Teraz jest 28 mar 2024 20:15:12




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
MS Office 2007 za 200 zł - kto kupi? 
Autor Wiadomość
Post 
office 2007 strasznie zzera system :) zainstaluj go na wiscie to bedziesz mogl myszka grac w ping ponga miedzy granicami ekranu :D to jest chwyt, oczywiscie


ale czy nie lepiej zainstalowac open office T7 ? mam. polecam, oto link

http://www.openzone.pl/pobierz-openoffice-t7/?gclid=CNvxs8z_95ECFQjllAodEUDQow


06 mar 2008 9:49:49
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 02 mar 2008 18:23:12
Posty: 18
Post 
Office 2k7 ?? Niiee ;] Prędzej kupiłbym orginala Office 2k lub XP nawet mając dopłacić ;] Ale używam OpenOffice i nie narzekam ;]


08 mar 2008 0:48:27
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 08 mar 2008 1:14:28
Posty: 23
Post 
Ostatni w tp była jakaś promocja do neostrady dodawali office2007 za parę złotych. Tym oto sposobem stałem się posiadaczem oryginalnego offica. Kto by podejrzewał. I jeszcze jedno w wymaganiach jest zastrzeżenie że word nie sprawdza pisowni bez co najmniej 1 GB ramu. A mi sprawdza przy 512 MB :P


08 mar 2008 12:11:04
Zobacz profil
Pocketbook Killer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2007 20:07:55
Posty: 1513
Lokalizacja: Toruń
eCzytnik: Kindle 3 WiFi
Post 
No to super, tylko, żę ja mam 2 gb ramu i po przejechaniu połowy dokumentu Word krzyczy, ze w dokumencie jest za dużo niezrozumiałych słów i on to pieprzy, nie będzie sprawdzał. Daję słowo, jak na taki pakiet biurowy, to funkcję sprawdzanie pisowni mają rozwiązaną fatalnie.

_________________
"A co zrobiłeś najodważniejszego w swoim życiu?
Splunął na drogę krwawą flegmą. Wstałem dziś rano, odparł."

//Cormac McCarthy - Droga


08 mar 2008 15:16:31
Zobacz profil
Post 
Ja na 512mb i 1,6 pentium mobile nie mogle zniesc open offica ktory dzialal jakby mu sie nei chcialo a office 2007 smiga wlacza sie z 4 sekundy zabiera polowe pamieci i sie nie gryzie z cadem.


17 mar 2008 18:14:54
Użytkownik

Dołączył(a): 24 sty 2008 19:04:32
Posty: 126
Post 
Ja mam Semprona 2200 i 512mB ram i na Office 2007 nie narzekam, początkowo oczywiście trudno przyzwyczaić sie do nowego menu a już pioruńsko trudno dogrzebać się do niektórych opcji konfiguracji ale moim zdaniem funkcja natychmiastowego podglądu efektów zmiany czcionki czy formatowania tekstu jest bezcenna. Moja żona często przy pomocy off2007 produkuje różne dyplomy i inne druki ozdobne przy wykorzystaniu wielu rożnych czcionek i stylów, dzięki podglądowi "na żywo" w widoku całej strony jest to o wiele łatwiejsze. Mam tylko do off2007 jeden zarzut, nie można dodawać ukrytych ikon do wstążek a tylko do paska "szybkie uruchomienie" a dużo funkcji dostępnych np. w office XP jest niedostępnych z wstążek i zmusza użytkownika do stworzenia tasiemcowego paska "szybkie uruchomienie". Jeśli chodzi o Open Office to instalowałem prawie każdą istotnie zmieniona wersję i mimo szczerych chęci nie wytrzymywała dłużej niż miesiąc. Ani szybki ani wygodny ani intuicyjny, nadaje się może tylko do napisania magisterki na studiach filozoficznych :)


20 mar 2008 2:49:50
Zobacz profil
Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lip 2007 13:54:46
Posty: 656
Lokalizacja: Atol Bikini
eCzytnik: PRS-505, eClicto, Kindle 3, HTC LEO
Post 
Witam,

Myślę, że w sprawie oceny, kto i dlaczego kupi napisano już dość.
Temat zamykam

_________________
Pozdrawiam,
Chesuli

Cytuj:
Kobiety nie można zmienić.
Można zmienić kobietę, ale to nic... nie zmieni.


20 mar 2008 12:41:54
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: