Teraz jest 28 mar 2024 10:47:51




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 742 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 50  Następna strona
Witam wszystkich starych użytkowników oraz tych nowych! 
Autor Wiadomość
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lip 2007 6:58:35
Posty: 63
Post 
Cześć mam na imie Robert urodziłem sie na Pomorzu a mieszkam na Śląsku, mam lat 29.
Interesuje sie literatura głównie fantastyka choć nie tylko oraz kinematografią indyjska (zwłaszcza Bollywood i Tollywood).
Dotarłem tu z GTW-e choc tam byłem od niedawna, mam nadzieje że tutaj będe znacznie dłużej :D


23 lip 2007 14:26:08
Zobacz profil
Post 
Witam wszystkich :) Jestem Krzysztof Jarzyna ze Szczecina (tak naprawdę Marcin), rocznik 86. Obecnie student Politechniki Szczecińskiej na Wydziale Informatycznym. Moje zainteresowania to oczywiście książki, dobra muzyka, jazda na rowerze i wiele innych rzeczy o których nie będę się rozpisywał. Jeżeli szukacie jakiegoś ebooka to walcie (może będzie w moim 2,5 gigowym ebookzbiorze). Pozdrawiam :)


23 lip 2007 14:31:10
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2007 19:46:01
Posty: 887
Lokalizacja: www.eksiazki.org
Post 
Zbiorek nie jest mały, ale zamiast odpowiadać na PW z prośbami o książki lepiej by było wrzucić je do naszej biblioteczki.


23 lip 2007 16:50:25
Zobacz profil WWW
Post 
Po raz ostatni podchodzę do tego postu (5 próba), albo mi ktoś przedszkadza (czytaj kochana rodzinka), albo znika net (pozdrowienia dla firmy "Brewet" @%$#%$@#%$#) albo po prostu opuszcza mnie wena i nic błyskotliwego nie przychodzi na myśl. Dlatego teraz bedzie krótko, zwieźle i na temat czyli skromnie o mnie ;)
Na imie mi Marcin, mam coś około 26 wiosen (26 dokładnie stuknie mi 22 listopada). Pochodzę z Gliwic, jednak moim drugim domem jest pociąg. Pierwszy raz do niego wsiadłem jak miałem jakis roczek, zawieziono mnie na Mazury...hmmm albo Warmię dokładnie nie wiem, cholernie trudno mi się połapać gdzie, które się zaczyna a które kończy :D zawieziono mnie do Sępopola, od tamtej pory pokochałem podróże i co roku wsiadałem w pociąg i jechałem na wakacje do Sępopola. Po skończeniu podstawówki znów wsiadłem w pociąg i na 5 lat wyjechałem do Lutomierska pod Łodzią aby przeżyć obóz przetrwania w Salezjańskiej Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej II stopnia (warunki iście spartańskie). Po pięciu latach dochapałem się tytułu BWS-a czyli Byłego Wychowanka Salezjańskiego (nieoficjalnie Byle Wielce Skrzywdzonego ;)) I znowu cudowna podróz pociągiem, tym razem na 6 lat do Lublina by ukończyć studia specjalistyczne realizowane w Instytucie Muzykologii Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego w Lublinie w zakresie instrumentologii i dyrygentury chóralnej. Zatoczyłem życiowe koło i poraz kolejy wylądowałem w Gliwicach :) tyle o mojej edukacji. Jakie zainteresowania? uwielbiam muzykę dlatego lubię grać na nerwach :D oprócz tego jestem aniołkiem kochającym zbyt smutne piosenki, przytulanki, słodycze, ciepłe kobiety, wszelkiego rodzaju niesamowite historie, Z uwielbieniem i podziwem rozwijam swoje największe hobby - sen.
Głowna wada to bujanie w obłokach.
Pasja czytania zaraziłem się w ubikacji, kiedy podczas posiedzenia przeczytałem wszystkie etykietki na płynach czyszczących itp. zaczałem zabierac do WC gazety, potem ksiażki i tak już poszło z górki ;)

No i to byłoby już chyba na tyle to byłem ja - Jarząbek :)


23 lip 2007 20:05:12
Post 
Czołem Waszmości!
Jestem Wojtek,Jojem zwany(albo odwrotnie).Rocznik 73,aktywny pracownik firmy wysokościowej(alpinista sakralno-przemysłowy:)).Czytacz namiętny,czasami leń.Fajnie że znalazłem tę stronę,wieczorkiem przy piwku lubię sobię
wciągnać jakąś ciekawą knigę.Oprócz muzyki to jest moje najważniejsze hobby nie wymagające ruchu:)
Pozdrawiam Wszystkich.


29 lip 2007 16:58:35
Post 
Heyka wszystkim!!!
jestem Ania. Urodziłam się 05.12.1989r. Uwielbiam czytac Margit Sanemo, Tolkiena, Rowling i kilku innych. i tu pozdrawiam daniela698 xD . A tak wogole to pozeram wszystkie ciekawe ksiazki, i zawsze (prawie) znajduje na to czas :D


31 lip 2007 16:17:47
Post 
Witam!
Urodziłem się zbyt dawno temu, żeby to pamiętać. A że lubię namiętnie czytać książki dlateg też i tu zawitałem. I muszę przyznać że zaimponowała mi strona swoim profesjonalnym podejściem.
Wielka brawa
yeti


01 sie 2007 13:07:05
Post Cześć!!!
Cześć nazywam się Michał, uczę się i mieszkam w Częstochowie. Od 1999 roku po premierze "Mrocznego Widma" moją pasją stały się Gwiezdne Wojny. Od tego czasu zacząłem zbierac i kolekcjonować wszystko co z nimi związane ( Książki, Komiksy, Albumy, Przewodniki, Gry itp.) Oto pare informacji o mnie:

a) Sympatie Polityczne:
- Imperium Galaktyczne
- Yuuzhan Vong
- Separatyści
b) Ulubiona Książka Star Wars:
- Labirynt Zła
- Trylogia Thrawna
- Darth Vader: Narodziny Czarnego Lorda
- Zemsta Sithów
c) Ulubiona Część Star Wars:
- Imperium Kontratakuje
- Zemsta Sithów
d) Ulubiony System RPG:
- Star Wars d6
- Legenda 5 Kręgów
- Gasnące Słońca
e) Ulubione filmy poza Star Wars:
- E.T
- Gladiator
- Matrix
f) Jakie książki lubie czytac poza Star Wars:
- Harry Potter
- Diuna
- Władca Pierścieni
- Polska Fantastyka
g) Czym sie jeszcze interesuje:
-Informatyka:
- Programowanie w C++ i Java
- Projektowanie stron www z wykorzystaniem techniki flash oraz jezyka PHP i MSQL
- Sport:
-Hokej na lodzie
-Skoki narciarskie
- Formuła I


Ostatnio edytowano 10 sie 2007 13:19:59 przez Konto usuniete, łącznie edytowano 1 raz



02 sie 2007 16:09:23
Post 
Hejka!!
Jak nick wskazuje nazywam się Anula. Jestem dość rozmarzoną nastolatką. Interesuje się książkami, muzyką, tańcem. Co do książek szczególnie upodobałam sobie Margit Sandemo. Wcześniej często korzystałam ze "starej" stronki teraz mam nadzieję na włączenie się czynnie do "nowej".
Pozdrawiam :D


04 sie 2007 19:55:55
Post Witam bardzo serdecznie!
Chyba wypada się na początku przedstwić? Hm... Chyba tak :wink:
No to zaczynam. Nazywam się Basia, mam 20 lat i kocham książki - nie tylko czytać, ale też pisać :D Mój nick, który tutaj widnieje wziął się z jednej z moich postaci nad którą teraz pracuję. To chyba tyle. Gdyby ktoś chciał coś więcej się dowiedzieć, zapraszam do rozmowy ;]


04 sie 2007 21:19:38
Post 
No to ja mam na imie Barbara :D z rocznika 1990 jakże nieudanego moim i nie tylko zdaniem. jak sie mozna domyslic lubie ksiazki bo co bym tu w innym wypadku robiła... intersuje mnie manga anime i te sprawy:) no i takie tam jeszcze inne rzeczy ale co bede pisac ciekawe czy ktos to czyta :P


06 sie 2007 17:56:39
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lip 2007 18:35:47
Posty: 149
Lokalizacja: Wrocek
Post 
Barbara2612 napisał(a):
No to ja mam na imie Barbara :D z rocznika 1990 jakże nieudanego moim i nie tylko zdaniem.


witamy :) zgodze sie co do '90 :] I jednak ktos to czyta ;)

_________________
Żołnierze żyją. I zastanawiają się dlaczego.

Obecnie: Nintendo DS jrpg ;)


06 sie 2007 18:11:13
Zobacz profil
Post 
no nieudany poza mna oczywiscie :P zapomnialam dodac :D


06 sie 2007 18:25:52
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 lip 2007 19:05:04
Posty: 177
Lokalizacja: SĂŞpopol, Olsztyn
Post 
Jak dla mnie całkiem udany... Większość moich najlepszych koleżanek właśnie z tego rocznika pochodzi :)

_________________
Myślenie boli tylko za pierwszym razem...


06 sie 2007 19:09:43
Zobacz profil
Post 
Obi-One napisał(a):
Ten dział jest do przedstawiania się... On jest TYLKO do przedstawienia się i napisania kilku słów o sobie. Proszę odpuścić sobie tutaj wszelkie komentarze.


:twisted:


06 sie 2007 21:19:27
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 742 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 50  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: