Teraz jest 28 mar 2024 22:53:56




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
After glow 2 bateria i sklep 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 10 gru 2014 21:40:33
Posty: 11
eCzytnik: after glow 2
Post After glow 2 bateria i sklep
Witam.
Mam poważny problem z moim czytnikiem, chodzi o baterie. Czytnik został zakupiony 5 grudnia w znanym sklepie. Po rozładowaniu baterii i ponownym naładowaniu czytnik leżał całą noc i nikt go nie używał a rano miał tylko 30% baterii. Jest to mòj pierwszy czytnik w życiu i pierwszy z którym w ogóle mam jakiś kontakt dlatego nie wiem czy jest uszkodzony?
W dodatku jest w menu ikonka sklepu po której naciśnieciu nie dzieje się nic.
Czy muszę oddać czytnik na gwarancję czy może po prosty są jakieś funkcje włączone a ja nie mam o tym pojęcia?
Z góry dziękuję za pomoc.


10 gru 2014 21:59:17
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09 lis 2009 20:20:04
Posty: 1433
Lokalizacja: Kraków
eCzytnik: inkBOOK Onyx
Post Re: After glow 2 bateria i sklep
Nie ma powodu (żadnych ukrytych opcji), żeby tak się działo.
Sklep powinien normalnie się otworzyć, nawet jeśli nie jest włączone WiFi (najwyżej zaprotestuje).
Co do baterii, może jakiś proces (sklep?) się zawiesił i "grzejąc" czytnik wydrenował baterię przez noc... Wyłącz całkowicie i włącz czytnik ponownie, naładuj do pełna i jeśli sytuacja się powtórzy to kontaktuj się z serwisem ArtaTech we Wrocławiu (nie ze sprzedawcą).
Gwarancja jest door-to-door i w razie czego przyślą Ci kuriera do domu, który zabierze, a później przywiezie naprawiony czytnik.

_________________
W Obrazek też ;)


10 gru 2014 22:47:34
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 10 gru 2014 21:40:33
Posty: 11
eCzytnik: after glow 2
Post Re: After glow 2 bateria i sklep
Ze sklepem był problem od samego początku kiedy kupiłam czytnik, ani razu nawet nie zajrzałam do niego. Próbowałam z włączonym wi-fi i wyłączonym i cały czas jest to samo. A co do baterii to czytnik wczoraj po nocy był tak rozładowany że nie dało się go włączyć, zaskoczył jak chwile był pod ładowarką a dzisiaj naładowałam do 100% odłożyłam czytnik i po ok godzinie było 75%.
W każdym razie bardzo dziękuję za pomoc :)


10 gru 2014 23:10:30
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09 lis 2009 20:20:04
Posty: 1433
Lokalizacja: Kraków
eCzytnik: inkBOOK Onyx
Post Re: After glow 2 bateria i sklep
W takim razie kontakt z serwisem:
http://onyx-ereader.pl/pl/kontakt_serwis
najszybciej telefoniczny...

_________________
W Obrazek też ;)


10 gru 2014 23:41:26
Zobacz profil WWW
ArtaTech.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 wrz 2014 11:08:57
Posty: 88
Lokalizacja: Wrocław
eCzytnik: inkBOOK
Post Re: After glow 2 bateria i sklep
Juszka napisał(a):
Witam.
Mam poważny problem z moim czytnikiem, chodzi o baterie. Czytnik został zakupiony 5 grudnia w znanym sklepie. Po rozładowaniu baterii i ponownym naładowaniu czytnik leżał całą noc i nikt go nie używał a rano miał tylko 30% baterii. Jest to mòj pierwszy czytnik w życiu i pierwszy z którym w ogóle mam jakiś kontakt dlatego nie wiem czy jest uszkodzony?
W dodatku jest w menu ikonka sklepu po której naciśnieciu nie dzieje się nic.
Czy muszę oddać czytnik na gwarancję czy może po prosty są jakieś funkcje włączone a ja nie mam o tym pojęcia?
Z góry dziękuję za pomoc.


Mocno rekomenduję zawsze kontaktowanie się w takich przypadkach z Oficjalnym Serwisem pod adresem: http://onyx-ereader.pl/pl/kontakt_serwis

_________________
inkBOOKS - sklep z ebookami, audiobookami, e-prasą oraz czytnikami e-booków inkBOOK


15 gru 2014 10:04:52
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 10 gru 2014 21:40:33
Posty: 11
eCzytnik: after glow 2
Post Re: After glow 2 bateria i sklep
Dziękuję bardzo za odpowiedzi. Jestem właśnie po rozmowie telefonicznej z serwisem i dwiedziałam się, że ze sklepem trzeba poczekać na aktualizację a z baterią jeszcze zobacze po instrukcji od Pani z którą rozmawiałam czy coś pomoże.
Pozdrawiam serdecznie :-)


15 gru 2014 15:22:51
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 17 gru 2014 20:21:48
Posty: 41
eCzytnik: Kindle PW2
Post Re: After glow 2 bateria i sklep
A co powiedziała ta Pani?
Może komuś się to kiedyś przyda.


18 gru 2014 20:36:11
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 26 gru 2014 20:56:37
Posty: 3
eCzytnik: c67 onyx; i62 onyx
Post Re: After glow 2 bateria i sklep
Własnie co poradziła Pani z serwisu, mam ten sam problem z baterią .


26 gru 2014 21:40:25
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 10 gru 2014 21:40:33
Posty: 11
eCzytnik: after glow 2
Post Re: After glow 2 bateria i sklep
Trzeba podłączyć do ładowarki albo tej która była w zestawie albo takiej ktòra ma 1 Amper 5 volt.
Zresetować i zostawić na minimum 5 godzin. I po tym czasie powinno być wszystko ok.
Ale w moim przypadku nic nie pomogło.
Najlepiej jest jednak zadzwonić do serwisu.


27 gru 2014 18:42:10
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 14 sty 2015 13:32:30
Posty: 22
eCzytnik: AG 2
Post Re: After glow 2 bateria i sklep
Juszka napisał(a):
W dodatku jest w menu ikonka sklepu po której naciśnieciu nie dzieje się nic.


Czy ktoś jeszcze ma ten problem? U mnie też nie działa.


14 sty 2015 13:42:09
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 05 gru 2014 14:27:37
Posty: 102
eCzytnik: OnyxAG2, nookSTG, KoboGHD, Oasis 3
Post Re: After glow 2 bateria i sklep
pannamalik, nie działa u nikogo, arta tech twierdzi że naprawi sprawę przy aktualizacji. Chociaż to jest bez sensu mają dział testowania więc widzieli że wypuszczają niedopracowany czytnik


14 sty 2015 15:35:49
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 12 sty 2015 19:15:06
Posty: 112
eCzytnik: Onyx Boox C67ML AG2
Post Re: After glow 2 bateria i sklep
Juszka, czy udało ci się coś osiągnąć z serwisem co do baterii? Mam chyba podobny problem. Bez włączonego WiFi, 2 godz czytania w tym 1 godz na podświetleniu 30%, reszta w uśpieniu - bateria zjechała do 27% w 1 dzień.


15 sty 2015 22:13:35
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 14 sty 2015 19:11:11
Posty: 5
eCzytnik: AfterGlow 2
Post Re: After glow 2 bateria i sklep
Jak na moje obserwacje wydaje się że wskaźnik prawdy nie pokazuje. Niemniej ok. 4h czytania (czyli ok. 1 tydzień licząc wg założenia 0,5h dziennie) wydają się maksimum jakie można z tego wydusić - ma się to nijak w stosunku do deklaracji producenta.


15 sty 2015 23:26:37
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 10 gru 2014 21:40:33
Posty: 11
eCzytnik: after glow 2
Post Re: After glow 2 bateria i sklep
Bulek wczoraj dostałam swój czytnik spowrotem. Niestety nic nie zostało z nim zrobione. Co więcej wysyłając czytnik dołączyłam osobną karteczkę z opisem usterki czyli, że czynik kiedy jest włączony podkreślam włączony bateria mu wytrzymuje ok 12 godzin nawet jeśli nie jest on używany tylko uśpiony. A odpowiedź z serwisy dostałam następującą:" Przy wyłączonym czytniku nie występuje żadna usterka"!!!! Nie rozumiem ich w ogóle tym bardziej tak jak wcześniej podreślałam usterka występuje przy włączonym czytniku. Wiec serwis olał sobie totalnie to co ja napisałam i sprawdzał go pod zupełnie innym kątem. Zadzwoniłam więc wczoraj do serwisu i poprosili abym zadzwoniła w dniu dzisiejszym bo będzie dzisiaj po 11tej pan który się nim zajmował. Wiec zgodnie z tym zadzwoniłam dzisiaj i okazało się że niestety pan dzisiaj "wyleciał" szybko bo miał do załatwienia sprawę i proszą o kontakt w poniedziałek. Muszę powiedzieć że jestem bardzo rozczarowana tym jak serwis podchodzi do reklamacji!!! Z tego co widać nie wymyśliłam sobie tej usterki bo nie tylko ja mam problem z baterią. Jedyne co zrobili jak czytnik u nich był to to że wgrali aktualizację i sklep już normalnie u mnie działa.


23 sty 2015 15:55:26
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 05 gru 2014 14:27:37
Posty: 102
eCzytnik: OnyxAG2, nookSTG, KoboGHD, Oasis 3
Post Re: After glow 2 bateria i sklep
Juszka, Podziel się proszę z nami informacją jaką wersje oprogramowania masz zainstalowaną po powrocie z serwisu. Jestem ciekaw czy zrobili już aktualizacje i lada dzień ją wypuszczą do neta czy tylko naprawili ci problem ze sklepem.


23 sty 2015 16:36:05
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: