Teraz jest 23 kwi 2024 19:25:22




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Bez tytułu 
Autor Wiadomość
Post Bez tytułu
Zobaczyłam Cię
Stałeś z rękami w kieszeniach
Biała szata spowijała Twoje ciało
Powitałeś mnie
Z uśmiechem na ustach
Twoje czarne dłonie
Uciskały moją szyję
Nie czułam bólu
Wiedziałam że wrócę
Że zawsze będę wracać...


29 lut 2008 18:55:52
Post 
dziękuje...
Powiem że jest to mój pierwszy raz kiedy pokazuje swoje wiersze komu kolwiek. Ale swierdziłam że może warto żeby ktoś je ocenił, żeby parę osób powiedzilo że to ładne i dlaczego kogos chwyciło za serce i innych osób którym sie nie podoba- skrytykowało no i oczywiście dlaczego:)
Więc drogi Chesuli ja nie uważam zdania Karczoka za spam - takie zdanie podbudowywuje moją osobowość!
Mam nadzieje ze w związku ze wstawieniem się za Karczocha nie dostanę ostrzeżenia;)
Pozdrawiam


01 mar 2008 19:02:10
Użytkownik

Dołączył(a): 28 lut 2008 15:02:15
Posty: 34
Lokalizacja: z maÂłej wioski
Post 
Droga @fisheee! To już drugi Twój wiersz, który czytam na tym forum. To wydaje się niewiele, ale na tej podstawie mogę stwierdzić, że bardzo podobają mi się Twoje wiersze. Nie jestem jakąś znawczyną współczesnej poezji, jednak Twój sposób pisania, metaforyka itd., itp. do mnie naprawdę przemawiają. Cóż, oby tak dalej...


05 mar 2008 19:32:26
Zobacz profil WWW
Post 
"biala szata" i "czarne dlonie" - ktos zdradliwy; czeka cierpliwe, zwodzi, a pozniej zabija - a Ty mimo wszystko "wracasz" do Niego... moim zdaniem: kuszenie diabla. Ludzie wiedza, ze jest zly, ze tylko stwarza pozory, oszukuje, ale wydaja sie to ignorowac.. Nie wiem czy o to Ci chodzilo, ale tak to rozumiem.


11 mar 2008 11:19:17
Post 
biala szata, czarne dlonie - ciemnoskory chirurg w bialym fartuchu ...wracalam bo mimo wszystkich pietrzacych sie problemow, kochałam...


26 mar 2008 0:13:16
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 07 mar 2008 23:10:07
Posty: 111
Lokalizacja: Piwniczna
Post 
Taki krótki tekst a tyle emocji na tym forum wzbudził;) dwie osoby przypłaciły to zabanowaniem. To sie nazywa artystyczna prowokacja he he. A tak na poważnie to znalazłaś najkrótszy i najlepszy sposób by prosto, bez ogródek powiedzieć to, co czujesz. To bardzo ważne umieć ująć w słowa swoje uczucia, ale jednak odczuwam lekki niedosyt, że tak krótko. 3maj sie

_________________
audiatur et altera pars


26 mar 2008 10:43:48
Zobacz profil
Post 
Przyznam że ciekawy
W skali 1-10
nadałbym mu 9
Dlaczego?
Ponieważ ma w sobie to coś, ale choć wstyd się przyznać to go nie zrozumiałem jeszcze w pełni

PS O co chodzi z tym "banowaniem"?


26 mar 2008 22:32:39
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 07 mar 2008 23:10:07
Posty: 111
Lokalizacja: Piwniczna
Post 
Ban to wyrzucenie z forum na wieki wieków. Pod twoim licznikiem postów masz statystykę ostrzeżeń. Jak dojdzie do 10 to wylatujesz! Jeśli będziesz pisał spam notorycznie to nie musisz czekać aż tak długo. Przy okazji pozdrawiam administratorów;) Myślę że w tym wierszu chodi o to, że bohaterka kocha kogoś, kto bardzo ją krzywdzi, ale to nie jest w stanie zniszczyć jej uczucia. No cóż, w dzisiejszych czasach często się tak zdarza. Niestety...

_________________
audiatur et altera pars


27 mar 2008 17:05:16
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron