Teraz jest 18 kwi 2024 13:26:58




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 76 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
inkBOOK Classic 2 oraz inkBOOK Prime zaprezentowane w RFN 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 25 lis 2008 10:32:57
Posty: 340
eCzytnik: Forma, Oasis 2
Post Re: inkBOOK Classic 2 oraz inkBOOK Prime zaprezentowane w RF
Ten co dostal t62 juz wyjasnil ze pomylka wystapila przy pakowaniu i ma dostac wlasciwy model

Sent from my Redmi 3 using Tapatalk


10 lis 2016 18:29:14
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 08 lut 2012 16:18:28
Posty: 318
eCzytnik: i62HD AG, 2x inkBook Onyx, PB 623
Post Re: inkBOOK Classic 2 oraz inkBOOK Prime zaprezentowane w RF
tylko to kolejny miesiąc oczekiwania aż go zrecenzuje. chyba że ktoś z tych kilkunastu pozostałych osób które zakupiło ten model go ubiegnie


11 lis 2016 15:25:04
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 08 lut 2012 16:18:28
Posty: 318
eCzytnik: i62HD AG, 2x inkBook Onyx, PB 623
Post Re: inkBOOK Classic 2 oraz inkBOOK Prime zaprezentowane w RF
Minie niedługo miesiąc od kiedy nowe czytniki uderzyły na nasz rynek a nigdzie nie ma recenzji.
Celowo pomijam te wszystkie sponsorowane artykuliki w mediach które były tylko xerówką notek dla mediów.
Artatech boi się wysłać swoje nowe urządzenia by ktoś je ocenił fachowym okiem?


02 gru 2016 15:00:16
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 24 kwi 2012 18:56:52
Posty: 405
eCzytnik: Pocketbook Inkpad 3
Post Re: inkBOOK Classic 2 oraz inkBOOK Prime zaprezentowane w RF
Podobnie jest z Touchem HD. Jednak w przypadku ArtaTechu opinia poszła w świat toteż i sprzedaż pewnie niewielka, choć o moim dożywającym swoich dni AfterGlow zlego słowa powiedzieć nie mogę. Dopiero teraz dotyk odmawia posłuszeństwa


02 gru 2016 15:09:40
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 21 lis 2016 20:55:52
Posty: 16
eCzytnik: Pocketbook Touch Lux 5
Post Re: inkBOOK Classic 2 oraz inkBOOK Prime zaprezentowane w RF
daro napisał(a):
Podobnie jest z Touchem HD. Jednak w przypadku ArtaTechu opinia poszła w świat toteż i sprzedaż pewnie niewielka, choć o moim dożywającym swoich dni AfterGlow zlego słowa powiedzieć nie mogę. Dopiero teraz dotyk odmawia posłuszeństwa

Trzeba szanować klientów. AT to firma z naprawdę sporym potencjałem. Mogąca realnie zagrozić Kindle w Polsce, ale tylko wtedy jeżeli postawią na jakość swoich produktów i usług (w tym obsługi klienta, dostarczania dobrego oprogramowania itd. Imo do tej pory wypuścili 2 dobre czytniki Onyx i Obsidian. 8 i Classic przemilczę (8 niby ok ale... miałem w rękach - plastik tandetny, ekran przydymiony w porównaniu z Obsidianem i to widocznie, ghosting i słaba rozdziałka).


04 gru 2016 20:01:31
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 11 gru 2011 19:33:43
Posty: 893
eCzytnik: Kindle Classic InkBOOK Classic 2
Post Re: inkBOOK Classic 2 oraz inkBOOK Prime zaprezentowane w RF
Mało tego na stronach Artatechu czy midia brak jest opisu nowych czytników. Przy wprowadzaniu produktu na rynek brak jakiejkolwiek koordynacji. Najpierw coś tam pokazują na targach we Frankfurcie, potem wspomnieli na konferencji w Krakowie. Dotychczasowa obserwacja podejścia AT do klienta i sposobu komunikacji z nim, nie pozwala oczekiwanie czegokolwiek od tej firmy.

Dla porównania Tolino Page i Vision HD - ogłoszeno premiery nowych czytników, jeszcze tego samego dnia - bach dwie fachowe recenzje (tzn. że recenzenci czytnik musieli dostać do ręki jeszcze przed premierą i zobowiązać się, że do premiery nie puszczą pary z gęby) Przecież takie puszczenie czytnika w obroty, to szansa na szybsze wychwycenie błędów i poprawę z następną aktualizacją.

_________________
Recenzje e-czytników PocketBook Touch HD 3 - recenzja czytnika InkBOOK LUMOS - recenzja czytnika


04 gru 2016 21:45:39
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 08 lut 2012 16:18:28
Posty: 318
eCzytnik: i62HD AG, 2x inkBook Onyx, PB 623
Post Re: inkBOOK Classic 2 oraz inkBOOK Prime zaprezentowane w RF
Normalnie susza w internecie. Nawet głupich unboxingów nie ma.
Co jest Artatech, przecież unia pozwala wykorzystywać dotacje na reklamę a nawet jest to konieczne wszędzie ogłaszać że projekt wykonano z dotacji unijnej. Nikt nie chce przetestować Waszych nowych urządzeń? Jedyne opinie to w sklepie Euro, ale przynajmniej kilka wygląda na pisane tą samą ręką. Nie rozumiem, święta za pasem - istne żniwa, a Wy już w zimowym śnie? Pobudka! Żyjecie?


15 gru 2016 11:00:18
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 04 cze 2011 10:52:37
Posty: 2633
Lokalizacja: Kraków
eCzytnik: Kindle PocketBook Kobo Tolino
Post Re: inkBOOK Classic 2 oraz inkBOOK Prime zaprezentowane w RF
Przesadzasz :P jak nawet w "Fakcie" jest artykuł "To urządzenie stworzyli Polacy. Będzie hit?" (http://www.fakt.pl/facet/technologie/cz ... ow/sq4xfs0), to nie można mówić, że firma nie wykorzystuje dotacji.

_________________
Pozdrawiam
Cyfranek
http://cyfranek.booklikes.com | https://www.facebook.com/cyfranekblog


15 gru 2016 11:37:31
Zobacz profil WWW
ArtaTech.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 07 sie 2015 11:12:00
Posty: 142
Lokalizacja: Wrocław
eCzytnik: inkBOOK
Post Re: inkBOOK Classic 2 oraz inkBOOK Prime zaprezentowane w RF
puchatek2, dzięki za zainteresowanie :) testy trwają, niebawem pojawią się pierwsze publikacje. Pozdrawiamy!


15 gru 2016 12:41:56
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 08 lut 2012 16:18:28
Posty: 318
eCzytnik: i62HD AG, 2x inkBook Onyx, PB 623
Post Re: inkBOOK Classic 2 oraz inkBOOK Prime zaprezentowane w RF
A to nie znacie jakiś zaufanych portali technologicznych/blogerów/influencerów itd itp którym mogliście dać pierwsze produkcyjne sztuki do obadania. Produkt już miesiąc na rynku i w zasadzie nigdzie się o nim nie mówi. Pomijam prze klepanie notek marketingowych. Zmarnować taki potencjał, to niewiarygodne - nóż się w kieszeni otwiera. Tylko żeby z tymi testami nie było jak z Onyxem E43 czekaliśmy, czekaliśmy ... czekaliśmy ... i zmieniliście dostawce.
"Niebawem się pojawią", a wiecie ze do świąt już tylko tydzień?
Żeby wzbudzić zainteresowanie to trzeba coś robić.
Na prawdę zmieńcie tych ludzi od marketingu bo nie są nawet słabi. Pan Horbaczewski to chyba filantrop że takich "słabiaków" utrzymuje.


15 gru 2016 16:34:10
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 06 lut 2014 14:12:15
Posty: 124
Lokalizacja: www.MOBO.pl
eCzytnik: inkBOOK Onyx, inkBOOK Lumos
Post Re: inkBOOK Classic 2 oraz inkBOOK Prime zaprezentowane w RF
Moja siostra ma Prime'a, na razie "testuje".

Pierwsze wrażenia pozytywne :)

Nie może ponoć znaleźć opcji, żeby na dole pokazywało ile stron przeczytane (pasek) i zegarek obok :D

EDIT:

nie ma opcji, żeby był ten pasek na dole. Czytnik idzie do zwrotu 14 dniowego ;)


16 gru 2016 11:01:36
Zobacz profil
SwiatCzytnikow.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 sie 2010 11:00:21
Posty: 1873
eCzytnik: kindle, onyx, nook, kobo, pb, ipad
Post Re: inkBOOK Classic 2 oraz inkBOOK Prime zaprezentowane w RF
Czytnik idzie do zwrotu, bo nie pokazuje zegarka? :-) Czy z innego powodu?

To czy pokazuje liczbę stron regulowało się chyba w ustawieniach włączeniem trybu pełnoekranowego. Nie mam teraz pod ręką żadnego inkbooka, więc tego nie sprawdzę.

_________________
http://swiatczytnikow.pl (dawniej: Świat Kindle)
http://ebooki.swiatczytnikow.pl - (prawie) wszystkie polskie e-booki w jednym miejscu, czyli porównywarka ofert księgarni.


16 gru 2016 11:19:46
Zobacz profil WWW
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 lis 2014 22:47:23
Posty: 711
eCzytnik: PocketBook InkPad 3 (740)
Post Re: inkBOOK Classic 2 oraz inkBOOK Prime zaprezentowane w RF
Vroo napisał(a):
Czytnik idzie do zwrotu, bo nie pokazuje zegarka? :-) Czy z innego powodu?

To czy pokazuje liczbę stron regulowało się chyba w ustawieniach włączeniem trybu pełnoekranowego. Nie mam teraz pod ręką żadnego inkbooka, więc tego nie sprawdzę.


Zegarek to dla mnie rzecz użyteczna acz nie niezbędna natomiast liczba stron jest bardzo istotna.
To jedna z kilku przyczyn dla których nie kupiłem sobie Kindle-a.

t3d: polemika z "niepokazywaniem liczby stron" w wątku
topic16327.html

_________________
Czytniki:
1 - Onyx Book X61E - samoczynnie pękł ekran w trakcie całonocnego ładowania
2 - PocketBook Basic 2 (614W) - sprzedany w stanie idealnym po 20 miesiącach użytkowania.
3 - PocketBook Touch Lux 3 (626) - sprzedany w stanie idealnym po 55 miesiącach użytkowania.
4 - PocketBook InkPad 3 (740) - mój, PocketBook Touch Lux 4 (627) - żony, Kindle PW5 - syna, Kindle 8 - córki, Kindle 7 - zapasowy :-)


16 gru 2016 13:04:48
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 06 lut 2014 14:12:15
Posty: 124
Lokalizacja: www.MOBO.pl
eCzytnik: inkBOOK Onyx, inkBOOK Lumos
Post Re: inkBOOK Classic 2 oraz inkBOOK Prime zaprezentowane w RF
Vroo, każdy ma jakieś swoje upodobania :) Siostra przyzwyczajona jeszcze z czasów wczesnych Onyxów do tej opcji i jej to "wadzi". Z drugiej strony, przydałaby się jednak ta opcja, bo skąd masz wiedzieć ile stron przeczytałeś na bieżąco i ile zostało. Jak dla mnie zegarek akurat nie jest konieczny.

Pisała w tej sprawie do ArtaTechu i odpisali, że nie ma tej opcji dostępnej w Prime.


16 gru 2016 18:54:34
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 08 lut 2012 16:18:28
Posty: 318
eCzytnik: i62HD AG, 2x inkBook Onyx, PB 623
Post Re: inkBOOK Classic 2 oraz inkBOOK Prime zaprezentowane w RF
W miniony weekend zbłądziłem do jednego z CH i wiedziony ciekawością zahaczyłem do sklepu euro. Niestety był tylko classic 2 na stanie. Pierwsze wrażenie strasznie leciutki. Gdyby nie brak światełka byłby to całkiem fajny czytnik na wejście w świat einkowych czytników. Parę diodek pożałowali a byłby "killer":)
I Prime by się nie sprzedawał
Było kilka książek demo, poklikałem i zabolało dziwne skalowanie wielkości czcionki, brak płynności i duże przeskoki. Jakoś nie mogłem dopasować wielkości do swoich upodobań. Przy niektórych ustawieniach wielkości czcionki, pierwsze i ostatni litery w wierszu "właziły" poza ramkę - były w połowie widoczne.
Nie było apki legimi


19 gru 2016 10:25:03
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 76 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron