Teraz jest 19 kwi 2024 6:15:26




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 521 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 35  Następna strona
inkBOOK Onyx od Arta Tech Onyx Europe 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 28 gru 2010 16:49:12
Posty: 451
eCzytnik: PW2, H2O, Inkpad 3, One, Forma
Post Re: inkBOOK od Onyx Europe
Jutro zamawiam i mam nadzieję że czytnik spełni oczekiwania bo oferta Legimi jak najbardziej a i mam nadzieję że sprawdzono wyrywkowo partię czytników która teraz jest w posiadaniu Legimi


02 sie 2015 11:43:35
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 15 lip 2015 23:47:21
Posty: 133
eCzytnik: inkBook
Post Re: inkBOOK od Onyx Europe
Techniczne pytanie do Pana z Legimi: mam abonament bez limitu który przedłuży się za 10 dni. Chcę wziąć ten nowy abonament z czytnikiem. Czy mogę to zrobić jutro? Czy zapłacę za to za 10 dni, czy od razu przy zamówieniu? Jak to po prostu wygląda gdy dotyczy osoby, która już ma któryś z Waszych abonamentów.


02 sie 2015 13:41:17
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 15 lip 2015 23:47:21
Posty: 133
eCzytnik: inkBook
Post Re: inkBOOK od Onyx Europe
Czy to normalne, że mam dwie aplikacje sklepu Midiapolis (ta sama wersja. W aplikacjach w menu, widać tylko jedną)? Jak którąś wyłączę, to nie działa w ogóle. Ogólnie sklep się często sam wyłącza i aż do zresetowania aplikacji (możliwe, że też restart by pomógł) nie działa. Na razie wyłączyłem te dwie wersje, bo może to coś miesza. Obrazek


02 sie 2015 18:56:23
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09 lis 2009 20:20:04
Posty: 1433
Lokalizacja: Kraków
eCzytnik: inkBOOK Onyx
Post Re: inkBOOK od Onyx Europe
Ja też po aktualizacji oprogramowania mam dwa sklepy i też jedną ikonkę w "aplikacjach", ale u mnie działa bez problemu. Chyba poprzednia wersja nie uległa skasowaniu.
napisałem o tym tutaj:
post119721.html#p119721

_________________
W Obrazek też ;)


02 sie 2015 19:23:44
Zobacz profil WWW
SwiatCzytnikow.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 sie 2010 11:00:21
Posty: 1873
eCzytnik: kindle, onyx, nook, kobo, pb, ipad
Post Re: inkBOOK od Onyx Europe
A oto i druga część mojego testu InkBooka:
http://swiatczytnikow.pl/test-czytnika- ... i-android/

Obrazek

_________________
http://swiatczytnikow.pl (dawniej: Świat Kindle)
http://ebooki.swiatczytnikow.pl - (prawie) wszystkie polskie e-booki w jednym miejscu, czyli porównywarka ofert księgarni.


02 sie 2015 23:37:36
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 31 lip 2015 23:19:02
Posty: 3
eCzytnik: Kindle
Post Re: inkBOOK od Onyx Europe
ciekawe dlaczego oprogramowanie Legimi na inkBooka jeszcze nie działa. InkBook już został dodany do certyfikowanych czytników, ale apka nie działa. Pojawia się komunikat "Aplikacja nie jest przeznaczona do tego urządzenia..."


Ps. apka z google play działa.
Ps2. Wygląda, że inkBook opiera się na sklepie Midiapolis. Warto by w sklepie była dostępna apka legimi. Zwłaszcza że inkBook staje się flagowym czytnikiem Legimi....


04 sie 2015 10:43:10
Zobacz profil
ArtaTech.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 wrz 2014 11:08:57
Posty: 88
Lokalizacja: Wrocław
eCzytnik: inkBOOK
Post Re: inkBOOK od Onyx Europe
mialek napisał(a):
Ps2. Wygląda, że inkBook opiera się na sklepie Midiapolis. Warto by w sklepie była dostępna apka legimi. Zwłaszcza że inkBook staje się flagowym czytnikiem Legimi....


Wszystko w swoim czasie, cierpliwości :-)

_________________
inkBOOKS - sklep z ebookami, audiobookami, e-prasą oraz czytnikami e-booków inkBOOK


04 sie 2015 17:01:42
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 15 lip 2015 23:47:21
Posty: 133
eCzytnik: inkBook
Post Re: inkBOOK Onyx od Arta Tech Onyx Europe
Prośba do ArtaTech - jak się długo wciska "odśwież" to włączamy i wył. podświetlenie. Czy moglibyście dać możliwość/ lub ustawić na stałe, żeby długie trzymanie strzałki powrotu wł/wył. wifi? Ułatwiło by to, pewnie nie tylko mi, życie. Szczególnie, że mam pasek dolny wyłączony na stałe, bo przeszkadza w Legimi.


05 sie 2015 16:27:40
Zobacz profil
ArtaTech.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 wrz 2014 11:08:57
Posty: 88
Lokalizacja: Wrocław
eCzytnik: inkBOOK
Post Re: inkBOOK Onyx od Arta Tech Onyx Europe
wojtkl1 napisał(a):
Prośba do ArtaTech - jak się długo wciska "odśwież" to włączamy i wył. podświetlenie. Czy moglibyście dać możliwość/ lub ustawić na stałe, żeby długie trzymanie strzałki powrotu wł/wył. wifi? Ułatwiło by to, pewnie nie tylko mi, życie. Szczególnie, że mam pasek dolny wyłączony na stałe, bo przeszkadza w Legimi.


Dziękujemy za sugestię. Prześlę to do kolegów do dyskusji.

_________________
inkBOOKS - sklep z ebookami, audiobookami, e-prasą oraz czytnikami e-booków inkBOOK


06 sie 2015 6:11:18
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 08 lut 2012 16:18:28
Posty: 318
eCzytnik: i62HD AG, 2x inkBook Onyx, PB 623
Post Re: inkBOOK Onyx od Arta Tech Onyx Europe
a może żeby przytrzymanie powodowało pojawienie się małego menu z opcjami do wyboru (konfigurowalnymi) - wifi, światło - to by bardzo uprzyjemniło korzystanie z urządzenia - najczęściej wykonywane operacje pod palcem:)


06 sie 2015 11:29:40
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09 lis 2009 20:20:04
Posty: 1433
Lokalizacja: Kraków
eCzytnik: inkBOOK Onyx
Post Re: inkBOOK Onyx od Arta Tech Onyx Europe
To jest fajny pomysł :)
Np. po dłuższym przytrzymaniu klawisza "Back", pojawienie się okienka z listą dostępnych czynności:
- światło - regulacja i/lub wyłączanie
- WiFi - włącz/wyłącz
- pasek systemowy - włącz/wyłącz
- ostatnia(e) aplikacja(e)
- uśpij - nie trzeba szukać włącznika u dołu obudowy ;)

Na pasku takiego okienka mogło by być info o: aktualnym czasie, stanie sieci i poziomie baterii. Coś podobnego jak systemowy pasek powiadomień. Albo po prostu dłuższe przytrzymanie klawisza "Back" pokazywało by systemowy pasek powiadomień, ten który pokazuje się po dotknięciu prawej strony (bateria, godzina) paska stanu, gdy mamy go włączonego.

Klawisza "odśwież" lepiej nie modyfikować, bo jest przydatny, gdy w ciemnym miejscu wyjmie się czytnik i chce się włączyć światełko to można to zrobić "bezwzrokowo".

_________________
W Obrazek też ;)


06 sie 2015 12:16:27
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 15 lip 2015 23:47:21
Posty: 133
eCzytnik: inkBook
Post Re: inkBOOK Onyx od Arta Tech Onyx Europe
To jest całkiem dobry pomysł 8-)
Tym bardziej, że brakuje ostatnio uruchamianych aplikacji.


06 sie 2015 14:02:01
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 21 lut 2014 22:04:36
Posty: 127
eCzytnik: Kindle Oasis 2, Pocketbook Inkpad 3
Post Re: inkBOOK Onyx od Arta Tech Onyx Europe
Czytnik od legimi przyszedł dziś, na większe podsumowanie pokuszę się później tak na szybko to:
-ekran przy wifi i niskim podświetleniu rzeczywiście mruga.
-ktoś pisał że w ogólnie nie działa podświetlenie na 1 i 2 kresce mi działa i jak wyłączę wi-fi bardzo fajnie można na 1 kresce czytać.
-wrzuciłem książkę helionu dużo waży, dużo różnych rzeczy ma w sobie, fb reader wyświetla ją znośnie, natomiast adobre reader wyświetla ją bardzo dobrze tylko niestety działanie na książce jest bardzo wolne i wykrzacza aplikacje co chwile. Z chęcią zapoznam się z jakąś inną aplikacją do ebooków co zostawia formatowanie wydawcy.
- mam wersje v.1.0.0-2015042719 i zastanawiam się czy wgrywać najnowszą wersje oprogramowania czy czegoś nie popsuje jak nie usunie/zepsuje aplikacji legimi.
-ekran robi dobre wrażenie jutro go porównam z voyagerem
-całość całkiem dobrze się trzyma i fajnie złożona.
-etui natomiast jest bardzo marnej jakości moje etui do kindla za 40zł jest dużo lepiej wykonane i nie sprawia wrażenia tandety jak to do inkBooka.

Co do samej aplikacji legimi jest spoko ale jak narzazie ma dla mnie dwie wady brak możliwości zmiany podświetlenia w niej (wyłączyłem pasek stanu) w aplikacji na tablety ta funkcja jest. I najbardziej irytująca rzecz w tej aplikacji pełne odświeżanie ekranu co stronę


06 sie 2015 18:53:47
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 06 lut 2014 14:12:15
Posty: 124
Lokalizacja: www.MOBO.pl
eCzytnik: inkBOOK Onyx, inkBOOK Lumos
Post Re: inkBOOK Onyx od Arta Tech Onyx Europe
A mój inkbook wrócił właśnie z serwisu - nówka sztuka wymieniona przez arta tech. Też mam teraz firmware z kwietnia i na razie nie będę aktualizował.

@ queven - ja jak aktualizowałem nie zauważyłem jakichś większych zmian - jedynie wrzucone książki "usunęły się". Ale imo nie ma ich co żałować :)


06 sie 2015 19:30:46
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 21 lut 2014 22:04:36
Posty: 127
eCzytnik: Kindle Oasis 2, Pocketbook Inkpad 3
Post Re: inkBOOK Onyx od Arta Tech Onyx Europe
SanDiego napisał(a):
A mój inkbook wrócił właśnie z serwisu - nówka sztuka wymieniona przez arta tech. Też mam teraz firmware z kwietnia i na razie nie będę aktualizował.

@ queven - ja jak aktualizowałem nie zauważyłem jakichś większych zmian - jedynie wrzucone książki "usunęły się". Ale imo nie ma ich co żałować :)


Tzn z najnowszej aktualizacji chyba najbardziej mi na sklepie zależało bym nie musiał apk ściągać i kopiować na czytnik.


06 sie 2015 20:05:37
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 521 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 35  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron