Teraz jest 28 mar 2024 17:45:01




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Polskie seriale kryminalne 
Autor Wiadomość
Post 
Tak "Oficer" to jeden z najlepszych seriali , pelen napiec i emocji. Rownie dobry wg mnie jest "Prawo miasta" z Weronika Ksiazkiewicz w roli glownej ( swietnie zagrala ) . " Kryminalni " oczywiscie , ogladam namietnie kazdy jeden odcinek . No i na koniec "Odwroceni" . Ja rowniez po ogladnieciu " Swiadka Koronnego " podchodzilam do tego z duza rezerwa , ale sie mile rozczarowalam.


20 mar 2008 6:40:30
Post 
Kiedy mam już ogladac polskie serial kryminalny,włączam "Kryminalnych". W miare nienużący,ciekawe pomysły,dobrze zrobiony,nie najgorzej zagrany.Zdecydowanie jednak preferuję,ale to nie z polskich seriali,"Columbo" :)


20 mar 2008 17:05:34
Post 
cóz..wychowywąłem sie na kryminałach Joe Aleksa.. wiec niełatwo mnie zadowolić.. Mimo PRL rodowodu mile wspominam 07 zgłos sie, inteligentnie napisana była i cześć Ekstradycji, i piewrsze serie Kryminalnych. Oficer podobał mi sie srednio, natomiast za najlepszy polski serial kryminalny po 89 roku uwazam Sforę. Ktos miał ciekawy pomysł i odw\zył sie poruszyc problem powiazan gansterów ze swiatem polityki i policją. wartka akcja, moze trochę zbyt fantastyczna jak na polskie realia..., nawiazanie do realnej sprwy zabojstwa gen.Papały... Powtrzam sie,ale dla mnie to najlepszy jak do tej pory serial kryminalny. Niesty.. Sfora II to juz tylko popłuczyny...


22 mar 2008 12:29:08
Post 
według mnie Fala zbrodni i Sfora są dosyć fajnymi serialami i jeszcze kiedyś oglądałam "Kryminalnych" ale po jakimś czasie mi się po prostu znudził natomiast nie przepadam za W 11... jakoś mnie to nie "porywa" z polskich seriali to by było chyba tyle


22 mar 2008 20:41:22
Post 
Ja lubię oglądać Kryminalnych. Według mnie jest to jedyny polski serial kryminalny zrobiony z klasą i dobrymi aktorami. Dobrali dobrych aktorów, a nie tak beznadziejnych jak w W11, czy innych Detektywach. Fabułę też nie mają za kiczowatej. Ogólnie polecam ten serial...


23 mar 2008 13:28:14
Post 
zgadzam się z przedmówcą:) jak już mam oglądać to tylko Kryminalnych xD a W11 i Detektywi są dla mnie tragiczni. Zero aktorstwa i takie strasznie sztuczne...


24 mar 2008 17:46:54
Post 
Kryminalni super i cozywiscie super aktorzy,fabula i co najwazniejsze nie jest sie w stanie zawsze przewidziec konca.A co do W11 i detektywi tez mi sie podobali zaznaczam ze graja policjanci a nie aktorzy wiec nie wymagajmy za duzo.


01 kwi 2008 19:34:16
Post 
Fala zbrodni nawet byla uda , ja szczegolnie pod wrażeniem byłam Sfory pierwszego i drugiego sezonu
jedna z lepszych produkcji TVP , za to takich Kryminalnych nie trawie , W11 to bardziej takie dokumentalne chyba?


22 maja 2008 20:21:47
Post 
Jak dla mnie to "Fala zbrodni" jest dość dobrym serialem ,trochę gmatwają się tam wątki i lepiej nie opuszczać żadnego odcinka .Jej plusem są ciekawe akcje z udziałem Policji i AT . Kryminalnych dobrze się ogląda ale ma się wrażenie że wszystko za łatwo im przychodzi no i brak tych ostrych akcji które są w "Fali zbrodni" .Ogólnie dobry serial do "poduszki" żeby koszmary się nie śniły :wink:


25 maja 2008 22:13:27
Użytkownik

Dołączył(a): 22 maja 2008 19:14:35
Posty: 31
Post 
Dla mnie najlepszym serialem, byl "Fala Zbrodni", byl genialny, wciagajacy, pokazywal nam obraz policjantow, ktorzy cierpia maja swoje rodziny, sa szantazowani, maja uczucia, milostki, a nie jak zwykle Wielki bohaterski obronca miasta i genialny detektyw. Sposrod gaszcza seriali i filmow policyjnych (jaka fala tego gatunku przybyla po Magdalence) wedlug mnie Fala sie szczegolnie wyroznia, genialna fabula i realiami szkoda, ze " sie wyroznial " ;/


28 maja 2008 20:20:18
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 30 maja 2008 16:36:45
Posty: 26
Lokalizacja: BiaÂłystok City
Post 
Moim ulubionym serialem jest Sfora, wciągająca fabuła, dobra akcja, bohaterowie z którymi można się utożsamiać. Kiedyś lubłem też Kryminalnych, ale potem mi się to przejadło, coraz bardziej kojarzyło mi się z telenowelą. Co za dużo to niezdrowo.

_________________
,,Przyjaźń to coś więcej niż talent. Więcej niż władza. Prawie równa się rodzinie. Nigdy o tym nie zapominaj.''


03 cze 2008 21:51:16
Zobacz profil
Post 
Na kłopoty Bednarski to był super serial. Humor i akcja w jednym.
Ja mieszkam na Litwie więc za bardzo nie mam jakich oglądać. Oglądałem Falę zbrodni (internet górą) i mnie się nawet bardzo podobało na początku. Ale nie wszystko udało mi się ściągnąć, niestety.
Andrzej

Edit by Obi: Post nie wnosi nic do dyskusji. Ostrzeżenie.


16 cze 2008 16:01:30
Użytkownik

Dołączył(a): 25 paź 2008 19:52:23
Posty: 56
Post 
Na prowadzenie zdecydowanie wybija się Oficer. Ciekawa fabuła, zwroty akcji, wyraziste postacie- za to go cenię.


25 paź 2008 23:21:57
Zobacz profil
Post Pittbull
Mnie jedynie zadowalał i zadowala serial kryminalny PITTBULL, który powstał na bazie filmu o tym samym tytule. Jest to projekt w reżyserii Patryka Vegi jednego z moich ulubionych twórców filmowych. Gdybym miał podać dwa tytuły kiepskich seriali to są to napewno W11 i Detektywi.


09 lis 2008 5:20:51
Użytkownik

Dołączył(a): 09 paź 2013 14:54:27
Posty: 9
Post Re: Polskie seriale kryminalne
Jesli polski serial kryminalny, to tylko 07 zgłoś się. Występowały tam największe polskie gwiazdy. Do tego wątki są bardzo rozbudowane i wciagające.


09 paź 2013 15:31:01
Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: