Teraz jest 29 mar 2024 12:50:48




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Kindle 5 Classic 4.1.3 i Publisher Font. 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 03 gru 2013 13:52:06
Posty: 6
eCzytnik: ECTACO jetBook mini
Post Kindle 5 Classic 4.1.3 i Publisher Font.
Witam i mam takie zapytanie:

Posiadam Kindle 5 classic (czarny) i zaktualizowałem soft do najnowszego 4.1.3 przez WiFi.

Tak się składa, że książki kupuję na Empik.com i ustawiłem sobie już wcześniej aby przesyłali ma zakupioną książkę na Kindle. I działa to bardzo ładnie.

Dziś zakupiłem nową i w tej nowej zakupionej wersji, gdy wejdę (z poziomu otworzonej książki) w ustawienia czcionki, to mi się pojawiła opcja Publisher Font - on lub off. Gdy jest ona włączona czcionka jest chuda i bardziej elegancka.

Jednak w pozycjach zakupionych wcześniej tego nie ma. Co zrobić aby ta opcja też była? Nawet gdy usunąłem jedną z zakupionych książek wcześniej i z poziomu strony Empiku wybrałem prześlij ponownie, to w nowo otrzymanym dokumencie ta opcja dalej jest niedostępna. Ciekawe ?

Czy ktoś wie jak to rozwiązać ?


29 wrz 2015 21:57:25
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 11 gru 2011 19:33:43
Posty: 893
eCzytnik: Kindle Classic InkBOOK Classic 2
Post Re: Kindle 5 Classic 4.1.3 i Publisher Font.
Może wcześniej zakupione książki nie miały osadzonej czcionki lub nie były w starszym formacie mobi a nie KF8.

_________________
Recenzje e-czytników PocketBook Touch HD 3 - recenzja czytnika InkBOOK LUMOS - recenzja czytnika


29 wrz 2015 22:04:48
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 03 gru 2013 13:52:06
Posty: 6
eCzytnik: ECTACO jetBook mini
Post Re: Kindle 5 Classic 4.1.3 i Publisher Font.
Tak, zgadza się. Dopiero co pobrałem program Kindle Previewer, dzięki artykułowi ze strony swiatczytnikow, a następnie owe książki ze strony Empiku. I dzięki temu wiem, że jedna jest w formacie mobi, a druga w nowszym KF8. Będę musiał do nich zadzwonić i sprawę wyjaśnić, szczególnie że to jest kolejny tom tej samej powieści.


29 wrz 2015 22:22:02
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: