Teraz jest 29 mar 2024 9:49:29




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
"Bez druku", co nowego na blogu poświęconemu e-publikacjom 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 09 gru 2012 14:32:24
Posty: 57
eCzytnik: Kindle Classic/5,
Post Ebooki za darmo i legalnie w Polsce!
Dzień dobry,

oj dawno mnie tutaj nie było. Co nie znaczy, że umieszczałem nowych wpisów na blogu... Dzisiaj chciałem się pochwalić nietypowym odkryciem. Zadowoleni powinni być szczególnie posiadacze czytników marki #InkBook i #PocketBook, a więc tych którzy mogą korzystać z platformy Legimi. Oni, oraz posiadacze sprzętu z #iOS, #Android, #Windows Mobile oraz #Windows 10 mogą wypożyczać ebooki bezpłatnie. Po szczegóły zapraszam do wpisu:
http://bezdruku.pl/skandal-ebooki-za-darmo-i-to-legalnie/#more-1789

Łączę pozdrowienia i życzę iłej lektury z Legimi, bądź owocnego lobbingu w celu popularyzacji usługi.


27 kwi 2017 15:43:49
Zobacz profil
Admin

Dołączył(a): 13 cze 2008 14:47:02
Posty: 2835
Lokalizacja: Gdańsk
eCzytnik: kindle
Post Re: "Bez druku", co nowego na blogu poświęconemu e-publikacj
To jest wiadomość która mnie powaliła. Na początku tekstu zacząłem się zastanawiać kiedy będzie okazja pojechać do Krakowa żeby skorzystać (a mam znad morza kawałek drogi ;) ), a pod koniec dowiaduję się, że to działa w mojej macierzystej bibliotece (którą odwiedzam bardzo rzadko z racji czytania na czytniku). Biorę się do instalowania aplikacji...

_________________
Zgred - Rafał Ziemkiewicz napisał(a):
Dziś trzeba pisać o mieczach, czarach, toporach i wojowniczkach w blaszanych bikini, wszystko inne to już jest nisza w niszy. Albo o nastoletnich wampirach.
Porównywarka cen ebooków


27 kwi 2017 22:21:29
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 09 gru 2012 14:32:24
Posty: 57
eCzytnik: Kindle Classic/5,
Post Re: "Bez druku", co nowego na blogu poświęconemu e-publikacj
t3d napisał(a):
To jest wiadomość która mnie powaliła. Na początku tekstu zacząłem się zastanawiać kiedy będzie okazja pojechać do Krakowa żeby skorzystać (a mam znad morza kawałek drogi ;) ), a pod koniec dowiaduję się, że to działa w mojej macierzystej bibliotece (którą odwiedzam bardzo rzadko z racji czytania na czytniku). Biorę się do instalowania aplikacji...


Dzięki tej ofercie, moje wydatki na ebooki spadły o 90%. Staram się śledzić rynek, ale na jakąś akcję promocyjną usługi nie udało mi się trafić..Zainwestowałem za to w PocketBooka TL3, bo jednak tablet nie jest idealnym narzędziem do czytania...


27 kwi 2017 22:39:05
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 09 gru 2012 14:32:24
Posty: 57
eCzytnik: Kindle Classic/5,
Post Re: "Bez druku", co nowego na blogu poświęconemu e-publikacj
Dzień dobry,

zapraszam do lektury drugiego tekstu poświęconego usłudze "Legimi dla bibliotek". Tym razem jest to wywiad z osobą odpowiedzialną za tę usługę, czyli CMO Legimi Jakubem Frołowem.
http://bezdruku.pl/sadzac-po-opiniach-oferta-trafila-w-przyslowiowa-dziesiatke-mowi-o-ebookach-dla-bibliotek-cmo-legimi-jakub-frolow-w-rozmowie-z-bez-druku/

Miłej lektury ;)

Łączę pozdrowienia,

ergot


30 maja 2017 10:50:05
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 11 gru 2011 19:33:43
Posty: 893
eCzytnik: Kindle Classic InkBOOK Classic 2
Post Re: "Bez druku", co nowego na blogu poświęconemu e-publikacj
Po polsku to chyba COM - chłop od marketingu :)

_________________
Recenzje e-czytników PocketBook Touch HD 3 - recenzja czytnika InkBOOK LUMOS - recenzja czytnika


30 maja 2017 20:00:08
Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron