Teraz jest 28 mar 2024 22:17:15




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Prison Break - za i przeciw 
Autor Wiadomość
Post 
1 sezon był genialny (te taktyki Scofielda na ucieczkę z więzienia są po prostu świetnie), trzymał w napięciu i było dużo zaskakujących momentów. 2 seria też jest dobra, ale nie tak jak pierwsza (ogółem ucieczka przed Kellermanem jest nieźle zrobiona i potrafi wciągnąć, ale mimo wszystko wolę 1 sezon). Jak będę miał czas to obejrzę sobie 3 serię (mam nadzieję, że będzie równie zaskakująca co 1)


23 mar 2008 20:52:00
Użytkownik

Dołączył(a): 24 mar 2008 10:38:46
Posty: 24
Post 
Mój ulubiony serial. Dlaczego? Przewroty akcji (fabuła kompletnie nieliniowa). Serial trzymający w napięciu od początku do końca. Wg mnie 3 zezon udany aczkolwiek scenarzysta troche przegiął.
Ulubiony bochater? Nie nie Michael. Moim ulubionym bohaterem jest (a raczej był - szkoda ze tak skończył) PAUL. Bezwzględna i doskonała maszynka do zabijania :p


24 mar 2008 20:57:06
Zobacz profil
Post 
Niezły serial, pierwsza seria była strasznie wciągająca, ale z każdym kolejnym odcinkiem robi sie coraz wieksze doklejanie scen i wątków, by tylko bardziej przedłużyć serial. Coś podobnego zaczyna się z nim dziać jak z serialem LOST: świetny początek, ale im dalej tym gorzej i mniej ciekawie.. Mam nadzieje że skończą to już na następnym sezonie, gdyż niestety ciągłe przdłużanie może skończyć się wielką klapą...


24 mar 2008 21:31:39
Post 
Prison Break jest ucieleśnieniem kierunku rozwoju seriali. Tworzy sie jeden "sezon", następnie bada oglądalność i w zależności od wyników dokręcane są następne odcinki lub nie. Jednak przeważnie kolejne części można raczej przypisać do fantastyki niż kontynuacji pierwotnego tematu, może się zdażyć wszystko - łącznie z zmartwychwstaniem. Akcja zostaje rozdęta do monstrualnych wymiarów a jej wielowątkowość przyprawia o ból głowy. Moim zdanie serial powinien zakończyć się na drugim sezonie z jakimś sensownym zakończeniem. Piątka za pomysł, jedynka a wykonanie.


27 mar 2008 19:30:00
Post 
Moim zdaniem z każdym kolejnym sezonem ten serial traci swoja moc. Kazda kolejna seria jest coraz słabsza. To moje subiektywne odczucie fakt. Ale jak ostanio przeczytalem (nie w prima aprilis) że Sara ma życ i grac w 4 sezonie... to naprawdę boję sie tego sezonu....a sytuacja z Sarą jak narazie potwierdza moje przypuszczenie o slabnieciu serialu.


02 kwi 2008 12:56:38
Post 
Oglądałem tylko 2 sezony serialu i muszę przyznać, że pierwszy naprawdę mnie wciągnął (atmosfera ciągłej obserwacji, konspiracja więźniów itd.). Natomiast w sezonie drugim 'czar' serialu prysnął. Nie było już więzienia, ciągłego planowania, szwajcarskiej precyzji... Pozostała jedynie chaotyczna ucieczka przed FBI


17 maja 2008 11:12:47
Użytkownik

Dołączył(a): 22 maja 2008 19:14:35
Posty: 31
Post 
Pierwsz sezon, byl genialny wciagajacy, geialnie zaplanowany do ostatniego sznureczka, wszystko dobrze pomyslane, dobra fabula dotrwalem do 4 odcinka 2 serii, dalej mi sie juz ogladac odechcialo, to juz nie bylo to samo, wiadomo jak w kazdym tego typu filmie, zaczyna przynosic zyski, to nastepne odcinki sa coraz bardziej denne i schematyczne, zeby tylko mase przed TV przyciagnac, for money. Plan ucieczki w pierwszej czesci, kazdy szczegol po kolei z dnia na dzien robiony, problemy z ktorymi napotykali sie uciekinierzy - wszystko ladnie przedstawione, ale im dalej idziemy z ogladaniem tym coraz gorzej...


28 maja 2008 20:15:31
Zobacz profil
Post 
To jeden z moich ulubionych seriali . Głównie dlatego że posiada wiele ciekawych zwrotów akcji . Jednak uważam że czwarta seria czyli ta która teraz jest kręcona powinna być ostatnią ten serial jest świetny ale z każdą serią coraz gorszy ( ale i tak trzyma poziom poprostu 1 sezon był tak genialny i stąd to wrażenie ) . Powinien się skoczyć jakimś ciekawym zakończeniem . Jak go będą ciągnąć tak w nieskończoność to w końcu zrobi się nudny i bez sensu . Natomiast jeśli poprzestaną na 4 serii to jeszcze długo będziemy wspominać ten serial .


30 maja 2008 15:49:34
Post 
jestem za, bo to inna odmian serialu, nie jest to typowy miłosny serial w którym gł fabuła to rozterki miłosne małolatów i ich banalne wręcz nie realne problemy. Serial tworzy odskocznie od stereo typowych wątków, akcja zadziwia z kazdym kolejnym odcinkiem -co głownie mnie urzekło- powodując ze chce sie zobaczyc co wydarzy się w kolejnym. Jak jestem za tak uważam ze pierwsze dwie czesci były genijalne tak kolejne sa juz tylko po to by nabić kasy i zwiekszyć obroty producentów. choc jest pare minusów uważam ze serial jest godny uwagi i polecam go znajomym :)


28 wrz 2008 22:42:07
Post 
jedynka była najlepsza, a to ze względu na to że każdy chciał się dowiedzieć jak uciekną, ale kolejne takie sobie im dłużej oglądałam tym coraz bardzie mi się nudził


01 paź 2008 11:09:20
Użytkownik

Dołączył(a): 10 kwi 2008 23:05:21
Posty: 14
Post 
Właściwie każda kontynuacja jest ciągnięta na siłę z myślą, że widzowie z przyzwyczajenia będą To oglądać. W drugiej serii sam bym chętnie wszedł do ekranu zamordował bohatera i byłby spokój, no chyba, że ma się trzech braci bliźniaków (trojaki?) lub przynajmniej jakieś klony.


01 paź 2008 13:12:28
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2007 13:39:17
Posty: 318
Lokalizacja: GdaĂąsk
Post 
Generalnie juz 4 sezon jest naprawde przegiety ... 1 seria byla o tyle interesujaca ze wszystko bylo tam dokladnie przemyslane wczesniej, zaplanowane, nie bylo miejsca na bład, pomyłke ... kazda czesc planu jednak miala zawsze wyjscie awaryjne ... sezon 2 rowniez byl interesujacy bo po poczatkowym planie A ktory troche nie wypalil ... musieli jakos radzic sobie z zyciem na wolnosci uciekajac przed policja ... 3 zeby nie to ze obejrzalem wszystkie odcinki w ciagu jednego dnia to pewnie by mnie juz przestala interesowac w polowie ... to wszystko juz bylo wtedy takie na sile, sztuczne, i w ogole kopiowanie pomyslow... za bardzo rozciaga sie watek FIRMY ... ktora juz mnie zaczyna irytowac, przeciez ona z kazdym sezonem robi sie potezniejsza ... niedlugo okaze sie ze oni kontroluja rowniez zycie na marsie ;/ w ten sposob wchodzi sie do 4 ktora jest naprawde przesadzana - za duzo jest przypadkow, zrzadzen losu, zbyt wiele im sie udaje, a rzeczy ktore niegdys wymagaly kilku dni przygotowan i planowania staja sie realne po kilku h pracy ... ogladam jak ktos wyzej zauwazyl - z przyzwyczajenia, czekajac na jakies ciekawe swieze pomysly ... i naprostowanie calej tej sytuacji ...

_________________
Obrazek


04 paź 2008 17:41:08
Zobacz profil
Post 
Pierwsza i druga seria świetne-porywająca i trzymająca w napięciu akcja, dopracowane szczegóły, super obsada. i na tym mogłoby się skończyć. trzecia seria niepotrzebna, nie wiem czy w ogóle zabierać się za czwartą, bo mam obawy, że będzie bardzo naciągana i wymyślona na siłę


18 paź 2008 22:12:06
Post Prison Break
Też uważam że ten serial jest świetny! Naprawdę bardzo mi się podoba! Chociaż szczerze powiem że już trzeciego sezonu to nie chce mi się oglądać... Pierwszy sezon był najlepszy chociaż było w nim troche przesady jeśli chodzi o niektóre wątki. Drugi już słabszy ale też dobry! ;)


09 lis 2008 5:25:28
Użytkownik

Dołączył(a): 26 lis 2008 22:05:17
Posty: 39
Post 
Pierwszy Prison byl swietny, drugi sezon calkiem dobry, trzeci nienajgorszy, ale ciagle widac tendencje spadkowa. Przy pierwszym sezonie nie moglem wytrzymac z ciekawosci i obejrzalem wszystkie odcinki od 'reki' (moze tez dlatego ze akurat mialem wszystkie na kompie), reszte ogladalem czekajac grzecznie na emisje na polsacie.


26 lis 2008 23:00:01
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: