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 742 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 50  Następna strona
Witam wszystkich starych użytkowników oraz tych nowych! 
Autor Wiadomość
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2007 19:46:01
Posty: 887
Lokalizacja: www.eksiazki.org
Post 
Tak jest lecą 3 ostrzeżenia. Na przyszłość PW/gg/mail/ewentualnie dział offtopic.

PS. Kuba ciesz się że Moriego nie ma, bo byś znowu bana zarobił :P


07 sie 2007 9:21:49
Zobacz profil WWW
Post 
Cześć!

Nazywam się Artur, miejsce zamieszkania Rzeszów. Może niektórzy z Was pamietają grupę scan-dala -> nieco tam robiłem nieoficjalnie. Obecnie redaktor kilku większych serwisów. Zainteresowania gry oraz literatura. Gaming głównie wszelkie odmiany RPG, literatura szczególnie fantasy. W ostatnich latach także "konkurent "Polkowskiego ;p. Tłumaczyłem HP6 oraz HP7. Stronę z tłumaczeniami HP7 zamykali mi dwa razy ;]. W internecie moje nicki to sieter bądź frodas.
Przeczytanych książek: ponad 230(+/- 5). Gier: sam nie pamiętam ;p. Gram od 10 lat, atari, amiga, comodore 64, pegazus (czy tez może pegasuz), sega, ps2 i oczywiście PieC.
Ulubiona gra: Divine Divinity.
Ulubiona książka: Hobbit

To tyle ;).


08 sie 2007 12:17:48
Post 
O sobie zdań kilka? Hmm...
Urodzony w 1990, w Krakowie, nazwisko po ojcu, ładne :P
Zainteresowań mam dość dużo, więc wymieniać wszystkich nie będę, ale główne to sport, programowanie i literatura.
Podobno jestem maniakiem ortograficznym, cóż...
Mam trochę ebooków, więc może się przydam :P

Pzdr


08 sie 2007 19:23:44
Post 
Witam
Jestem tu nowy. Lubię czytać książki i udało mi się trafić na Tą stronę w poszukiwaniu ebooków. Liczę, że będę mioał możliwość dłuuugiego czytania. Interesuję się historią, wojskowością, polityką i ekonomią. Pracuję w urzędzie na zachodnich rubieżach RP.
Pozdrawiam wszystkich
Lubuszanin


10 sie 2007 19:13:19
Post 
Mam na imię Angelika (pretensje do mojego tatusia, ze nie Andżelika). Mieszkam w małej wiosce niedaleko Bełchatowa, chociaż bardzo dużo czasu spędzam w Częstochowie (gdy miałam kolejno 2, 3, 4 lata prawie tam mieszkałam :D). Interesuję się muzyką. Uczę grać się na gitarze basowej (pierwsze koty za płoty). Bardzo lubię czytać książki fantasy. Moja przygoda z nimi zaczęła się od (pogardzanego przez niektórych, a ubóstwianego przez innych) Harrego Pottera. Potem przyszedł czas na twórczość Tolkiena. Teraz jest Sapkowski i przyjdzie niebawem czas na Pratchetta. Lubię obejrzeć dobry film, czy też serial (nie telenowelę!). Przez jakiś czas byłam uzależniona od komputera, nie mogłam go wyłączyć nawet na chwilę, ale to było dawno. Tuż po założeniu internetu (trwało kilka miesięcy ^^').
I to by było na tyle.
Pozdrawiam.


12 sie 2007 20:21:17
Post 
Witam wszystkich, nazywam się Ola , urodzona w 1986 na zadupiu zwanym Lubin :)
Mam kompletnego fioła na punkcie książek (zwłaszcza Star Wars) , które jak zacznę czytać to nie mogę skończyć, ale zdarza mi się napisać także coś swojego.
Pozdrawiam wszystkich fanów Star Wars i innych wielbicieli książek :D


20 sie 2007 22:58:53
Pocketbook Killer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2007 20:07:55
Posty: 1513
Lokalizacja: Toruń
eCzytnik: Kindle 3 WiFi
Post 
Dziewczyna, która lubi s-f a do tego jeszcze Star-Wars... Obi coś dla Ciebie :>

_________________
"A co zrobiłeś najodważniejszego w swoim życiu?
Splunął na drogę krwawą flegmą. Wstałem dziś rano, odparł."

//Cormac McCarthy - Droga


21 sie 2007 10:10:19
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2007 19:46:01
Posty: 887
Lokalizacja: www.eksiazki.org
Post 
@Kell - po pierwsze wolę młodsze od siebie niż starsze :P Po drugie Lubin jest cholernie daleko :P (chociaż całkiem niedaleko mam rodzinę - w Głogowie) A po trzecie nie lubię jak dziewczyna interesuje się tym samym co ja - może się okazać że wie więcej ode mnie i moja męska duma oraz autorytet cierpią na tym :P Ale miło poznać panią mającą podobne zainteresowania :)


21 sie 2007 11:55:31
Zobacz profil WWW
Pocketbook Killer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2007 20:07:55
Posty: 1513
Lokalizacja: Toruń
eCzytnik: Kindle 3 WiFi
Post 
Lol! Ona jest starsza od Ciebie? Niedługo będę tu robić za dziadka bo ja jestem starszy od niej :/ I to o 4 lata...

_________________
"A co zrobiłeś najodważniejszego w swoim życiu?
Splunął na drogę krwawą flegmą. Wstałem dziś rano, odparł."

//Cormac McCarthy - Droga


21 sie 2007 12:33:05
Zobacz profil
Post 
Obi-One napisał(a):
Ten dział jest do przedstawiania się... On jest TYLKO do przedstawienia się i napisania kilku słów o sobie. Proszę odpuścić sobie tutaj wszelkie komentarze.


:twisted: Obi jaki przykad dajesz?? :P


21 sie 2007 12:51:32
Pocketbook Killer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2007 20:07:55
Posty: 1513
Lokalizacja: Toruń
eCzytnik: Kindle 3 WiFi
Post 
Cicho tam, tematy są dla ludzi i piszemy wszystko związane z tematem.

_________________
"A co zrobiłeś najodważniejszego w swoim życiu?
Splunął na drogę krwawą flegmą. Wstałem dziś rano, odparł."

//Cormac McCarthy - Droga


21 sie 2007 14:24:09
Zobacz profil
Post 
cześć jestem Jarek mam 14 lat lubię czytać książki najbardziej Harrego pottera czy wiecie z jakiej strony można go pobrać za darmo ale legalnie oczywiście


21 sie 2007 20:44:20
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 lip 2007 19:05:04
Posty: 177
Lokalizacja: SĂŞpopol, Olsztyn
Post 
Za darmo ale legalnie....tu żeś mnie gościu rozjebał :D Tak czy siak zapraszam do naszej biblioteczki, gdzie między innymi znajdziesz najnowszego Harrego Pottera, którego ściągnięcie niekoniecznie jest legalne....w świetle naszego zakręconego, jak słoik na zimę, prawa bynajmniej....ale przynajmniej jest darmowe :P

_________________
Myślenie boli tylko za pierwszym razem...


21 sie 2007 20:53:33
Zobacz profil
Post 
Witam wszystkich

Mam na imię Tomek, pochodzę z Legnicy i jestem wielkim fanem książek z S-F i fantasy, ale nie pogardzę książkami z innych kategorii.


24 sie 2007 21:49:03
Post 
Witam wszystkich, mam na imię Karolina i jestem z Ostrowi Mazowieckiej. Uwielbiam czytac horrory, moim ulubionym pisarzem jest Graham Masterton


27 sie 2007 12:19:22
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 742 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 50  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: