Teraz jest 28 mar 2024 10:56:35




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Ja, oni i Dżej 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 05 kwi 2012 10:59:22
Posty: 268
eCzytnik: sony
Post Ja, oni i Dżej
Ja, oni i Dżej” to opowieść o trudnej miłości. To również opowieść o walce dwóch sprzecznych osobowości uwięzionych w jednym ciele. Ciele młodej i kruchej kobiety, która latami walczyła o uczucie mężczyzny. Kobiety, która raz była bezbronna i zakompleksiona, by po czasie kontrolę nad jej życiem przejmowało „drugie ja”, Dżej. Dżej była szalona, spontaniczna, żądna przygód i zabawy. Nie przejmowała się drobiazgami, czerpała przyjemność z każdej minuty swojego życia. Po dobrej zabawie przychodził jednak czas, kiedy powracała stateczna i spokojna Emma. Wiele musiała znieść, by w końcu zrozumieć, co jest dla niej najważniejsze, co liczy się w życiu. Kiedy wiedziała, że dawnej miłości nie da się uratować, a ona sama poczuła, że znów może być kochana, wystarczyły sekundy, by poczuła siłę do zmiany swojego życia. Sekundy, w ciągu których wszystko wywróciło się do góry nogami, a spontaniczna Dżej zadecydowała o tym, jak dalej będzie wyglądało jej życie. Czy podjęła dobrą decyzję i niczego nie żałuje? Czy teraz jest szczęśliwa? Dowiesz się, czytając zaskakującą opowieść „Ja, oni i Dżej”.
Obrazek

_________________
przeczytane


28 sty 2015 10:45:16
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: