Teraz jest 28 mar 2024 20:38:23




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Nora Roberts alias J.D. Robb 
Autor Wiadomość
Post Nora Roberts
Ja również uwielbiam Norę Roberts, chociaż czasem jej romanse są banalne. Jednak chylę czoła przed takim dziełem, jak "Miasteczko Innocence". Szaleję za tą książką. Jest fantastycznie skonstruowana, opis klimatu, postaci i charakterów - rewelka! Chciałabym tylko jeszcze film obejrzeć..


21 lis 2008 13:14:51
Użytkownik

Dołączył(a): 10 gru 2008 15:10:59
Posty: 31
Post 
Z serii In death przeczytałam wszystko co wydano do tej pory w Polsce. Bardzo podoba mi się ta seria, lekka, miła, przyjemna. Może dlatego, że mam po dziurki w nosie romansów z czasów regencji/współczesnych niby-powieści/dzikiego zachodu. Dlatego romans w przyszłości, do tego z wątkiem kryminalnym na całkiem niezłym poziomie zawsze mnie cieszy. A że przyzwyczajam się do bohaterów, to seria odpowiada mi tym bardziej. Przyczepić się tylko mogę o czasem zbyt skrótowe potraktowanie wprowadzonych postaci drugoplanowych, tak jakby autorka umieściła kogoś w akcji a potem zastanawiała się co u licha z nim zrobić i wreszczie w paru zdaniach się go z akcji pozbywała. To trochę razi. Ale i tak niecierpliwie czekam na następne tomy :)


11 gru 2008 12:20:14
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 29 kwi 2009 20:49:42
Posty: 22
Post Re: Nora Roberts alias J.D. Robb
Bardzo lubię tę autorkę. Co prawda czasem irytuje mnie jej wydanie wątków fantastycznych, ale na przykład podobała mi się jej "Trylogia Kręgu" i najnowsza seria "Znak Siedmiu". Czytałam też parę jej książek z serii "In death" i też mi się spodobały. N. Roberts potrafi wykreować ciekawych bohaterów i fabułę, chociaż najbardziej podobają mi się jej starsze książki, takie jak "Uczciwe złudzenia" czy "Niebo Montany".


02 maja 2009 14:57:04
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 30 sty 2009 1:29:30
Posty: 7
Lokalizacja: Gdansk
Post Re: Nora Roberts alias J.D. Robb
Cenię tę autorkę za serie In Death, bardzo dobre i wciągające kryminały, może czasami brakuje w nich napięcia. Przeczytałam cala serie, bardzo spodobał mi się stworzony w nich świat, w który z łatwością można się wczuć. Doskonale polecam.


10 cze 2009 17:51:53
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 20 cze 2008 14:54:02
Posty: 25
Post Re: Nora Roberts alias J.D. Robb
Uwielbiam Norę Roberts za wszystkie jej powieści, ale kocham te które piszę jako J.D.Robb. Może ta przyszłość która przedstawia jest trochę nad wyrost, ale w tych powieściach jest wszystko - miłość, sensacja, humor, a bohaterowie przez nią stworzeni są jeyni w swoim rodzaju.


29 cze 2009 10:26:55
Zobacz profil
Post Re: Nora Roberts alias J.D. Robb
Ja tez bardzo lubię tą autorkę.Zawsze potrafi stworzyć bardzo ciekawe postacie jak również stworzyć fajną historię


01 lip 2009 10:02:51
Użytkownik

Dołączył(a): 24 sie 2015 12:42:20
Posty: 43
eCzytnik: wolę klasycznie;)
Post Re: Nora Roberts alias J.D. Robb
bardzo lubię czytać jej książki, są dobrze przygotowane, widać, że ma pojęcie o tym co pisze


28 wrz 2015 18:57:30
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: