Teraz jest 28 mar 2024 10:57:25




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Reklamacja Touch 3 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 10 lip 2008 15:36:16
Posty: 93
Lokalizacja: Myszków
eCzytnik: PB Touch 3, PB 903
Post Reklamacja Touch 3
Do tej pory zawsze dobrze mówiłem o pocketbookach, ale ostatnio się wkurzyłem. Touch 3 poszedł do serwisu, a support pocketbooka otrzymał problem informatyczny.
1. Bateria ładuje się do 99 procent i proces ładowania się nie kończy - nie wiadomo czy to wina elektroniki baterii czy elektroniki urządzenia.
2. Urządzenie po instalacji nowego oprogramowania potrafi zgłupieć i wyświetlać epuby, wcześniej wyświetlane poprawnie, tak jakby plik css nie istniał. Rozwiązaniem jest ponowne wgranie pliku z zewnątrz.
3. Powrócił problem podkreślania tekstu i tworzenia z niego linku. W przypadku znacznika <a> gdy paragraf jest długi, czyli przechodzi na drugą stronę, urządzenie nie widzi znacznika </a> i podkreśla tekst do końca strony. Ciekawostką jest to, że mam epuby z identycznie stworzonymi linkami i w jednych błąd występuje, a w drugich nie. Następną ciekawostką jest to, że czytnik nie reaguje na <a style="text-decoration: none;">.
4. Po uruchomieniu ustawień fabrycznych chyba instaluje się oprogramowanie dla Touch 2 ponieważ to logo pojawia się po wyłączeniu.
Ogólnie coraz bardziej skłaniam się do zakupu Kindle P3

_________________
Marche ou creve !


29 sty 2016 14:48:06
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 10 lip 2008 15:36:16
Posty: 93
Lokalizacja: Myszków
eCzytnik: PB Touch 3, PB 903
Post Re: Reklamacja Touch 3
1.Po wejściu do menu w czasie ładowania można zobaczyć stan czyli 99 %, stan ten nie zmienił się przez następne 5 godzin, po których dałem sobie spokój - po rozmowie z supportem możliwe uszkodzenie kontrolera.
2.Instaluję tylko niekompatybilne oprogramowanie w wersji 5.7, 5.8, 5.9, 5.12. Ostatnio w czasie testów robiłem to w różnych wariantach.
3. Wiem bo przy Touch 2 sam to zgłaszałem, i w tym czytniku w moich epubach ten błąd znikł po którejś aktualizacji. To,że pojawia się do tej pory i mnie wku..ia to dla mnie dostateczny powód na dogłębne poznanie kindla i mobi.
4. Gdyby to było to samo to na Touch 3 można by zainstalować oprogramowanie w wersji 4.4

_________________
Marche ou creve !


29 sty 2016 17:36:57
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 14 mar 2016 17:10:13
Posty: 9
eCzytnik: Cybook Muse Frontlight
Post Re: Reklamacja Touch 3
touch lux 2 i 3 mają to samo oznaczenie kodowe 624 jednak są to dwa różne urządzenia więc nic dziwnego, że oprogramowanie nie pasuje do obu.


03 cze 2016 16:13:24
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: