Teraz jest 28 mar 2024 12:10:31




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 240 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16
inkBOOK Obsidian 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 29 sie 2017 11:36:56
Posty: 5
eCzytnik: InkBook Obsidian
Post Re: inkBOOK Obsidian
Vroo napisał(a):
Jeśli czytnik zakupiony w ramach abonamentu Legimi - skontaktuj się bezpośrednio z Legimi. Wiem, że starają się w takich sytuacjach pomagać, nawet jeśli dystrybutor samego czytnika nie jest zbyt chętny do współpracy.


To była pierwsza rzecz, którą zrobiłem, ale oni od tego umywają ręce. Mam się kontaktować z dystrybutorem.

puchatek2 napisał(a):
Pewnie bateria spuchła przy ładowaniu i rozsadziła ekran od środka, skoro z zewnątrz nie widać oznak uszkodzenia. Żeby to udowodnić musiałbyś się z jakimś adwokatem skontaktować jak to ugryźć bo jak wyślesz do Artatechu to jeszcze się dowiesz ze czytnik był w środku zalany:( i już nic im nie zrobisz. Trzeba by do Wrocka podjechać i z kamerą stać jak będą rozkręcać twój egzemplarz żeby mieć dowód co i jak było w środku i zmierzyć grubość baterii a później na jutuba !


Szczerze wątpię by było to możliwe, jest 50 milionów powodów by nie wpuścić kogoś na zakład.

athame napisał(a):
Nie dowolny, a dokładnie taki jak w tym czytniku. Przynajmniej 6 lub 8 znaków identyfikacyjnych – do odczytania z systemu lub z nadruku na płytce z elektroniką, ewentualnie do wyszukania (prawdopodobnie realne po angielsku, na pewno po chińsku) w sieci.
Dostawa darmowa z reguły 3 tygodnie, ale musisz liczyć się z pewnymi opłatami urzędników ministerstwa niedorozwoju.


Jeszcze będę szukał. Ale to przy okazji, bo chyba jednak po prostu pojadę i kupię nowy czytnik.

Dziękuję wszystkim za udzielone odpowiedzi i wskazówki. Były one bardzo pomocne i nakierowały mnie na nowe tory myślenia. :)


01 wrz 2017 12:42:55
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 08 lut 2012 16:18:28
Posty: 318
eCzytnik: i62HD AG, 2x inkBook Onyx, PB 623
Post Re: inkBOOK Obsidian
Ratoshi napisał(a):
Szczerze wątpię by było to możliwe, jest 50 milionów powodów by nie wpuścić kogoś na zakład.

Jaki zakład:) we Wrocławskim Parku Technologicznym są same openspace'y, tudzięż kilka kartonowych ścian. Byłem tam raz w serwisie. I serwisant chciał mnie spławić z usterką bo nie umiał powtórzyć błędu, musiałem mu pokazać co ma zrobić by mu się oczka otworzyły i potwierdził że rzeczywiście mamy problem. Ale rozumiem że nie każdego stać na wycieczkę do Wrocka i koszty (paliwa) za które można już kupić inny czytnik. I tak musiałem czekać 2 tygodnie na części z Chin do naprawy.


05 wrz 2017 13:17:58
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 29 sie 2017 11:36:56
Posty: 5
eCzytnik: InkBook Obsidian
Post Re: inkBOOK Obsidian
Krótkie Posłowie (o ile was to interesuje).

Zakupiłem Pocketbook Touch Lux 3. Na początku musiałem skontaktować się z serwisem Pocketbooka by aktywowali Legimi na urządzeniu. Potem do Legimi, by odłączyli Obsydiana od mojego konta bym mógł się zalogować na Pocketbooku. Po zalogowaniu, przy każdej próbie ściągnięcia czegoś, wywalało mi Legimi. Chwilę trwało zanim doszedłem do tego, że trzeba dezaktywować automatyczne synchronizacje. Pomogło. Pierwsze wrażenie jest takie, że Pocketbook ma stabilniejszy software. Jedyne do czego mogę się przyczepić to brak okładek przy tytułach książek w legimi, co było fajne w obsydianie. Po okładce poznawałem co czytałem, a co nie. Ale ujdzie przywyknąć.

No i w sumie tyle.
Pozdrawiam.


13 wrz 2017 14:02:02
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 13 maja 2012 10:59:06
Posty: 72
eCzytnik: PocketBook Touch Lux 3
Post Re: inkBOOK Obsidian
Ratoshi napisał(a):
Jedyne do czego mogę się przyczepić to brak okładek przy tytułach książek w legimi

U mnie w PB TL3 okładki są. Zarówno od wgranych książek jak i wypożyczonych w Legimi (abonament biblioteki miejskiej).


13 wrz 2017 14:49:22
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 08 lut 2012 16:18:28
Posty: 318
eCzytnik: i62HD AG, 2x inkBook Onyx, PB 623
Post Re: inkBOOK Obsidian
A73x napisał(a):
Ratoshi napisał(a):
Zarówno od wgranych książek jak i wypożyczonych w Legimi (abonament biblioteki miejskiej).

Zainteresowałeś mnie tym abonamentem biblioteki miejskiej - jakieś namiary na więcej informacji. jak skorzystać. Coś się płaci?


13 wrz 2017 15:29:51
Zobacz profil
Admin

Dołączył(a): 13 cze 2008 14:47:02
Posty: 2835
Lokalizacja: Gdańsk
eCzytnik: kindle
Post Re: inkBOOK Obsidian
http://cyfranek.booklikes.com/post/1585 ... e-za-darmo

Trzeba co miesiąc iść do biblioteki po kod...

.. no i płaci się w podatkach :P

_________________
Zgred - Rafał Ziemkiewicz napisał(a):
Dziś trzeba pisać o mieczach, czarach, toporach i wojowniczkach w blaszanych bikini, wszystko inne to już jest nisza w niszy. Albo o nastoletnich wampirach.
Porównywarka cen ebooków


13 wrz 2017 15:40:18
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 04 cze 2011 10:52:37
Posty: 2629
Lokalizacja: Kraków
eCzytnik: Kindle PocketBook Kobo Tolino
Post Re: inkBOOK Obsidian
Ratoshi napisał(a):
Jedyne do czego mogę się przyczepić to brak okładek przy tytułach książek w legimi, co było fajne w obsydianie. Po okładce poznawałem co czytałem, a co nie. Ale ujdzie przywyknąć.


Sprawdź proszę, którą masz wersję oprogramowania w czytniku. Problem braku okładek rozwiązany został już dobrą chwilę temu. Najnowsza wersja firmware'u (wraz z Legimi) na: http://www.pocketbook-int.com/pl/suppor ... ouch-lux-3

_________________
Pozdrawiam
Cyfranek
http://cyfranek.booklikes.com | https://www.facebook.com/cyfranekblog


13 wrz 2017 16:04:20
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 29 sie 2017 11:36:56
Posty: 5
eCzytnik: InkBook Obsidian
Post Re: inkBOOK Obsidian
Cyfranek napisał(a):
Sprawdź proszę, którą masz wersję oprogramowania w czytniku. Problem braku okładek rozwiązany został już dobrą chwilę temu. Najnowsza wersja firmware'u (wraz z Legimi) na: http://www.pocketbook-int.com/pl/suppor ... ouch-lux-3


Najnowszą. Sęk w tym, że na stronie głównej, w ostatnio czytanych, pobieranych etc. okładka się wyświetla, a w samej aplikacji okładek brak.


14 wrz 2017 13:21:00
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 04 cze 2011 10:52:37
Posty: 2629
Lokalizacja: Kraków
eCzytnik: Kindle PocketBook Kobo Tolino
Post Re: inkBOOK Obsidian
Pozostaje ew. wylogowanie/zalogowanie do Legmi, a jeśli nie zadziała to może przywrócenie ustawień fabrycznych w czytniku...

_________________
Pozdrawiam
Cyfranek
http://cyfranek.booklikes.com | https://www.facebook.com/cyfranekblog


14 wrz 2017 17:20:53
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 09 sty 2016 17:57:05
Posty: 6
eCzytnik: Inkbook Obsidian
Post Re: inkBOOK Obsidian
Czy wie ktoś jak uruchomić wersję aplikacji Legimi dla tabletów na Obsidianie?
Mam dwa czytniki ebooków w domu, jeden mój a drugi żony.
Legimi niestety nie pozwala na dwa czytniki, a na zapytanie o dopłatę za drugi czytnik odpowiedzieli że za 19,9 zł miesięcznie czyli abonament x2...


15 wrz 2018 9:41:43
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 08 lut 2012 16:18:28
Posty: 318
eCzytnik: i62HD AG, 2x inkBook Onyx, PB 623
Post Re: inkBOOK Obsidian
rio102 napisał(a):
Czy wie ktoś jak uruchomić wersję aplikacji Legimi dla tabletów na Obsidianie?
Mam dwa czytniki ebooków w domu, jeden mój a drugi żony.
Legimi niestety nie pozwala na dwa czytniki, a na zapytanie o dopłatę za drugi czytnik odpowiedzieli że za 19,9 zł miesięcznie czyli abonament x2...

ożesz ty q.... ała, kiedyś dopłacałem dychę a później poszedłem po rozum do głowy i ściągnąłem ze sklepu play apke i jakimś tam apkdownloaderem
o np tutaj https://apps.evozi.com/apk-downloader/? ... droid.main
i instalujesz to na inkbooku i smiga


18 wrz 2018 11:10:34
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 09 sty 2016 17:57:05
Posty: 6
eCzytnik: Inkbook Obsidian
Post Re: inkBOOK Obsidian
Dzięki Ci dobry człowieku, działa :)


02 paź 2018 23:03:42
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 08 lut 2012 16:18:28
Posty: 318
eCzytnik: i62HD AG, 2x inkBook Onyx, PB 623
Post Re: inkBOOK Obsidian
no patrz a Legimi na fejsie pisało że najnowsza androidowa nie pójdzie na einkowych andkach. kłamczuchy. Chyba że tyczy się to najnajnowszej:)
dla pewności warto trzymać kopię starej apki


16 lis 2018 11:57:05
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 26 gru 2020 18:03:49
Posty: 2
eCzytnik: Obsidian
Post Re: inkBOOK Obsidian
Wiem, że watek stary, ale może ktoś pomoże. Ścignalem apke z linku powyzej ale niestety nie moge zainstalowac. czy ma ktos dzialajaca wersje legimi w wersji na telefon ktora dziala na Obsidian?


27 gru 2020 10:39:53
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 10 paź 2022 13:29:29
Posty: 2
eCzytnik: inkbook obsidian
Post Re: inkBOOK Obsidian
Czy mogę otrzymać firmware do inkbook Obsidian. Mój mail rafalkor@o2.pl


10 paź 2022 13:54:04
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 240 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: