Teraz jest 20 kwi 2024 5:24:21




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 796 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 ... 54  Następna strona
Onyx T68 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 10 lip 2011 16:04:29
Posty: 58
eCzytnik: Kindle 3, Nook ST, T68 Lynx
Post Re: Onyx T68
Brawa dla Onyx International, hańba dl Arta Tech.


08 wrz 2015 23:32:13
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 09 wrz 2015 9:46:16
Posty: 1
eCzytnik: Onyx T68 Lynx
Post Re: Onyx T68
Czołem użytkownicy. Mam pytanie związane z wygodnym użytkowaniem czytnika Onyx T68. Czy istnieje możliwość, by w aplikacji Legimi usunąć pasek statusu? Istnieją takie funkcje w innych apkach do czytania, ale we wspomnianej nie doszukałem się podobnej opcji. Zaznaczę, że posiadam prawdopodobnie ostatnią wersję oprogramowania sprzed problemem z indeksowaniem książek (Build 675c088). Z góry dzięki za pomoc.


09 wrz 2015 9:52:43
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09 lis 2009 20:20:04
Posty: 1433
Lokalizacja: Kraków
eCzytnik: inkBOOK Onyx
Post Re: Onyx T68
@oteksamptis Nie wiem skąd te brawa dla Chińczyków, skoro przez ponad pół roku nie byli w stanie dostarczyć aktualizacji i dopiero teraz to robią, gdy im się grunt spod nóg usuwa. Zresztą zobaczymy jakie będą wrażenia z użytkowania. Pewne jest, że trzeba zrobić "factory reset" po aktualizacji.

@madefacio Jest możliwość schowania górnego systemowego paska statusu w dowolnej aplikacji. W T68 najlepiej użyć do tego programu ToggleFullScreen, który opisałem w innym wątku (pod tamtym linkiem jest już troszkę nowsza wersja aplikacji z 2015 roku).
A tu link do sąsiedniego wątku:
post113593.html#p113593

_________________
W Obrazek też ;)


09 wrz 2015 14:41:49
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 19 maja 2012 16:05:11
Posty: 137
eCzytnik: Boox i62, Lbook 3 , Boox M92
Post Re: Odp: Onyx T68
@airs Chińczycy nie musieli publikować wersji dla lynx - powinien o to zadbać dystrybutor.


09 wrz 2015 15:35:13
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 12 sty 2015 19:15:06
Posty: 112
eCzytnik: Onyx Boox C67ML AG2
Post Re: Onyx T68
airs napisał(a):
Pewne jest, że trzeba zrobić "factory reset" po aktualizacji.

Na moim AG2 zrobiłem factory reset przed aktualizacją. Po aktualizacji po prostu zindeksował moje książki i działa.


09 wrz 2015 15:37:36
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09 lis 2009 20:20:04
Posty: 1433
Lokalizacja: Kraków
eCzytnik: inkBOOK Onyx
Post Re: Onyx T68
Ciągle nie rozumiecie: Chińczycy ZASTRZEGLI sobie wyłączne prawo do oprogramowania i jego publikacji. Zwlekali z nim ponad pół roku, za co polski dystrybutor dostał tyle jobów na forum od użytkowników...

_________________
W Obrazek też ;)


09 wrz 2015 18:24:12
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 05 gru 2014 14:27:37
Posty: 102
eCzytnik: OnyxAG2, nookSTG, KoboGHD, Oasis 3
Post Re: Onyx T68
airs, racja, ale dystrybutor chyba wiedział co to znaczy gdy podpisywał umowe z chińczykami.


09 wrz 2015 18:51:28
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 19 maja 2012 16:05:11
Posty: 137
eCzytnik: Boox i62, Lbook 3 , Boox M92
Post Re: Odp: Onyx T68
@airs jeśli dystrybutor publikuje po 3 dniach od poprzedniej wersje firmware z poważnym błędem bez sprawdzenia i następnie trzyma ją jako aktualną aż do dzisiaj to w sumie nie dziwię się.


09 wrz 2015 19:14:26
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09 lis 2009 20:20:04
Posty: 1433
Lokalizacja: Kraków
eCzytnik: inkBOOK Onyx
Post Re: Onyx T68
Sugerujesz, że Chińczycy teraz, albo na początku roku zastrzegli sobie to oprogramowanie - mylisz się, tak było od początku.
Co do wersji "aktualnej" to jest ona lepsza od tej "z przed trzech dni", sprawdzałem. A o jakim to poważnym błędzie piszesz ? Bo to, że jest automatyczne indeksowanie po włączeniu, które można od razu przerwać, to chyba nie ma specjalnie destrukcyjnego wpływu na użytkowanie i czytanie w urządzeniu, które działa kilka tygodni bez wyłączania, ładowania i restartu ?
Jest to upierdliwość, ale bez przesady, bywały gorsze problemy.

_________________
W Obrazek też ;)


09 wrz 2015 20:24:16
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 19 maja 2012 16:05:11
Posty: 137
eCzytnik: Boox i62, Lbook 3 , Boox M92
Post Re: Odp: Onyx T68
johh napisał(a):
@airs jeśli dystrybutor publikuje po 3 dniach od poprzedniej wersje firmware z poważnym błędem bez sprawdzenia i następnie trzyma ją jako aktualną aż do dzisiaj to w sumie nie dziwię się.



airs napisał(a):
Sugerujesz, że Chińczycy teraz, albo na początku roku zastrzegli sobie to oprogramowanie - mylisz się, tak było od początku.
Co do wersji "aktualnej" to jest ona lepsza od tej "z przed trzech dni", sprawdzałem. A o jakim to poważnym błędzie piszesz ? Bo to, że jest automatyczne indeksowanie po włączeniu, które można od razu przerwać, to chyba nie ma specjalnie destrukcyjnego wpływu na użytkowanie i czytanie w urządzeniu, które działa kilka tygodni bez wyłączania, ładowania i restartu ?
Jest to upierdliwość, ale bez przesady, bywały gorsze problemy.

Powiedz to wszystkim użytkownikom których pierwsze wrażenie po włączeniu czytnika było że zawisł , a co do nieprzerwanego działania przez kilka tygodni bez wyłączania , ładowania i restartu- no cóż jak jest w rzeczywistości to chyba wszyscy użytkownicy wiedzą, nie wspominając nawet o zaleceniach dystrybutora co do wyłączania czytnika celem oszczędzania baterii ( jak dobrze poszukać to powinny nawet na tym forum być takie wypowiedzi ).


09 wrz 2015 22:14:02
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 10 lip 2011 16:04:29
Posty: 58
eCzytnik: Kindle 3, Nook ST, T68 Lynx
Post Re: Onyx T68
@airs. nie wiem kiedy AT zerwał umowę z Onyxem, jeśli uczynił to w sierpniu, tak jak pojawił się komunikat Arta-Techu, to aktualizację Onyx przygotował bardzo szybko, Ta aktualizacja z 10 stycznia to wersja 1.63, na Onyxie pojawiła się wersja 1.66 w tym samym mniej więcej okresie i ta różnica z miesiąca na miesiąc się powiększała.
Mnie jako klienta AT nie interesują sprzeczki między nim, a producentem. Sprzęt ma działać i tyle i aż tyle. A z tym od ostatniej aktualizacji AT były kłopoty, na przykład ciągle wyskakiwał mi błąd podczas pobierania uaktualnień aplikacji z Google Play, musiałem sobie aktualizować drogą dość okrężną. Czy też małe, ale drażniące w ostateczności błędy ortograficzne w komunikatach.
Według mnie Arta-Tech jest winien dużego - mówiąc delikatnie - zaniedbania. Musieli to za niego zrobić Chińczycy. I dlatego chwała im za to, a Arta-Techowi na pohybel.


09 wrz 2015 22:22:06
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 27 mar 2014 2:17:52
Posty: 540
eCzytnik: PB Mini, czasem InkBook
Post Re: Onyx T68
hejka
ale bijesz konia i posłańca za to że ten nie dostał paczki od nadawcy a chwalisz po tym nadawce że jednak raczył łaskawie w końcu dać tą paczkę, ale musiałeś się osobiście pofatygować.

Jestem bardzo daleki od wychwalania AT ale warto jednak trochę się dowiedzieć jak sprawy stoją. I brać to pod uwagę.

Chińczycy specjalnie wstrzymywali aktualizacje dla AT, aż do zerwania umowy teraz raczą wydawać nowe wycinając wszystko co "obce". I jeszcze łaskawie chwalić się jacy to oni nie są dobrzy, bo cytując suchara "mogli zabić".

Fajnie że co drgneło, ale sposób w jaki to zrobili chińczycy jest po prostu paskudny.


10 wrz 2015 14:04:27
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 19 maja 2012 16:05:11
Posty: 137
eCzytnik: Boox i62, Lbook 3 , Boox M92
Post Re: Odp: Onyx T68
@Artii a skąd masz te informacje, ja nie wiem co było pomiędzy AT a Chińczykami? Proponuję skończyć dyskusję kto jest winien a kto nie ponieważ jest to mało konstruktywne.


10 wrz 2015 16:04:54
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 08 sty 2015 9:52:38
Posty: 155
eCzytnik: Trekstor 4INK
Post Re: Onyx T68
Artii, a przyjęcie w nazwie swojego czytnia "ONYX" i do tego zagrywki takie jak tu na forum (w tym "fake" profile czyli Czytelnick) to wg Ciebie szczyt honoru i profesjonalizmu? Fakt, "mogli zabić" (straszenie prawnikami w ten przykład), ale raczą z łaski swej wysokiego majestatu odpowiedzieć i jeszcze do tego naściemniać.

Wg mnie nie ma co pochwalać ani strony chińskiej ani AT. Problem jest taki, że kupujący mają bałagan, nerwy i niepewność. Do tego są wciągani w rozgrywki między producentem i dystrybutorem. TO jest problem, a nie debatowanie, kto jest lepszy.


10 wrz 2015 16:35:49
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 27 mar 2014 2:17:52
Posty: 540
eCzytnik: PB Mini, czasem InkBook
Post Re: Onyx T68
^^ czy ja napisałem że te zagrywki AT (szczególnie z dodatkowym kontem) są fajne, też uważam je za kiepskie i zaliczyli wpadkę. Teraz po zdobyciu doświadczenia, będą bardziej się pilnować by nie było to oczywiste, bo niestety zmartwię was, ale proceder jest powszechny. Ci raczkują, i dali się prosto wykryć.

Powiem tyle, większe firmy z działającymi poprawnie działami PR wystrzegają się wypowiadania na niemoderowanych przez siebie miejscach. właśnie z tego powodu, ktoś wylewa wiadro pomyj i ciach posty znikają. Tu mogą wstawić tylko standardową gadkę badamy-ściemniamy i wysłać zgłoszenie do producenta (a ten zareaguje, albo nie, częściej nie).

AT ma swoje przewiny, ale uwaga, jest tylko dystrybutorem. Może się to mieszać niektórym że niby ma jakiś większy wpływ na soft, ale jak pokazały ostatnie wydarzenia nie ma wcale. Przykre ale prawdziwe.


Dobra kończę, bo dostanę jeszcze łatkę naganiacza AT. Nie kupujcie czytników AT bo serwis jest żenujący (patrz wypowiedzi o ładowarkach).


10 wrz 2015 18:20:09
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 796 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 ... 54  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron