Teraz jest 19 kwi 2024 15:15:06




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 
Pytanie do adminow 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 19 gru 2007 23:38:03
Posty: 1
Post Pytanie do adminow
Prosilam o polecenie jakiejs ksiazki, moj post zostal wrzucony przez @marcinchicago39 do reqestow, nie wiem czy jest on adminem ale skoro mogl przerzucic to chyba ma jakies pawa na tym forum a za chwile zostalam skasowana przez kogos i jeszcze ten osobnik zmyl mi glowe ze nie w tym dziale powinnam zadac to pytanie. Hmmm nie rozumiem jednego dlaczego admini sie jakos nie porozumiewaja miedzy soba i nie zdecyduja sie na konkretne zasady jeden przerzuca drugi wyrzuca a za chwile sie okaze ze to spam i zostane ostrzezona a pozniej wyrzucona z forum, w sumie to moze lepiej byc biernym i tylko sobie zasysac ksiazeczki, nic sie nie odzywac to i nikt sie czepiac nie bedzie


06 mar 2008 8:19:32
Zobacz profil
Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2007 19:38:54
Posty: 3266
Lokalizacja: Kraków
eCzytnik: eClicto, iPad, K3 WiFi, K4
Post 
Marcinchicago39, co widać pod jego nickiem, a wyjaśnia to także jego kolor (którego znaczenie jest opisane na dole głównej strony forum), jest moderatorem. Marcin ma to do siebie, że jest moderatorem tylko w dziale Audiobooków - a tam, wybacz określenie, ni cholery nie pasuje temat z prośbą o polecenie książki.

Jeśli Marcin przeniósł go od siebie do Requestów - to fakt, wybrał odrobinę niefortunnie. Nie zmienia to jednak faktu, że to Ty najpierw źle wybrałaś forum, by umieścić swój post, więc powinnaś mieć pretensje przede wszystkim do samej siebie, a nie całego świata. Poza tym - na razie po prostu zwrócono Ci uwagę - jeżeli to traktujesz jako atak na Ciebie samą, to strach pomyśleć, co będzie dalej, gdy ktoś znowu napisze, że zrobiłaś coś nie tak (na przykład umieściłaś tego posta w dziale Pomocna dłoń, gdy powinien się znaleźć w Vortal i forum - komentarze - i czytałem go po 5 minutach od napisania, sądzę, że nikt nie zdążył go przenieść, chyba, że to spisek).

Zgadzam się z jednym - zawsze najłatwiej być biernym i nic nie robić, tylko spijać śmietankę z pracy innych. Tyle, że tu się tak nie da, przykro mi.

_________________
Cytuj:
Muad'Dib uczył się prędko, ponieważ najpierw przeszedł szkolenie jak się uczyć. A najpierwszą ze wszystkich otrzymał lekcję podstawowej wiary, że może się nauczyć. Szokuje odkrycie, jak wielu ludzi nie wierzy, że mogą się nauczyć, a o ile więcej uważa, że nauka jest trudna.


06 mar 2008 8:41:08
Zobacz profil WWW
Post 
Sądzę, że nie warto zakłądac nowego tematu na jedno moje pytanko, więc zdecydowałam się "podpiąc" pod ten temat. (Wybaczcie ;) Nie wiem jak to się dzieje, ale na forum mam całkiem sporo postów i to nie jednozdaniowych :) a na "liczniku" postów mam ciągle 5. Czy ktoś mógłby wyjaśnic mi to?? ;P


28 mar 2008 20:56:45
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2007 19:46:01
Posty: 887
Lokalizacja: www.eksiazki.org
Post 
Owszem mogę - większość postów pisałaś w działach, gdzie nie zaliczają się one do licznika. Zresztą każdy taki dział ma w opisie pogrubioną czcionką dopisaną adnotację, że posty w nim nie są zliczane. Zresztą mogłaś o tym przeczytać w newsie...


28 mar 2008 22:27:51
Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: