Teraz jest 29 mar 2024 12:26:12




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 358 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 24  Następna strona
Onyx BOOX C67 AfterGlow 2 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 05 gru 2014 14:27:37
Posty: 102
eCzytnik: OnyxAG2, nookSTG, KoboGHD, Oasis 3
Post Re: Onyx BOOX C67 AfterGlow 2
To nie jest wadliwy egzemplarz. Sama sie przekonasz jak kupisz dotyk przy krawedziach u kazdego jest taki beznadziejny. After glow 1 mial ta sama bolączkę i tego nie poprawili. Zawsze polecają kontakt z serwisem ale co to da skoro tak jest we wszystkich egzemplarzach (wiem bo sprawdzalem w sklepie). To tak samo jak kolega Triger wyżej pisał o szarym pasku u dołu ekranu jak włączy się podświetlenie - każdy model tak ma, mój tez.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka


19 gru 2014 22:48:37
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 03 sie 2014 17:57:55
Posty: 25
eCzytnik: na papierze
Post Re: Onyx BOOX C67 AfterGlow 2
Witam,
Własnie kupiłem sobie na gwiazdkę c67 i pierwsza zagwozdka... Czy światełko na najniższych wartościach powinno delikatnie mrużyć? Jest to w miare dobrze widoczne w ciemnościach. Jak jest u Was? Byłbym bardzo wdzięczny za odpowiedź, bo być może mogę jeszcze wymienić na inny egzemplarz.
Pozdrawiam
F.


22 gru 2014 16:42:04
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09 lis 2009 20:20:04
Posty: 1433
Lokalizacja: Kraków
eCzytnik: inkBOOK Onyx
Post Re: Onyx BOOX C67 AfterGlow 2
Według mnie nie powinno mrużyć - żadnego drgania jasności, światełko musi być stabilne, inaczej nici ze spokojnego i zdrowego czytania.

U mnie na AG1 również na 1 kreseczce, w zupełnej ciemności jest równo i stabilnie.

_________________
W Obrazek też ;)


22 gru 2014 18:31:01
Zobacz profil WWW
ArtaTech.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 05 lis 2012 13:50:11
Posty: 269
eCzytnik: Onyx Boox
Post Re: Onyx BOOX C67 AfterGlow 2
MFenrir, koniecznie skontaktuj się ze sprzedawcą. Jeśli urządzenie nie było zakupione przez internet, to może być problem ze zwrotem i wzięciem nowego.
Zawsze pozostaje serwis, światło, z pewnością nie powinno mrugać ani falować.
Kontakt z naszym serwisem: serwis@artatech.pl

Pozdawiam
Miłosz

_________________
www.booxsource.com www.onyx-ereader.pl


23 gru 2014 10:42:44
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 03 sie 2014 17:57:55
Posty: 25
eCzytnik: na papierze
Post Re: Onyx BOOX C67 AfterGlow 2
No niestety... Miałem nadzieję, że się to uspokoi po jakimś czasie. Jednakże na jednej bądź dwóch kreskach widać w ciemnościach mrużenie... Czytnik kupiony w AGD RTV zatem będzie pewnie problem z wymianą. No cóż... :(

Edit. Hmhm... Jestem początkujący mocno i jeśli chodzi o czytniki i androida. Czy ktoś może mi łopatologicznie wyjaśnić, jak wrzucić słowniki do tegoż czytnika? Instrukcja do C65 (do C67 nie znalazłem) mówi:
"SŁOWNIK
Pozwala na wyszukiwanie i tłumaczenie słów w czasie czytania.
Istnieje również możliwość zainstalowania dodatkowych słowników
w formacie QuickDic (http://code.google.com/p/quickdic-dictionary/
downloads/list). Pliki słownika należy przenieść do folderu „quickDic’’
w pamięci wewnętrznej czytnika. "

Tylko GDZIE jest ten, szlag by go trafił, folder?!

Muszę przyznać, że intuicyjny to ten sprzęt nie jest...


Ostatnio edytowano 26 gru 2014 20:00:47 przez MFenrir, łącznie edytowano 1 raz



26 gru 2014 17:26:14
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09 lis 2009 20:20:04
Posty: 1433
Lokalizacja: Kraków
eCzytnik: inkBOOK Onyx
Post Re: Onyx BOOX C67 AfterGlow 2
Jak nie będą mieli w sklepie nic na wymianę, to po czytnik przyjedzie kurier z serwisu - jest gwarancja door-to-door - szybciej i skuteczniej ;)
(najlepszy bezpośredni kontakt z dystrybutorem: http://onyx-ereader.pl/pl/kontakt )

_________________
W Obrazek też ;)


26 gru 2014 20:01:27
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 05 gru 2014 14:27:37
Posty: 102
eCzytnik: OnyxAG2, nookSTG, KoboGHD, Oasis 3
Post Re: Onyx BOOX C67 AfterGlow 2
MFenrir, jeżeli nie ma jakiegoś folderu to wystarczy żę go sobie utworzysz. Możesz to zrobić po podłączeniu do komputera albo bezpośrednio na czytniku.


26 gru 2014 20:20:25
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09 lis 2009 20:20:04
Posty: 1433
Lokalizacja: Kraków
eCzytnik: inkBOOK Onyx
Post Re: Onyx BOOX C67 AfterGlow 2
MFenrir napisał(a):
Czy ktoś może mi łopatologicznie wyjaśnić, jak wrzucić słowniki do tegoż czytnika? Instrukcja do C65 (do C67 nie znalazłem) mówi:
"SŁOWNIK
Pozwala na wyszukiwanie i tłumaczenie słów w czasie czytania.
Istnieje również możliwość zainstalowania dodatkowych słowników
w formacie QuickDic (http://code.google.com/p/quickdic-dictionary/
downloads/list). Pliki słownika należy przenieść do folderu „quickDic’’
w pamięci wewnętrznej czytnika. "
Nie jestes pierwszy ;)
Zobacz wątek:
onyx-boox-f162/onyx-boox-c65-afterglow-pytanie-o-slowniki-t14928.html

_________________
W Obrazek też ;)


26 gru 2014 20:44:17
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 26 gru 2014 20:56:37
Posty: 3
eCzytnik: c67 onyx; i62 onyx
Post Re: Onyx BOOX C67 AfterGlow 2
Witam, AG2 to już mój 3 czytnik Onyx, mam go od 2 dni (Gwiazdkowy prezent )ale to co zauważyłam i jestem tym bardzo zaniepokojona, to to, iż bateria wyładowuje się po jednym dniu ?! po dostaniu czytnika, naładowałam go do oporu, nie czytałam, nie instalowałam nic ze sklepu, zostawiłam w stanie spoczynku, na noc i jakie zdziwienie rano - bateria prawie na zero. Nie wiem co jest grane, czy nie dostał mi się przypadkiem felerny egzemplarz. Mój stary czytnik i62 działa na uśpieniu i wielokrotnym, długim czytaniu kilka ładnych dni. Zakup tego czytnika to był duży wydatek dla mnie, chciałam mieć nowszy, lepszy z podświetleniem a jak na razie jestem bardzo zawiedziona, bo mogłam kupić inny, tańszy ale przyzwyczaiłam się już do produktów tej firmy i nie mając większych problemów z poprzednikami zakupiłam ten..nie wiem co mam robić :(


26 gru 2014 21:18:02
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 05 gru 2014 14:27:37
Posty: 102
eCzytnik: OnyxAG2, nookSTG, KoboGHD, Oasis 3
Post Re: Onyx BOOX C67 AfterGlow 2
Ale czy rozładowuję się całkowicie (wyłącza się?) czy tylko miernik poziomu baterii wskazuje, że bateria jest rozładowana. Bo z doświadczenia wiem że pokazuje nieprawdę (ostatnio po 10 min czytania rozładowała się o 10% to raczej niemożliwe).


26 gru 2014 21:39:06
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 26 gru 2014 20:56:37
Posty: 3
eCzytnik: c67 onyx; i62 onyx
Post Re: Onyx BOOX C67 AfterGlow 2
znam to, miałam tak przy moim pierwszym boox.
Nie, nie rozładował sie do wyłączenia, była 1 "kreseczka" tzn sam koniec baterii był tylko podświetlony(tam nie ma wizualnie kresek jak w moim i62, jest cała bateryjka) ale szczerze, żeby po nocy była taka kiepska bateria?, rozbudziłam stary i62 i tam mam nadal 3 kreski, po 2 tygodniach...
AG 2 podłączyłam na nowo do zasilania i chce naładować do oporu przez te 5 godzin , zobaczę jutro rano czy nadal będzie ten sam problem występował, dam znać, serwis i tak z tego co czytałam od 8 stycznia zaczyna prace.


26 gru 2014 22:05:30
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 17 gru 2014 20:21:48
Posty: 41
eCzytnik: Kindle PW2
Post Re: Onyx BOOX C67 AfterGlow 2
No to się pospieszyłam z tym chwaleniem :depresja:
Czytnik fajny,wszystko fajnie,ale baterię to można pod tramwaj podłożyć. Jak dobrze pójdzie starcza na 3 dni,oczywiście bez wifi i innych zabaw,mówię o samym czytaniu tak z godzinę dziennie. To jakaś pomyłka jest.. na bank po Nowym Roku będę go reklamować. Jestem zawiedziona :depresja:


27 gru 2014 0:22:48
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 27 gru 2014 15:16:58
Posty: 1
eCzytnik: Onyx AG2
Post Re: Onyx BOOX C67 AfterGlow 2
Witam posiadaczy AG2!
Sam niedawno stałem się jednym z nich, ale mam pewien problem
W moim czytniku szwankuje FBreader. Zawsze lubiłem tę aplikację, a tutaj po wczytaniu książki wyświetla się jedynie okładka, i nic nie można zrobić. Czy ktoś wie może jak rozwiązać ten problem?


27 gru 2014 15:32:18
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 17 gru 2014 20:21:48
Posty: 41
eCzytnik: Kindle PW2
Post Re: Onyx BOOX C67 AfterGlow 2
Jeśli mówisz o pdf,to też tak miałam. Doinstalowalam sobie plugin do fbreadera do czytania pdf,wrzuć w sklepie google w wyszukiwarkę, na pewno znajdziesz. I daj znać,czy pomogło.
Polecam Alreadera, o wiele lepiej działa.


27 gru 2014 18:01:22
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 27 gru 2014 21:11:59
Posty: 3
eCzytnik: aftreglow2
Post Re: Onyx BOOX C67 AfterGlow 2
Pozdrawiam serdecznie, gdyż pierwsza to moja wizyta tutaj :) Stałam się właśnie posiadaczką czytnika AfterGlow2 i jakoś sobie z nim radzę (biorąc pod uwagę, że to mój pierwszy czytnik), jednak są problemy, których intuicyjnie nie przeskoczę :::?

Stąd moja prośba o wsparcia po pierwsze, a po drugie i nie zabicie śmiechem za poziom pytań. Mój czytnik jest ciągle sklepowo dziewiczy, jedyne co zrobiłam to wgranie przygotowanej miesiące wcześniej biblioteki i od razu problem. Czytnik pokazuje mi książki na stronie głównej (biblioteka), ale tylko alfabetycznie, nie respektując moich katalogów. Do katalogów mam dostęp tylko poprzez pamięć, a to za długa droga. Problem numer dwa: Czy da się zmodyfikować stronę startową, aby zamiast trzech części, były np. tylko dwie czyli: ostatnio czytane i ikony aplikacji?
Problem numer trzy: da się zmienić tapetę na wygaszaczu? Czyli wstawić coś innego niż listki?
Będę bardzo wdzięczna za pomoc.


27 gru 2014 21:31:29
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 358 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 24  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron