Teraz jest 29 mar 2024 9:24:06




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Nadchodzą Keplery :) 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 04 cze 2011 10:52:37
Posty: 2629
Lokalizacja: Kraków
eCzytnik: Kindle PocketBook Kobo Tolino
Post Re: Nadchodzą Keplery :)
povc12 napisał(a):
na Kindlu nie skorzystam z abonamentów, które mam wykupione na różnych portalach, takich jak Bookmate, Scribd czy nasze Legimi.


Podawanie przykładu czytników Kindle jest w takim razie słabym pomysłem. Z tego wszystkiego co wymieniłeś na żadnym czytniku nie skorzystasz, który nie ma certyfikatu Legimi. Na wprowadzenie do tej grupy nowych Onyksów nadzieja jest moim zdaniem zerowa. Liście certyfikowanych urządzeń nie zawiera nawet póki co czytników Icarus, które sprzętowo i programowo są (w zasadzie) identyczne z inkBookami. Na Świecie Czytników MateuszLegimi ostatnio napisał, że firma "dmucha na zimne" w sprawie nowych urządzeń, choć z drugiej strony obiecuje rozszerzenie listy akceptowanego sprzętu. Ale na Onyksa to nie licz.

[edit]
Znalazłem tę wypowiedź dotyczącą "dmuchania na zimne" @swiatczytnikow.pl (http://swiatczytnikow.pl/test-kobo-glo- ... /#comments):
"...wolimy dmuchać na zimne i nie udostępniamy apka aplikacji na każdy dostępny czytnik z Androidem. To nie tylko kwestia poprawnego działania aplikacji po stronie czytelnika, ale również odpowiedniej komunikacji z naszymi serwerami."

A dalej o planach"
"Cały czas pracujemy nad powiększaniem listy urządzeń certyfikowanych. Także szykują się zmiany ;)"

Podpisane: MateuszLegimi

_________________
Pozdrawiam
Cyfranek
http://cyfranek.booklikes.com | https://www.facebook.com/cyfranekblog


Ostatnio edytowano 21 lip 2016 22:03:33 przez Cyfranek, łącznie edytowano 1 raz



21 lip 2016 19:02:16
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 29 cze 2016 14:39:07
Posty: 30
Post Re: Nadchodzą Keplery :)
Wiem, że aplikacja nie działa i musi być dopasowana do danego czytnika, dlatego czekam, czy plotki okażą się prawdą i czy rzeczywiście będą dostępne u nas nowe czytniki, które będą następcami Inkbooka, jednak akurat ze wszystkich źródeł ebooków najważniejszy jest dla mnie Scribd i Bookmate, a Legimi jest na końcu, więc jeżeli nie pojawią się czytniki z polską dystrybucją i wsparciem, to ostatecznie będę mógł zamówić z zagranicy. Postanowiłem poczekać do końca września i śledzić w tym czasie newsy na polskich i zagranicznych stronach.


22 lip 2016 9:45:04
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 19 maja 2012 16:05:11
Posty: 137
eCzytnik: Boox i62, Lbook 3 , Boox M92
Post Re: Nadchodzą Keplery :)
Legimi dziala zarowno na wersji ze sklepu jak i czytnikowej dla t68 a dla i86 ( prawdopodobnie dla nowszych keplerów bedzie to samo) dziala wersja sklepowa.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka


19 sie 2016 17:35:19
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 08 lut 2012 16:18:28
Posty: 318
eCzytnik: i62HD AG, 2x inkBook Onyx, PB 623
Post Re: Nadchodzą Keplery :)
Tylko niech się te Keplery w końcu pojawią


22 sie 2016 11:25:03
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 24 kwi 2012 18:56:52
Posty: 405
eCzytnik: Pocketbook Inkpad 3
Post Re: Nadchodzą Keplery :)
puchatek2 napisał(a):
Tylko niech się te Keplery w końcu pojawią

Jestem za..


22 sie 2016 11:29:56
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lut 2013 15:41:05
Posty: 102
eCzytnik: Kobo Forma / Kindle Oasis
Post Re: Nadchodzą Keplery :)
Od kilku miesięcy są najwyraźniej w polskiej dystrybucji, bo pojawiło się ich całkiem sporo na allegro, i teraz pytanie, miał ktoś w ręku Keplera i może się o nim wypowiedzieć?


17 sie 2018 19:54:48
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: