Teraz jest 28 mar 2024 11:50:04




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 95 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Włatcy Móch 
Autor Wiadomość
Post 
ja nie ogladam wlatcow bo sa bez sensu. sa inne o wiele ciekawsze seriale


17 mar 2008 13:28:14
Post 
Fani Czesia łączcie się!
Ja osobiście polubiłem ten serial po usłyszeniu jednego dialogu w wykonaniu Czesia i pana psychologa:
Psych: Jak się nazywasz?
Czesio: Czesio...
P: Tak masz na imię, ale jak się nazywasz?
Czesio: Czesio...
P: no tak, ale jak masz napisane w legitymacji?
Pełen zrozumienia Czesio: Aaaaa... ...Czesław:)

parę rzeczy w serialu odrzuca, ale parę perełek się znajdzie.


18 mar 2008 0:48:58
Użytkownik

Dołączył(a): 27 lut 2008 14:57:37
Posty: 40
Lokalizacja: krakĂłw
Post 
Mnie odrzuca dosłownie wszystko, ale o gustach się nie dyskutuje.
Natomiast jeżeli chodzi o morał w South Park...cóż, żeby długo nie szukać, South Park The Movie - bezsens wojny, któryś z odcinków - problem tolerancji religijnej (głównie w szkołach i w aspekcie wychowania), kolejny - problem przemocy w szkołach, dostępność broni palnej...etc. mogłabym tak długo, ale myślę, że wszyscy rozumieją o co chodzi.
South Park w specyficzny sposób zwraca uwagę na pewne współczesne problemy. Owszem język jest chamski, wyśmiewczy, ale nie bezsensownie.
Nie twierdzę, że każdy serial musi mieć morał, ale niech nikt mi nie wmawia, że "Włatcy Móch" to taki polski "South Park".
Rozrywka, rozrywką, ale jeśli humor opiera się na durnocie, chamsko-głupawych dowcipach, obrzydliwości, negacji zasad ortograficznych i kaleczeniu języka, to ja bardzo dziękuję. Na tym poziomie zupełnie satysfakcjonują mnie Kaczor Donald i Tom & Jerry.

_________________
nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu


19 mar 2008 11:49:04
Zobacz profil
Post 
Czesio i jego banda są prześmieszni; brawo dla autorów tekstów!!!!!!!!

//EDIT by Kellhus
+1 ost
SPAM//


21 mar 2008 0:02:16
Użytkownik

Dołączył(a): 22 mar 2008 18:33:48
Posty: 34
Post 
Uwazam, ze stanowczo za duzo wulgarnych, nieinteligentnych tekstow. Rozumiem ,ze to kreskowka nie dla dzieci, a mimo to niektorych doroslych wprawia w szok :roll: Obejrzalam jeszcze nie wszystkie odcinki, ale nie kazdy humor jest do przyjecia.


22 mar 2008 20:14:21
Zobacz profil
Post 
Włatcy móch to chyba moja ulubiona bajka ;p i zreszta jedynka jaka ogladam ale to pomijam.. dziwi mnie to ze czasami wchodze na jakas strone i czytam recenzje odcinka a pisza je dzieci co maja 10 lat... nyc to nie jest


23 mar 2008 15:15:02
Post 
uważam, że ta bajka jest tak głupia, że aż śmieszna ;p nie oglądałem wszystkich odcinków, ale kilka widziałem u kumpla i niektóre teksty mnie rozwaliły (np. Pani Frał: Książka może być ciekawa, interesująca, wciągająca (jakoś tak to szło) Czesio, jaka jeszcze może być książka? Czesio: Zajebis*a :D) i w ogóle sama postać Czesia ciekawie zrobiona (je muchy, mózg na wierzchu itp;) )


23 mar 2008 20:47:03
Użytkownik

Dołączył(a): 24 mar 2008 10:38:46
Posty: 24
Post 
Przedmówca jędrek.k dobrze to ujął cyt."uważam, że ta bajka jest tak głupia, że aż śmieszna ;p" Ogółem ujmując bajka jest kiepska lecz można w niej znaleść świetne fragmenty.
Jeśli chodzi o Czesia to jest bochaterem najbardziej klimatycznym (wiem że w jego przypadku to śmiesznie brzmi). Za dużo bezsensownego wulgaryzmu, za mało przemyślanych kwesti bochaterów.


24 mar 2008 20:51:03
Zobacz profil
Post 
Wcześniej oglądałam każdy odcinek, ale ostatnio niestety nie mam czasu na nową serię. Bajka ma coś w sobie, co przyciąga. Te głupie teksty i prostota narysowanych postaci :) a ulubiona postać to oczywiście Czesioooo, a zaraz po nim Miś Przekliniak :) przyjemna bajka na doła- powoduje salwy śmiechu :D


24 mar 2008 21:22:57
Post 
Bajka jest absolutną rewelacją. Oczywiście są odcinki lepsze i słabsze jak w przypadku każdego serialu. Osobiście uważam, że South Park się przy tym chowa. Oglądałem kilkanaście odcinków South i humor tam jest na żenującym poziomie. A Włatcy są zajebiaszczy bo raz, że robieni przez Polaków dla Polaków, dwa, że mocno osadzeni w naszej kulturze, trzy poziomem o niebo wyżej niż South.


25 mar 2008 14:32:35
Post 
Ja również bardzo lubię tą kreskówkę... Czesio jest najlepszy:D

Edit by Obi: Super! Ost.


25 mar 2008 22:47:10
Post 
ja tez go lubie mam nawet jego głos jako sms w telefonie


26 mar 2008 17:54:09
Post 
Na początku film mi nie podchodził. Sama nie wiem dlaczego.... Natomiast teraz jestem uzależniona i wytrwale dążę do nadrobienia zaległości i obejrzenia wszystkich odcinków ;) (Gorzkie żale Czsie to już klasyka :D)


28 mar 2008 1:12:11
Post 
Z ostatnich informacji (są wiarygodne, bo staraliśmy się wejść we współpracę z twórcami) wiem, że zostanie wypuszczona jeszcze jedna seria i film pełnometrażowy. Później już twórcy mają odejść od konwencji Czesia i przyjaciół, gdyż jak twierdzą konwencja się powoli wyczerpuje. I mają rację, a nie jak South - latami klepią to samo.


28 mar 2008 11:20:31
Użytkownik

Dołączył(a): 01 kwi 2008 17:20:28
Posty: 34
Post 
Musze sie przyznać, że na początku byłam baaaardzo sceptycznie nastawiona do tej bajki i nie umiałam sie przełamać żeby zobaczyć choć jeden odcinek. Ostatnio jednak stwoerdziłam że sama musze zobaczyć co powoduje ten fenomen Czesia i jego przyjaciół i obejrzała mpierwszy odcinek, potem drugi, trzeci a teraz nie mogę sie doczekaćkolejnych 4 serii. Fenemenu Czesia nie odkryłam ale sie wciągnełam i nie mam zamiaru przestać oglądać:) Wiec szkoda będzie jak się wkońcu skończy narazie czekam na kolejny odcinek:)


02 kwi 2008 19:40:05
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 95 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron