Teraz jest 28 mar 2024 17:19:00




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
62 angle glow HD - awaria sprzętu 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 25 lis 2013 19:28:42
Posty: 6
eCzytnik: onyx boox angel glow
Post 62 angle glow HD - awaria sprzętu
Witam
Mało tu piszę bo generalnie więcej tu czytam i jak do tej pory znajdowałem odpowiedzi na swoje pytania, ale nie o tym chce pisać.
Tytułowy czytnik tj. 62 angle glow był moim drugim czytnikiem firmy onyx (swój pierwszy szybko sprzedałem skuszony podświetleniem angel.
Mój, już były, 62 angle glow, nie dawno uległ całkowitej awarii (serwis nie dał rady tego naprawić). Żeby było zabawnie używałem go może raz w tygodniu, więc padł raczej nie z powodu nadmiernej eksploatacji. Jestem ciekaw Waszych doświadczeń z tymi czytnikami. Czy też macie wrażenie, że niedługo po upływie gwarancji (2 letniej) sprzęt zepsuje się tak szybko, jak to tylko możliwe (na pewno wiecie co mam na myśli)?
Pytam też nie bez powodu, bo w ramach rozszerzonej gwarancji w zamian za już niedostępny 62 angle glow mogłem wybrać inny model i wybrałem sobie onyxa T68, który na moje działa fenomenalnie. I tak się zastanawiam,jeśli by z tym czytnikiem miało być tak jak z poprzednim, że za 2 lata (po upływie gwarancji - wada wrodzona) zepsuje mi się, to chyba wolałbym go sprzedać i kupić w zamian coś znacznie tańszego, żeby po zepsuciu nie stracić tyle kasy. Wyrażajcie Swoje opinie, żeby zbudować opinię na temat trwałości samego sprzętu tej marki, bo co do oprogramowania to każdy ma inne potrzeby.


01 kwi 2015 20:01:31
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 25 lis 2013 19:28:42
Posty: 6
eCzytnik: onyx boox angel glow
Post Re: 62 angle glow HD - awaria sprzętu
Owszem mam tego świadomość, jestem ciekaw na ile onyxy maja te przypadłość, bo to że jest tak nie oznacza ze wszyscy producenci tak to układają, więc tu pytam o odczucia użytkowników :) no i jestem ciekaw ilu właścicieli onyxa miało tak jak ja bo liczyłem że czytnik posłuży mi przynajmniej 5 lat, a nie 2 lata i kilka miesięcy


01 kwi 2015 22:06:10
Zobacz profil
Post Re: 62 angle glow HD - awaria sprzętu
Mój Onyx, ten sam model co Twój, padł 2 tygodnie przed zakończeniem 2-letniej gwarancji. Usterka była do naprawienia (przestał działać dotyk, chyba wymieniali płytę główną). Po naprawie działa bez zarzutu, a używam go bardzo często (ok. 3-4 godziny dziennie, niemal codziennie). Mam też Cybooka Frontlight, używanego nieco rzadziej, działa już 2 lata bez problemu - ostatnio tylko zaczął się wieszać, ale pomogło odłączenie baterii. Liczę się z tym, że oba niedługo się zepsują, teraz elektronika wytrzymuje max. 3 lata.


02 kwi 2015 10:56:11
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron