Teraz jest 28 mar 2024 10:04:25




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Paperwhite Etui pozwalające na postawienie czytnika z rączką 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 29 cze 2016 14:39:07
Posty: 30
Post Paperwhite Etui pozwalające na postawienie czytnika z rączką
Poszukuję etui do Paperwhite 3, które pozwoli postawić czytnik tak, aby czytać bez trzymania. Znalazłem etui pozwalające postawić go, jednak w pozycji poziomej, a mnie chodzi o pion. Widziałem etui typu origami, ale nie przekonuje mnie, zwłaszcza, że oryginalne jest drogie, a te kosztujące na Allegro po trzydzieści parę złotych mogą być kiepskie i boję się, że czytnik nie będzie stał stabilnie po postawieniu. Chciałbym też, aby miało rączkę, która zabezpieczałaby przed upuszczeniem go.

Biorę pod uwagę też zakup zagraniczny, więc jeżeli można kupić takie etui w cenie do 40zł, kupując na Aliexpress czy Ebay, poprosiłbym o linka. Kiedy wpisuję słowa "Kindle case" wyskakują mi tysiące rezultatów, w większości z tymi samymi etui cały czas. Może ktoś z Użytkowników kupował takie i może zapodać linka.

Z góry dziękuję za pomoc.


10 sie 2016 20:53:39
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 04 cze 2011 10:52:37
Posty: 2629
Lokalizacja: Kraków
eCzytnik: Kindle PocketBook Kobo Tolino
Post Re: Paperwhite Etui pozwalające na postawienie czytnika z rą
Przy wpisywaniu do wyszukiwarki dodaj jeszcze 'paperwhite' oraz 'stand' (wszystkie generacje Paperwhite mają taką samą obudowę, okładki będą pasować więc do każdego). Dodaj jeszcze 'sleep', jeśli ma wybudzać czytnik po otwarciu. Powinno pojawić się wtedy znacznie więcej takich okładek, o jakie Ci chodzi. Jedyne rozwiązania z "rączkami", jakie widziałem, były w postaci szerokiej gumki, pod którą można było wsunąć dłoń. Ale jak ta funkcja może być opisana w tytule oferty, to nie wiem :(

_________________
Pozdrawiam
Cyfranek
http://cyfranek.booklikes.com | https://www.facebook.com/cyfranekblog


10 sie 2016 21:45:53
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 29 cze 2016 14:39:07
Posty: 30
Post Re: Paperwhite Etui pozwalające na postawienie czytnika z rą
Przeszukałem aukcje polskie i zagraniczne i kupiłem etui bez funkcji podstawki właśnie z gumką do trzymania.

Na polskim Allegro znalazłem co prawda stojące etui, ale coś za coś - na zdjęciach widać, że praktycznie nie chronią czytnika, kiedy na przykład upadnie - nie jest on wciskany do tylnej części, tylko trzymają go gumki, a to, co kupiłem, to etui z tworzywa, które chroni czytnik, kiedy upadnie ekranem do dołu na przykład.

Znalazłem za to za około 20zł specjalne stojaki na Paperwhite i będę sobie mógł kupić taki do domu, bo głównie w domu jest to dla mnie porządana funkcja, bo mogę sobie czytnik ustawić w stojaku, który daje pełną stabilność i mogę sobie wygodnie czytać przy biurku, jednocześnie robiąc notatki w zeszycie czy na kartce z tego, co aktualnie czytam. Niestety, stojak taki znalazłem tylko na ebayu, więc dojdzie koszt przesyłki, ale około 40zł to nie masakra, a rozwiązanie jest wygodne i czytnik jest wtedy o niebo bardziej stabilny, niż w etui z funkcją stojaka i nic się ruszać nie będzie przy dotykaniu jakiegokolwiek obszaru.


11 sie 2016 14:17:52
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 18 lip 2012 12:07:55
Posty: 13
Lokalizacja: Łódź
eCzytnik: Kindle PW3
Post Re: Paperwhite Etui pozwalające na postawienie czytnika z rą
Od kilku tygodni używam do PW2 etui Origami z Allegro (ok 40 zł). Pozwala postawić czytnik w pionie do np. czytania przy jedzeniu - stoi dość stabilnie.
Ma tę plastikową wytłoczkę, w którą się wciska Kindla, więc jest on chroniony przy upadku.
Ma też oczywiście magnes do usypiania/budzenia i zamykania pokrywy.

Jak na razie jestem zadowolony i ostrożnie (bo krótko używam) mogę polecić.


12 sie 2016 23:37:48
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: