Teraz jest 19 kwi 2024 11:58:41




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Przesyłanie plików do chumry midiapolis e-mailem 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 19 maja 2012 16:05:11
Posty: 137
eCzytnik: Boox i62, Lbook 3 , Boox M92
Post Re: Odp: inkBOOK Onyx od Arta Tech Onyx Europe
queven napisał(a):
A powracając do tematu wysyłki mailem udało się komuś wysłać mailem ale za pomocą calibre bo mnie nie chce filtr przeciw spamowy przepuścić. (można coś w tej sprawie zrobić?)

Możesz trochę jaśniej zadać pytanie, co ma wspólnego calibre z wysyłaniem maili?


05 sie 2015 15:48:40
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 21 lut 2014 22:04:36
Posty: 127
eCzytnik: Kindle Oasis 2, Pocketbook Inkpad 3
Post Re: Odp: inkBOOK Onyx od Arta Tech Onyx Europe
johh napisał(a):
queven napisał(a):
A powracając do tematu wysyłki mailem udało się komuś wysłać mailem ale za pomocą calibre bo mnie nie chce filtr przeciw spamowy przepuścić. (można coś w tej sprawie zrobić?)

Możesz trochę jaśniej zadać pytanie, co ma wspólnego calibre z wysyłaniem maili?


Używam calibre do zarządzania ebookami i między innymi zamiast otwierać skrzynkę mailową i folder gdzie mam książkę to klikam w calibre ppm i wyślij mailem na dany adres, do chmury amazonu mi działa na inne skrzynki pocztowe też, a drive.mediapolis nie udaje się bo filtr przeciw spamowy chmury nie pozwala na to.

@wojtkl1
Choć czytnika jeszcze nie mam to też uważam za dobry pomysł to.


05 sie 2015 16:34:13
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 12 lut 2016 0:49:04
Posty: 216
eCzytnik: Kindle, Inkbook, Pocketbook
Post Re: Odp: inkBOOK Onyx od Arta Tech Onyx Europe
queven napisał(a):
... filtr przeciw spamowy chmury nie pozwala na to.

No proszę, też się naciąłem. A mogło być tak miło: odpowiednik send-to-pocketbook dla inkbooka. Ale nie, też musieli spartaczyć.
Łapię się na "Policy Block List". O ile dobrze zrozumiałem, to dlatego, że jestem w zakresie IP dla użytkowników końcowych, a przecież takim nie wolno wysyłać maili bezpośrednio, bo jeszcze internety popsują.
:[

_________________
Pocketbook 902 Pro (4Q 2011 – 2015?). Pocketbook Touch Lux 3 (od VII 2015 – VI 2018 (padła pamięć)). Inkbook Obsidian (od II 2016). Kindle Oasis 2 (od XII 2017).


15 wrz 2016 1:01:22
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: