Teraz jest 28 mar 2024 23:06:05




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
korzystanie z aplikacji Legimi na czytniku inkBOOK 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 18 cze 2015 0:48:48
Posty: 4
eCzytnik: Kindle Keyboard
Post korzystanie z aplikacji Legimi na czytniku inkBOOK
t3d: wydzielone z inkBOOK Onyx od Arta Tech Onyx Europe

Ja nie potrafię zrobić tak aby aplikacja Legimi działała na tym czytniku. Wgrałem odpowiedni plik apk do czytnika, zainstalowałem i wyświetla się komunikat, że aplikacja nie będzie działać na tym urządzeniu + skontaktuj się z zespołrm Legimi.
Co zrobiłem źle, jak myślicie?


18 cze 2015 0:59:13
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 31 maja 2015 6:10:43
Posty: 12
Post Re: inkBOOK od Onyx Europe
romandroz napisał(a):
Ja nie potrafię zrobić tak aby aplikacja Legimi działała na tym czytniku. Wgrałem odpowiedni plik apk do czytnika, zainstalowałem i wyświetla się komunikat, że aplikacja nie będzie działać na tym urządzeniu + skontaktuj się z zespołrm Legimi.
Co zrobiłem źle, jak myślicie?


Zainstalowałeś z pliku pobranego ze strony legimi czy z google play?


18 cze 2015 8:09:18
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 18 cze 2015 0:48:48
Posty: 4
eCzytnik: Kindle Keyboard
Post Re: inkBOOK od Onyx Europe
mnmn napisał(a):
romandroz napisał(a):
Ja nie potrafię zrobić tak aby aplikacja Legimi działała na tym czytniku. Wgrałem odpowiedni plik apk do czytnika, zainstalowałem i wyświetla się komunikat, że aplikacja nie będzie działać na tym urządzeniu + skontaktuj się z zespołrm Legimi.
Co zrobiłem źle, jak myślicie?


Zainstalowałeś z pliku pobranego ze strony legimi czy z google play?
Z google play.


18 cze 2015 8:39:32
Zobacz profil
ArtaTech.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 05 lis 2012 13:50:11
Posty: 269
eCzytnik: Onyx Boox
Post Re: inkBOOK od Onyx Europe
Zainstaluj normalną androidową wersję bezpośrednio ze strony Legimi:
http://www.legimi.com/pl/pobierz-legimi/

I wszystko powinno śmigać, oczywiście do czasu, gdy LEgimi wypuści apkę dedykowaną inkBookowi.

Pozdrawiam
Miłosz

_________________
www.booxsource.com www.onyx-ereader.pl


18 cze 2015 9:39:14
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 18 cze 2015 0:48:48
Posty: 4
eCzytnik: Kindle Keyboard
Post Re: inkBOOK od Onyx Europe
Miłosz ArtaTech napisał(a):
Zainstaluj normalną androidową wersję bezpośrednio ze strony Legimi:
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.legimi.com/pl/pobierz-legimi/">http://www.legimi.com/pl/pobierz-legimi/</a><!-- m -->

I wszystko powinno śmigać, oczywiście do czasu, gdy LEgimi wypuści apkę dedykowaną inkBookowi.

Pozdrawiam
Miłosz
OK. Czyli na stronie z linka http://www.legimi.com/pl/pobierz-legimi/ wybrać Pobierz na Androida, co przekierowuje na google play, czyli tam skąd pobrałem i zainstalowałem bez powodzenia plik apk. Będę próbował dalej. Dziękuję.


18 cze 2015 9:56:04
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 31 maja 2015 6:10:43
Posty: 12
Post Re: inkBOOK od Onyx Europe
Miłosz ArtaTech napisał(a):
Zainstaluj normalną androidową wersję bezpośrednio ze strony Legimi:
http://www.legimi.com/pl/pobierz-legimi/

I wszystko powinno śmigać, oczywiście do czasu, gdy LEgimi wypuści apkę dedykowaną inkBookowi.

Pozdrawiam
Miłosz


Mi na inkBOOKu ta wersja nie zadziałała. Udało się z plikiem apk z google play.


18 cze 2015 10:50:42
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 19 cze 2015 21:22:05
Posty: 22
eCzytnik: Afterglow 2, Lynx
Post Re: inkBOOK od Onyx Europe
Na razie nie powinno być problemu z instalacją aplikacji przeznaczonej na Androida z Google Play na czytniku. Oczywiście tymczasowo, dopóki nie wypuścimy dedykowanej aplikacji dla inkBooka.


19 cze 2015 21:26:20
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 08 lut 2012 16:18:28
Posty: 318
eCzytnik: i62HD AG, 2x inkBook Onyx, PB 623
Post Re: inkBOOK od Onyx Europe
Tak się zastanawiam jakie to skomplikowane rzeczy trzeba zrobić by legimi skompilować do pracy na nowym urządzeniu.
Rozumiem że zaszywacie w kodzie pewne rzeczy umożliwiające identyfikację id sprzętu i przy nowym sprzęcie trzeba kilka linijek dopisać ale żeby to aż tyle trwało?
Co takie skomplikowanego dedykowane dla inkbooka piszecie?

btw. pojawił się nowy konkurent inkbooka w kategori Carta
http://the-digital-reader.com/2015/06/2 ... pi-screen/


22 cze 2015 10:54:37
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 19 cze 2015 21:22:05
Posty: 22
eCzytnik: Afterglow 2, Lynx
Post Re: inkBOOK od Onyx Europe
Staraliśmy się tak skonstruować pakiety abonamentowe żeby każdy mógł wybrać coś dla siebie. Zarówno jeżeli czyta się mało -> 300 stron na start + 150 w każdym miesiącu to pozwala już na podczytywanie w wolnym czasie.

Abonament daje tę wolność, że nie jest się przywiązanym do jednej książki. Jeżeli się nie spodoba, mamy ochotę na coś innego, swobodnie można wybierać z katalogu. Nikt nie każe czytać jednej książki w miesiącu od deski do deski.

No i ważna uwaga, bo fragmenty książek nie są odliczane od limitu stron.


24 cze 2015 15:04:28
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 19 cze 2015 21:22:05
Posty: 22
eCzytnik: Afterglow 2, Lynx
Post Re: inkBOOK od Onyx Europe
zambezilimpopo napisał(a):
Co do Legimi, myślę, że usługa byłaby jeszcze popularniejsza, gdyby co jakiś czas użytkownik mógł zatrzymać jakąś książkę dla siebie. Chyba, że jest już taka możliwość, a ja o tym nie wiem, bo na moim nooku Legimi nie chce zadziałać. Może to się wkrótce zmienić i znowu wrócę do Legimi, gdy zdecyduję się kupić Inkbooka.

Co do Inkbooka obawiam się w zasadzie tylko jego czasu pracy na baterii. Czytam znacznie więcej niż te 15 minut dziennie, o których mowa we specyfikacji. Trochę aplikacji zamierzam zainstalować. Raczej nie chciałabym czytnika ładować codziennie. Mam pytanie do użytkowników Inkbooka, zwłaszcza do airsa, czy można ocenić przybliżony czas działania czytnika na jednym ładowaniu baterii przy założeniu, że czytam dwie godziny dziennie z włączonym podświetleniem w aplikacji Alreader i korzystam do tego z aplikacji pocket? Z zewnętrznych aplikacji zamierzam zainstalować właśnie Alreader, pocket i własne słowniki.


Niestety na Nook Simple Touch nie ma szansy zainstalować Legimi, ponieważ Nook pracuje na Androidzie 2.1, a nasza aplikacja wymaga przynajmniej Androida 2.2. Są pewne rzeczy, których nie da się przeskoczyć.

Co do zatrzymywania ebooków na własność. Chyba nikt nie oczekuje od biblioteki, że będzie mógł zatrzymać czytaną książkę dla siebie. Niemniej jednak zorganizowaliśmy kiedyś taką akcję, że wszystkie ebooki, które przeczytało się w danym miesiącu przechodziły na własność czytelników. Na razie nie planujemy zmian w tej kwestii.


25 cze 2015 12:17:38
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 19 cze 2015 21:22:05
Posty: 22
eCzytnik: Afterglow 2, Lynx
Post Re: inkBOOK od Onyx Europe
tomaszek71 napisał(a):
Airs masz możliwość umieszczenia filmu, zdjęcia podświetlenia w najniższym stopniu natężenia jak się według Ciebie da komfortowo czytać. Nie ukrywam kusi mnie " małżeństwo " tego czytnika z Legimi a media trąbią że już jest po zapowiedziach :) Czytnik wchodzi do oferty abonamentowej legimi :) Ciekawi mnie podświetlenie w aplikacji legimi


Tak, tak. Prawda i tylko prawda. Od sierpnia będzie można kupić u nas inkBooka razem z abonamentem bez limitu.


06 lip 2015 16:48:59
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 28 gru 2010 16:49:12
Posty: 451
eCzytnik: PW2, H2O, Inkpad 3, One, Forma
Post Re: inkBOOK od Onyx Europe
Wyczytałem że abo jeśli zamówimy w sierpniu to w umowie na 2 lata 44,90 ( jeśli sie mylę to Mateuszlegimi popraw mnie ) czyli za cenę 2 książek mamy pełen dostęp do oferty i czytnik. Ot i mój ból bo parę czytników dystrybucji ArtaTech miałem i nie piałem z zachwytu. Teraz obcuję z H2O ale ktoś z domowników by inkBooka przytulił. Po prostu nie chcę być zakałą rodziny jak pewnien dziadek w skeczu AniMruMru a już o podpanięciu żonie i tego konsekwencjach nie wspomnę


06 lip 2015 17:25:34
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 19 cze 2015 21:22:05
Posty: 22
eCzytnik: Afterglow 2, Lynx
Post Re: inkBOOK od Onyx Europe
tomaszek71 napisał(a):
Wyczytałem że abo jeśli zamówimy w sierpniu to w umowie na 2 lata 44,90


Zgadza się. Przy zamówieniu w sierpniu - 1. abonament na 2 lata 2. opłata 44.99. 3. czytnik za 1 zł. Na razie przez cały sierpień.

Żadnego podpisywania umów, formalności. Opłata tak jak przy abonamencie, ściągana cyklicznie co miesiąc z katy/PayPala.


06 lip 2015 22:36:14
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 23 cze 2015 11:32:55
Posty: 50
eCzytnik: PB Touch Lux 3, Kindle PW3, iPad
Post Re: inkBOOK od Onyx Europe
MateuszLegimi napisał(a):

Żadnego podpisywania umów, formalności. Opłata tak jak przy abonamencie, ściągana cyklicznie co miesiąc z katy/PayPala.

Co to znaczy?
Że można w każdej chwili zrezygnować?
Bo rozumiem, że skoro nie ma miedzy Wami a klientem umowy to nic go nie zobowiązuje do płacenia abonamentu przez dwa lata?


06 lip 2015 22:44:44
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 25 lis 2008 10:32:57
Posty: 340
eCzytnik: Forma, Oasis 2
Post Re: inkBOOK od Onyx Europe
tak, oczywiście. dostaniesz czytnik za 1zł, zrezygnujesz, pewnie jeszcze byś chciał zwrot pierwszego abonamentu i przeprosiny.


07 lip 2015 7:57:57
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron