Teraz jest 29 mar 2024 1:30:57




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
korzystanie z aplikacji Legimi na czytniku inkBOOK 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 23 cze 2015 11:32:55
Posty: 50
eCzytnik: PB Touch Lux 3, Kindle PW3, iPad
Post Re: inkBOOK od Onyx Europe
grucha44 napisał(a):
tak, oczywiście. dostaniesz czytnik za 1zł, zrezygnujesz, pewnie jeszcze byś chciał zwrot pierwszego abonamentu i przeprosiny.

Nawet nie skomentuję bo szkoda mi czasu...



Ponawiam pytanie do MateuszLegimi: co trzyma klienta przez 24 miesiące w Legimi jeżeli nie ma żadnej umowy między Legimi a klientem?


07 lip 2015 8:35:18
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 19 cze 2015 21:22:05
Posty: 22
eCzytnik: Afterglow 2, Lynx
Post Re: inkBOOK od Onyx Europe
suzejPLPL napisał(a):
Bo rozumiem, że skoro nie ma miedzy Wami a klientem umowy to nic go nie zobowiązuje do płacenia abonamentu przez dwa lata?


Nie napisałem, że nie ma między nami a czytelnikiem umowy. Umowa jest zawierana online. Formalności są zredukowane do absolutnego minimum. Więc nie podpisujesz nic u kuriera, nie musisz nic odsyłać.


07 lip 2015 10:29:42
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 28 gru 2010 16:49:12
Posty: 451
eCzytnik: PW2, H2O, Inkpad 3, One, Forma
Post Re: inkBOOK od Onyx Europe
Airs pytanko a myślę ze zainteresuje wszystkich. Jak wygląda jakość, możliwość regulacji podświetlenia oraz czcionek w aplikacji Legimi??? Decydując się na abonament z czytnikiem grzechem zaniechania by było nie korzystać z zasobów


08 lip 2015 0:00:19
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09 lis 2009 20:20:04
Posty: 1433
Lokalizacja: Kraków
eCzytnik: inkBOOK Onyx
Post Re: inkBOOK od Onyx Europe
tomaszek71 napisał(a):
Airs pytanko a myślę ze zainteresuje wszystkich. Jak wygląda jakość, możliwość regulacji podświetlenia oraz czcionek w aplikacji Legimi???
Zdjęcia z najniższych poziomów podświetlenia w inkBOOK-u mam, ale nijak nie oddają jak się ma ta jasność do ciemnego otoczenia, więc nie ma sensu wrzucać. Robiłem je, żeby potwierdzić sobie równomierność podświetlenia i jest ona u mnie jednakowa na każdym poziomie jasności.

Jesli chodzi o Legimi, to sprawdzałem aplikację skopiowaną z tabletu, czyli nieprzystosowaną do e-inku i tak jak pisałem, jest całkowicie użyteczna. Czcionki na ekranie Carta wyglądają dobrze (lepiej niż w C65/C67 czy T68). Program korzysta z systemowej regulacji jasności.
Spodziewam się, że aplikacja Legimi na czytniki, nad którą aktualnie pracują, będzie dostępna na inkBOOK-a nie tylko w ramach promocyjnego abonamentu, ale i do pobrania na zakupione z innych źródeł. Ufam też, że wygląd i praca dedykowanej dla czytników aplikacji Legimi będą jeszcze lepsze niż tej "tabletowej". No przecież niczego nie zepsują (to nie Chiny) ;)

_________________
W Obrazek też ;)


08 lip 2015 2:06:01
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 23 cze 2015 11:32:55
Posty: 50
eCzytnik: PB Touch Lux 3, Kindle PW3, iPad
Post Re: inkBOOK od Onyx Europe
MateuszLegimi napisał(a):
Staraliśmy się tak skonstruować pakiety abonamentowe żeby każdy mógł wybrać coś dla siebie. Zarówno jeżeli czyta się mało -> 300 stron na start + 150 w każdym miesiącu to pozwala już na podczytywanie w wolnym czasie

Może pomyślicie o czymś co wprowadza audioteka?
Za stałą kwotę miesięczną (np. 10 - 15 PLN) można pobrać co miesiąc na zawsze dowolnego ebooka z katalogu Legimi.

Audioteka wprowadza za 19,90 możliwość pobrania dowolnego audiobooka z katalogu na zawsze (nawet taki który normalnie kosztuje np 60 PLN).


10 lip 2015 21:36:29
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 11 lip 2015 14:38:33
Posty: 1
eCzytnik: PW1, inkBOOK
Post Re: inkBOOK od Onyx Europe
Witam,

Od wczoraj jesteśmy posiadaczami inkBOOKa i w związku z tym mam pytanie odnośnie instalacji aplikacji Legimi

W tym wątku była informacja na temat instalacji tej aplikacji, ale po kliknięciu linku "wersja android" otwiera się strona w google play. Po wybraniu "zainstaluj" z oczywistych powodów nie można wybrać urządzenia inkBOOK (brak skojarzenia czytnika z kontem google) ?

To samo się tyczy google play - czy można i jak zainstalować ?

Pozdrawiam


11 lip 2015 15:08:23
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 28 gru 2010 16:49:12
Posty: 451
eCzytnik: PW2, H2O, Inkpad 3, One, Forma
Post Re: inkBOOK od Onyx Europe
Jak wezme czytnik w abonamencie od Legimi w sierpniu i w razie niezadowolenia z czytnika czy awarii z kim mam rozmawiać ??? Jeśli po wzięciu czytnika nie będzie on według mnie spełniał moich wymagań co wtedy? W pięknym mieście Rzeszowie nie ma go nigdzie wystawionego. Podobno, zaznaczam podobno partnerem Artatech jest RTV Euro Agd. Czy aż takim obciążeniem finansowym i aż tak wielkim problemem jest danie jednego egzemplarza do sklepu na wystawkę żeby klient mógł zobaczyć co chce ewentualnie kupić? Nikt naprawdę nie wymaga wystawki w mniejszych miejscowościach ale w miastach wojewódzkich zwłaszcza że jest na sklepie dostępny ale oczywiście zapakowany chyba można. Z całym szacunkiem po moich złych wspomnieniach z i62HD i Lynx trudno kupować po raz kolejny kota w worku.


16 lip 2015 21:20:53
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 28 gru 2010 16:49:12
Posty: 451
eCzytnik: PW2, H2O, Inkpad 3, One, Forma
Post Re: inkBOOK od Onyx Europe
Czekam więc na odpowiedź forumowego człowieka Legimi. Niech sie wypowie co do moich wątpliwości bo chcę skorzystać z oferty z czytnikiem


16 lip 2015 23:34:15
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 21 lut 2014 22:04:36
Posty: 127
eCzytnik: Kindle Oasis 2, Pocketbook Inkpad 3
Post Re: inkBOOK od Onyx Europe
zz12 napisał(a):
queven napisał(a):
Airs ogólnie ma szczęście do onyxow jemu w każdym wszytko działa lepiej niż pozostalym.
To nic nowego dla starszych użytkowników forum, ale i nowi (sądząc po datach rejestracji) mogą dokształcić się z historii:
post93166.html#p93166

Wiem, ale z tego co kojarzę Airs juz oficjalnie nie pracuje w artatech (jeśli się mylę proszę o poprawienie). Jak juz mówiłem widziałem egzemplarz t68 jego i rzeczywiście był lepszy niż ten co ja posiadałem, wiec Airs chwaląc swój egzemplarz pisze najprawdopodobniej prawdę, tylko podejrzewam ze posiada trochę "inne" urządzenie niż my kupimy w sklepie. Bo pewnie artatech świadomie lub nie dostaje lepsze partie dla siebie i recenzentów. Te kilkanaście egzemplarzy pewnie jest bardziej kontrolowane w fabryce i dla tego pewnie ani od Arisa ani od pewnie Vroo nie usłyszymy o błędach dyskwalifikujacych urządzenie z użytku.

Mnie w tym czytniku kusi legimi i ta opcja czytnika za złotówkę i tu moje pytanie do nich czy po zakupie waszej subskrypcji z czytnikiem jak się okaże że korzystanie z czytnika jest frustrujące bedzie można anulować subskrypcję i zwrócić czytnik?

Wysłane z mojego SM-T700 przy użyciu Tapatalka


19 lip 2015 11:54:17
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 28 gru 2010 16:49:12
Posty: 451
eCzytnik: PW2, H2O, Inkpad 3, One, Forma
Post Re: inkBOOK od Onyx Europe
Queen z ust mi wyjąłeś pytanie. Co na to Legimi?


19 lip 2015 12:34:17
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 25 lis 2008 10:32:57
Posty: 340
eCzytnik: Forma, Oasis 2
Post Re: inkBOOK od Onyx Europe
ciekawsze jest to jak Legimi zareaguje jak czytnik będzie non stop krążył pomiędzy użytkownikiem a serwisem ? przedłuży abonament - da darmowe miesiące ??


19 lip 2015 15:42:33
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 21 lut 2014 22:04:36
Posty: 127
eCzytnik: Kindle Oasis 2, Pocketbook Inkpad 3
Post Re: inkBOOK od Onyx Europe
Odpowiem wam na żadne przezemnie pytanie. Jestem pod wrażeniem ze legimi odpowiada na maile w niedziele. O to ich odpowiedz:

"Dobry wieczór,

nie mamy jeszcze pełnego regulaminu oferty jednak nie powinno być większych problemów z rezygnacją z naszej oferty. Szczególnie, że pierwszy miesiąc w przypadku oferty czytnik + abonamenty jest darmowy.

Pozdrawiam serdecznie "

Wysłane z mojego SM-T700 przy użyciu Tapatalka


19 lip 2015 22:43:29
Zobacz profil
SwiatCzytnikow.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 sie 2010 11:00:21
Posty: 1873
eCzytnik: kindle, onyx, nook, kobo, pb, ipad
Post Re: inkBOOK od Onyx Europe
queven napisał(a):
Bo pewnie artatech świadomie lub nie dostaje lepsze partie dla siebie i recenzentów. Te kilkanaście egzemplarzy pewnie jest bardziej kontrolowane w fabryce i dla tego pewnie ani od Arisa ani od pewnie Vroo nie usłyszymy o błędach dyskwalifikujacych urządzenie z użytku.


Akurat Lynxa, którego otrzymałem z Artatechu odsyłałem do naprawy (znany problem z restartami przy mniejszej pojemności baterii), więc to nie jest regułą, że recenzenci dostają "odpicowany egzemplarz". Z kolei Inkbook, którego testuję, nie pochodzi bezpośrednio od nich, mam go od Legimi. Na razie jedyny problem jaki widzę, to miganie światła na minimalnym poziomie przy włączonym wifi, o czym pisał też Airs, no ale to nie jest nic dyskwalifikującego.

Co do Airsa, temat był wałkowany wielokrotnie, on był od zawsze fanem marki i przez pewien czas tylko współpracował z artatechem. Dlatego nie doszukiwałbym się tutaj żadnych podtekstów. I znam innych posiadaczy Onyxów, którym (w miarę) wszystko działa. Ja np. nigdy nie miałem problemu z After Glow I - którego do dziś uważam za jeden z najlepszych ich modeli pod względem stabilnosci.

_________________
http://swiatczytnikow.pl (dawniej: Świat Kindle)
http://ebooki.swiatczytnikow.pl - (prawie) wszystkie polskie e-booki w jednym miejscu, czyli porównywarka ofert księgarni.


20 lip 2015 9:47:35
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 19 cze 2015 21:22:05
Posty: 22
eCzytnik: Afterglow 2, Lynx
Post Re: inkBOOK od Onyx Europe
Żeby nie było, że odpowiadamy na maile, a nie możemy odezwać się na forum.

Nie mamy jeszcze pełnego regulaminu, ale nie powinno być większych problemów z rezygnacją z umowy. Po pierwsze, pierwszy miesiąc jest darmowy. Po drugie, bądź co bądź, ale to oferta dla naszych czytelników, więc nie będziemy tu rzucać kłód po nogi.
Jesteśmy przeciwnikami kar umownych, więc prawdopodobnie ich nie będzie. Wiele zależy od indywidualnego przypadku.

Nie zakładamy, że czytniki będą non stop wysyłane do serwisu. W naszym interesie jest, aby to był jak najbardziej niezawodny i wygodny sprzęt.


20 lip 2015 9:49:35
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 21 lut 2014 22:04:36
Posty: 127
eCzytnik: Kindle Oasis 2, Pocketbook Inkpad 3
Post Re: inkBOOK od Onyx Europe
@MateuszLegimi
Ja byłem pod wrażeniem że na maile odpowiadacie przez weekend. Osobiście na forum nie spodziewałem się odpowiedzi wcześniej niż dzis:)

@Vroo
Wychodzi na to że większość użytkowników co piszą porostu maja pecha i nie działa tym co działa siedzą cicho i nie czują potrzeby szukania pomocy i pisania o użytkowaniu czytnika. Liczę że Twoja recenzja rozwieje moje wątpliwości co do czytnika i się na niego skusze.


20 lip 2015 12:24:59
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron