Teraz jest 25 wrz 2018 10:01:15

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Po aktualizacji do 5.14 Pocketbook Lux 3 działa gorzej 
Autor Wiadomość
Użytkownik

eCzytnik: PocketBook 626 Touch Lux 3
Post Re: Po aktualizacji do 5.14 Pocketbook Lux 3 działa gorzej
Cyfranek napisał(a):
Najważniejsza zmiana dotyczy chyba powrotu okładek w aplikacji Legimi.

Nie używam Legimi więc nie sprawdzę. U mnie na razie soft stabilnie pracuje. Jak coś zauważę to napiszę.

3 - PocketBook Touch Lux 3 (626) - aktualnie używany i Kindle 7 używany przez syna.

03 gru 2016 9:53:33
Użytkownik

eCzytnik: Inkbook i Pocketbook TL3
U mnie pobrało się bez żadnego błędu. Okładki rzeczywiście wróciły, może też już przestanie mnie wywalać z Legimi podczas przeglądania biblioteczki, zobaczymy. Mam dużo dodanych pozycji, podczas ściągania wszystkich miałam po jakimś czasie taki błąd, że pobrane pozycje były na dysku, ale nie były powiązane z Legimi. Musiałam wejść w apkę Legimi, kliknąć znowu "pobierz" na wybranej książce, nawet bez włączenia wifi się "pobierało" (pewnie po prostu znów łączyło jakoś apkę Legimi i plik) i można było otwierać. Jeśli bez klikania w "pobierz" otwierałam książkę z poziomu biblioteczki w PocketBooku, wyskakiwał mi błąd o DRM. Dam znać czy ten błąd będzie się powtarzał - mam nadzieję że już nie :)

03 gru 2016 15:31:58
Zobacz profil WWW
Użytkownik

eCzytnik: Inkbook Obsidian, PocketBook Lux 3
Zauważyłem, że u mnie po aktualizacji do 5.14 (a może to zbieg okoliczności?) przestała działać dioda LED. Po wyjęciu z pudełka świeciła się podczas włączania, ładowania i zamiany stron. Teraz nie świeci w ogóle. Czy miał ktoś coś takiego? Włączanie i wyłączanie tej opcji w ustawieniach nie pomaga.

19 gru 2016 16:17:45
Użytkownik

eCzytnik: PocketBook 626 Touch Lux 3
Marcin359 napisał(a):
Zauważyłem, że u mnie po aktualizacji do 5.14 (a może to zbieg okoliczności?) przestała działać dioda LED. Po wyjęciu z pudełka świeciła się podczas włączania, ładowania i zamiany stron. Teraz nie świeci w ogóle. Czy miał ktoś coś takiego? Włączanie i wyłączanie tej opcji w ustawieniach nie pomaga.

U mnie świeci normalnie. Jak włączam, wyłączam i ładuję.
W trakcie zmiany strony nigdy nie zwróciłem na to uwagi. Wtedy raczej diody nie widzę bo patrzę na ekran :)

Edit:
Sprawdziłem. Dioda zapala się przy zmianie stron.

3 - PocketBook Touch Lux 3 (626) - aktualnie używany i Kindle 7 używany przez syna.

20 gru 2016 10:55:27
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7