Teraz jest 28 mar 2024 11:15:40




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 146 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Następna strona
Film, który warto obejrzeć dla oprawy muzycznej 
Autor Wiadomość
Post 
piraci z karaibow
stardust
black snake moon


12 mar 2008 17:13:14
Użytkownik

Dołączył(a): 29 lut 2008 3:44:40
Posty: 56
Post 
Nie bede sie bawil w orginalnosc wiekszosc tematow muzycznych wymienionych tutaj pokrywa sie z moimi upodobaniami ikony z Ojca Ch......, Gwiezdnych Wojen,Szczek,niemal wszystko co potraktowal swoim geniuszem Enrico Moricone. Jest jednak jeden motyw muzyczny ktory jest ponad tym wszystkim .

"LOVE STORY" z filmu o tym samym tytule Francis'a Lai!!! (jeden motyw przewodni w wielu wariacjach)

Placzace pelne kina podczas projekcji i cale lata 70 gdy bez tej muzyki nie odbyla sie zadna potancowa ,prywatka czy dancing dyskotek jeszcze nie bylo ale 1 didzeje jeszcze wplatali ten motyw na granych przez siebie imprezach na poczatku 80.


14 mar 2008 11:47:19
Zobacz profil
Post 
ostatnio...
ONCE
AUGUST RUSH...


14 mar 2008 12:46:20
Post 
"Wierny ogrodnik"
"Kill Bill vol1."


15 mar 2008 0:41:44
Post 
"Ogniem i mieczem" - cudowna, nastrojowa muzyka
"Nieśmiertelny" - Nieśmiertelny Freddy Mercury:)


15 mar 2008 16:38:51
Post 
Star Wars,
Lord of the Rings
Breaveheart
Requiem for a dream
300


15 mar 2008 22:42:16
Użytkownik

Dołączył(a): 16 mar 2008 13:16:57
Posty: 60
Lokalizacja: ToruĂą
Post 
Jak dla mnie najlepsza ścieżka dzwiękowa jest w filmie TWIERDZA (the rock). Po prostu perełka. A inne filmy z dobrą muzyka to : Ostatni mohikanin, tańczący z wilkami i Lista schindlera

_________________
Rickabacka

Czekam, kiedy w końcu czas zacznie odmierzać sie w Anno Homini. Kiedy przestaniemy produkować mordercze zabawki - plastikowe karabiny, drewniane miecze. Czy nikt nie widzi że plastikowym pistoletem można wyrządzić więcej krzywdy niż bronią na ostrą amunicję? Można zabić człowieka w sobie...


16 mar 2008 16:56:25
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 27 lut 2008 14:02:18
Posty: 49
Post 
A ja postaram sie byc oryginalny: "Across the Universe". Filmik raczej prosciutki i glupi. Ale napakowany piosenkami The Beatels calkiem zrecznie powiazanymi z trescia filmu (podejrzewam, ze fabule skonstruowano tak aby pasowaly do niej te piosenki). No i wszystko zgrabnie wykonane. Gratka dla fanow The Beatels do ktorych sie zaliczam.
Film jest wzglednie nowy (2007).


18 mar 2008 18:59:21
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 mar 2008 12:03:42
Posty: 28
Post 
Źródło.
boska muzyka. ostatnio oglądnęłam film i kawałki wyłapane troszkę mnie zaciekawiły. ściągnęłam osta i pokochałam go. genialne utwory, przynajmniej dla mnie. film zresztą też bardzo piękny, a ta muzyka do niego pasuje.
Clint Mansell, i nic więcej nie trzeba mówić.

_________________
sad, but everybody knows
a trip to heaven’s not really on the cards, no

yet my 'moment' has come
a crying shame, for now my life is over


~magic sounds.


18 mar 2008 19:45:18
Zobacz profil
Post 
A dla mnie mistrzowska muzyka jest w Gladiatorze!
Film jest super sam w sobie, a dzięki muzyce zyskuje jeszcze więcej.


18 mar 2008 21:50:30
Post 
Chuck Mangione - Childer of Sanchez
Cała muzyka filmowa Vangelisa - Blade Runner, Conquest to Paradise, Rydwany Ognia, Aleksander , czy japoska opowieść o psach i arktyce.
Oczywiście Pinkfloydowa filmowa wersja The Wall.


19 mar 2008 1:49:49
Post 
Myślę, że po ostatnich wydarzeniach, do listy trzeba koniecznie dopisać "Polskie drogi". Ścieżka muzyczna z tego kultowego serialu chyba trochę zyska na popularności. Jeśli o mnie chodzi dopisuje się do głosów ws. Blade Runnera - genialna oprawa, świetna muzyka w Terminatorze, i "Children of Sanchez" - nikt tego filmu nie widział, ale album jest absolutnie genialny.

------------------ Dodano: Dzisiaj o 9:44:25 ------------------


19 mar 2008 10:44:25
Post 
Ja uważam że film Chicago oraz Pulp Fiction. Dla mnie jest to genialna muzyka,zawsze żywa i ciekawie brzmiąca.Może to smieszne,ale z jakis niewyjasnionych powodów podobała mi sie ściezka do "Elizabethtown"... No i nie mogę zapomnieć o "Przekręcie".Lektura obowiązkowa!!!


20 mar 2008 17:02:08
Post 
rickabacka napisał(a):
Jak dla mnie najlepsza ścieżka dzwiękowa jest w filmie TWIERDZA (the rock). Po prostu perełka. A inne filmy z dobrą muzyka to : Ostatni mohikanin, tańczący z wilkami i Lista schindlera

hohihihi widze, ze nie tylko ja lubie muzyke filmową Hansa Zimmera - dorzuce tylko oprócz The Rock takie perełki jak Crimson Tide(Karmazynowy przypływ) lub Pirates of... to tez jego:)


22 mar 2008 11:57:10
Post 
najlepszy soundtrack jaki słyszałem był w filmie "Requiem for a dream" - coś pięknego :D
w "Tokyo Drift" też są niezłe kawałki, które wpadają w ucho


23 mar 2008 17:44:17
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 146 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: