Teraz jest 28 mar 2024 20:02:17




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Anime 
Autor Wiadomość
Post Anime
Siemka, jak to u was z Tym? oglądacie, lubicie Anime?
Ja osobiście od pewnego czasu przepadam za tym czasem spędzania wolnego czasu


14 mar 2008 19:54:37
Post 
anime ;> Vampire hunter D i anime pod znakiem lekkiego yaoi ;> no i takie klasyki jak DB, SM czy pokemon a teraz naruto...


17 mar 2008 11:34:51
Post 
Oglądaniem anime zaraziłam się od koleżanki jakiś czas temu. I nie żałuję - niektóre tytuły są bardzo ciekawe :D
Szczególnie polecam wszelkie produkcje studia Ghibli (Miyazaki,a także Takahaty "Grobowiec świetlików").


17 mar 2008 18:10:10
Post 
ooj Anime jest boskie, towarzyszy mi od Czarodziejki z Księżyca oraz Kpitana Tsubasy i Dajmosa ;p... w internecie każdą wolną chwilę z siostrą to ogladamy. Ale polecam również komiksy :D


22 mar 2008 15:50:38
Post 
ojjj taak!!! Ja kocham wszelakie anime :D:D a zaczęło się od tego że nudziło mi się w wakacje i postanowiłam powspominać dawne czasy i znalazłam stronę na której można oglądać bajki:P i znalazłam Czarodziejkę z Księżyca xD na początku oglądałam z 2,3 odcinki dziennie, a później tak się wciągnelam że każdą wolną chwilę poświęcałam oglądaniu xD i do dziś tak mam! Ostatnio oglądałam anime Chobits :D polecam! :D


24 mar 2008 17:40:42
Post 
Anime? towarzyszy mi od dziecka :D Od Czarodziejka z Księżyca, Dragon Ball... do Naruto i Death Note. Każdą wolną chwilę spędzam na oglądaniu kolejnych odcinków.. Po prostu uzależnienie xD


26 mar 2008 12:41:08
Post 
przecież większość z nas wychowała się na takich anime jak DB(jak leciało to podwórka dziwnie pustoszały), SM czy pokemon...o byli jeszcze Rycerze zodiaku...teraz leci naruto, król szamanów czy WITCH ale żaden z nich nie powtórzył sukcesu DB....ja obecnie jestem na DEATCH NOTE ale o wiele bardziej wolę wersję Shinigami z Yami no matusei (Hisoka<zakochany>)


26 mar 2008 15:23:04
Post 
Ludzie, po pierwsze - anime to nie bajka. Bajka jest dla dzieci, a anime niekoniecznie ^^. Moim ulubionym tytułem jest tu The Melancholy of Haruhi Suzumiya, wyborne wprost ^^. Zresztą, jeśli lubicie anime i nie chce się wam ich ściągać, tu macie rozwiązanie ---> www.crunchyroll.com <--- świątynia anime w internecie. Enjoy ^^


28 mar 2008 22:25:25
Post 
Echh ja właśnie jeszcze nigdy nie oglądałem "The melancholy of Haruhi Suzumiya" lecz zamierzam to jak najprędzej naprawić :D . Z anime to lubie Death Nota,Chrno Crusade,Hellsing no i Hellsinga OVA gdyż on jest wierniejszy mandze ;).Wielkie dzięki za link :)


04 kwi 2008 19:19:19
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lip 2007 12:52:44
Posty: 36
Post 
Oprócz wspomnianych polecam jeszcze mangę (to ważne! anime jest raczej średnie) Saiyuki. Totalnie pokręceni bohaterowie, świetna fabuła, ładna, choc specyficzna kreska - w pierwszym tomie jest... miejscami dziwna, ale póżniej się poprawia, a juz w Reload - palce lizac. Naprawdę koniecznie! :D

_________________
"(...) You still are blind, if you see a winding road,
'Cause there's always a straight way to the point you see"


11 kwi 2008 20:48:58
Zobacz profil
Post 
ja właśnie obejrzałam Hellsinga oraz Hellsing OVA Ultimate...cóż..Alucard zdetronizował Hisoke ;d...choć faktycznie Ova jest zdecydowanie lepsze..nawet Integra wygląda tu o wiele lepiej niż w 13-odcinkowcu...


14 kwi 2008 11:25:53
Post 
A ja jestem fanem GITSa i Akiry. Oglądałem również inne anime jednak cyberpunk jest mi najbliższy

Edit by Obi: A ja jestem fanem dawania banów. Jednak dawanie ostrzeżeń jest mi najbliższe. No to pofolguje swojemu hobby i jedno Tobie dam.


14 kwi 2008 22:04:45
Post 
Hmm ja pierwsze epki anime obejrzałem nawet tego nie wiedząc i nazwy "anime" nie znając, był to jak łatwo się domyślić stary dobry DB. Jakiś rok później doedukowanemu mnie wpadło w rączki pudełeczko z całym Neon Genesis Evangelion po całym dniu przed kmpem zadzwoniłem do kupla że chcę tego więcej. I tak poszło teraz jakieś 150 DVD pełnych anime, i ~400>450GB na dysku. Obecnie oglądam: Bleach (zawaliłem sprawę jestem za daleko z czytaniem mangi), Naruto Shippuden (jakieś 5 odcinków w tyle i manga też za daleko) Ruroni Kenshin (5x epek) Darker Than Black (denerwuje mnie konwersja z h264 na avi no bo nie ma to jak komp, który w avi ciągnie HD a w MKV już nie) i z najnowszych Nabari no Ou (klimaty ninja podobne do Naruto ale humor jakiś taki bardziej mi pasujący). A wszystko to w klasycznym układzie Jap audio i angielski hardsub. Jak by się ktoś zastanawiał to nie... nie pamiętam wszystkich tytułów które obejrzałem, po prostu ich zbyt dużo - w sensie nie wymienię ich z pamięci ale rzadko kiedy jak ktoś rzuca tytułem to go nie kojarzę. No chyba, że chodzi o "klasyki" mimo wszystko wolę nowsze serie. Ale o gustach się nie dyskutuje.


15 kwi 2008 17:48:30
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lip 2007 10:41:31
Posty: 84
Post 
To ja dam tytuł.... Jigoku Shoujo... Jakiś czas temu, oglądałem tę animkę... :D Traf chciał, że zapomniałem nazwy. Dopiero niedawno odnalazłem. Jak skończe " The Bold and the Beautiful" to znów sobie odświeżę. :P A co do Eeon Genesis Evangelion - został mi tylko 1 odcinek do obejżenia. :D Ciekawa pozycja, ciekawa :D


16 kwi 2008 7:48:48
Zobacz profil
Post 
O NGE znam skrajnie różne opinie od takiej jak moja czyli gdzieś circa 4 5 miejsca do naprawdę głębokiej nienawiści, ale i tak nic nie przebije opinii mojego kolegi tu cytat: "To najbardziej mózgojebne anime jakie oglądałem". Co do końcowych odcinków to niestety koncept End Of Evangelion (film\alternatywne zakończenie) bardziej mi przypadł do gustu.


16 kwi 2008 11:45:55
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: