Teraz jest 25 kwi 2018 17:33:16

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
myślniki w wyrazach prestigio per5574bc 
Autor Wiadomość
Użytkownik

eCzytnik: Kindle Touch, Kindle Voyage
Post Re: myślniki w wyrazach prestigio per5574bc
Wiem o tym, ale nie chciałem już tak nachalnie namawiać na Kindle. Poza tym nie każdy chce zamawiać z Niemiec. I napisałem raczej prawdę: Kindle 7 to najniższa półka wśród Kindle, ale w porównaniu do innych czytników to taka średnia.

29 gru 2014 9:52:31
Użytkownik

eCzytnik: Onyx C65 & T68, inkBOOK
Cyfranek napisał(a):
Do 300 PLN mieści się też podstawowy Kindle 7 zakupiony z niemieckiego Amazonu. A dokładniej obecnie poniżej 65 EUR, czyli równowartość około 290 PLN.
Od tego Kindle to już dużo lepszy jest Onyx Boox C65S Classic, do dostania bez problemu w cenie ok 260 zł :)

Poleciłbym Storię jako najlepszy z czytników bez światełka, ale promocje się skończyły i teraz trzeba za nią dać jakieś 350 zł.

29 gru 2014 15:50:03
Zobacz profil WWW
Użytkownik

eCzytnik: Kindle Touch, Kindle Voyage
Niekoniecznie lepszy. Kindle jako czytnik może być bardzo dobrym wyborem. Niczego mu nie brakuje w kwestii komfortowo pochłaniania beletrystyki w formacie MOBI. Jeśli kogoś interesuje tylko czytanie bez dodatkowych bajerów to Kindle jest dobrym wyborem.

29 gru 2014 21:19:40
Użytkownik

eCzytnik: Kindle K3G Kindle Voyage Kobo Mini
airs napisał(a):
Od tego Kindle to już dużo lepszy jest Onyx Boox C65S Classic, do dostania bez problemu w cenie ok 260 zł :)

Poszedłem dziś do MM z okazji "wietrzenia magazynów". Ja się przewietrzyłem, ale ich magazyny chyba nie. Popatrzyłem na C65S (299 PLN) i..... yyyy.... hm.... nie mogę tego napisać publicznie... bo wyjdę na głąba. Więc pytanie poza konkursem bezpośrednio:
@airs - jak się w C65S wchodzi do menu, strony głównej, listy książek? Pięć minut jak kołek w płocie stałem przy półce, czytałem fragment książki Clarksona i mi się nic więcej nie udało :(

30 gru 2014 16:48:57
Zobacz profil WWW
Użytkownik

eCzytnik: Onyx C65 & T68, inkBOOK
:D Mam pisać o C65S ? Wypuszczasz mnie w offtopa ;)

Pod ekranem, na środku obudowy jest przycisk z dookólnym "joystickiem" (opisany w "Szybkim starcie", którego pewnie nie ma przy czytniku na półce).
Będąc na ekranie głównym wybiera się kursorem (joystick) funkcję/książkę, a krótkie wciśnięcie środkowego przycisku zatwierdza ("Enter"), natomiast dłuższe przytrzymanie środkowego klawisza, w każdym kontekscie/aplikacji, powoduje wywołanie odpowiedniego menu.

Po bokach są klawisze zmiany stron - dłuższe przytrzymanie klawisza poprzedniej strony (tego z lewej) powoduje wyjście (czyli back).

Ot i cała filozofia (wszystko przez brak dotyku :| ). Może na pierwszy rzut oka (bez instrukcji), brakuje klawisza "back", ale ta funkcjonalność jest w dłuższym przytrzymaniu klawisza wstecz.

PS. 299 zł za Classica bym nie dał, absolutnie... W MM trzeba uważać na ceny, bo można wyjść na idiotę.

30 gru 2014 18:49:47
Zobacz profil WWW
Użytkownik

eCzytnik: sony prs-650, onyx m92, onyx lynx
airs napisał(a):
:D Mam pisać o C65S ? Wypuszczasz mnie w offtopa ;)

PS. 299 zł za Classica bym nie dał, absolutnie... W MM trzeba uważać na ceny, bo można wyjść na idiotę.

Lynx w MM kosztuje 899 PLN (wszędzie indziej kosztował ok 750)

30 gru 2014 19:13:30
Użytkownik

eCzytnik: Kindle K3G Kindle Voyage Kobo Mini
airs napisał(a):
Po bokach są klawisze zmiany stron - dłuższe przytrzymanie klawisza poprzedniej strony (tego z lewej) powoduje wyjście (czyli back).

Aaaaa... dzięki! Przytrzymywałem dłużej tylko środkowy, cztery strony kwadracika i wyłącznik. Jakoś na przytrzymanie bocznych nie wpadłem. Gdybym jeszcze z pięć minut tam postał, to kto wie? :)

30 gru 2014 19:26:00
Zobacz profil WWW
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2