Teraz jest 28 mar 2024 16:57:55




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Landscape mode w Aura H2O 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 29 sty 2015 22:02:38
Posty: 6
eCzytnik: Kobo Aura H2O
Post Landscape mode w Aura H2O
Witam.

Obracaniem ekranu do trybu horyzontalnego, znaczy "landscape mode" zaraziłem się na Sony PRS-T2. Działało to tam idealnie i było naprawdę funkcjonalne.
Po zmianie czytnika na Aurę H2O trochę mi tego obracania brakuje, choć ekran 6.8 cala i wypaśne ustawienia czcionek w Aurze pozwalają na komfortowe czytanie w normalnej pozycji.

Czy jest możliwość w miarę prostymi metodami zrobić tryb "landscape mode" w Aurze także dla plików epub i mobi?


30 sty 2015 22:50:04
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 02 sty 2012 0:06:44
Posty: 16
eCzytnik: Kobo Aura H2O / Kindle Classic
Post Re: Landscape mode w Aura H2O
Niestety, tryb ten działa tylko dla PDFów i zdjęć.
Też mi go czasem brakuje w ePubach, szczególnie technicznych, które zawierają tabelki, a te nie zawsze mieszczą się w trybie pionowym (Kindle chyba pozwalał taką tabelkę przesuwać na boku, Kobo po prostu ją ucina).


03 lut 2015 9:44:48
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 05 lip 2012 11:53:07
Posty: 469
eCzytnik: Nook ST, PB 613
Post Re: Landscape mode w Aura H2O
A nie da się zainstalować innego readera typu AllReader for E-ink, czy Coolreadera?


03 lut 2015 14:20:54
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 29 sty 2015 22:02:38
Posty: 6
eCzytnik: Kobo Aura H2O
Post Re: Landscape mode w Aura H2O
@Bako Ja po prostu wolę dłuższe wersy i używam zwykle dość sporej czcionki. Dzięki za odpowiedź. ;)

@tps4 Próbowałem zainstalować inny program do czytania. Ale albo oprogramowanie było jeszcze niedopracowane, albo ja nie potrafiłem tego poprawnie zainstalować bo czytnik nie działał potem poprawnie. A nawet zaczął się od tego czasu częściej wieszać. Pomogło dopiero przywrócenie softu oryginalnego i ustawień fabrycznych.
No nic, będę czekał na dopracowanie alternatywnego oprogramowania. A może dodadzą kiedyś tryb horyzontalny do oryginalnego softu?
Dzięki. :)


14 lut 2015 15:06:53
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: