Teraz jest 29 mar 2024 7:11:58




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Czytnik z podświetlaniem 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 21 lis 2012 13:57:40
Posty: 89
eCzytnik: onyx a62s / onyx c65 AG
Post Czytnik z podświetlaniem
Cześć,
planuje na dniach zakup czytnika z podświetlaniem - nie chcę Kindle, pocketbooki ranią mnie w oczy, Kobo jest słabo dostępny... Zostaje onyx. Na tę chwilę modele podświetlane są trzy: AngelGlow, AfterGlow i AfterGlow2. I szczerze powiedziawszy - nie mam pojęcia ktory wybrać. Czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć? Bo o ile przejrzałam tematy poświęcone AngelGlow i AfterGlow1, to nadal mam wątpliwości który byłby sensowniejszy. A może jest już na forum użytkownik AG2 i mógłby się wypowiedzieć, czy lepsza jest jedynka, czy dwójka?


21 lis 2014 17:42:38
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09 lis 2009 20:20:04
Posty: 1433
Lokalizacja: Kraków
eCzytnik: inkBOOK Onyx
Post Re: Czytnik z podświetlaniem
AngelGlow to stary model z systemem Linux - ma bardzo jasne doświetlenie i ekran Pearl.

AfterGlow (C65) na Androidzie 2.3 jest OK. Bardzo dokładna regulacja doświetlenia i ekran lepszy od Pearl (coś pośredniego między Pearl a Carta).

AfterGlow 2 (C67) to ulepszony model C65 - ma Androida 4.2 i dwurdzeniowy procek - jeśli w tej samej cenie co jedynka to jego bym brał :) Więcej aplikacji zadziała i można liczyć na dłuższe wsparcie.

_________________
W Obrazek też ;)


22 lis 2014 21:39:22
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 21 lis 2012 13:57:40
Posty: 89
eCzytnik: onyx a62s / onyx c65 AG
Post Re: Czytnik z podświetlaniem
W przypadku C67 (jest droższy o cenę etui od C65) boje się nieco tego, że jeszcze nie ma na jego temat opinii. Poza oficjalnymi newsami ciężko znaleźć cokolwiek - a przyznaję, że nie wiem, czy mam cierpliwość do betatestów. Przypadkiem nie miałeś C67 w rękach? (bo widząc po forum - miałeś booxów sporo)


22 lis 2014 22:39:08
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09 lis 2009 20:20:04
Posty: 1433
Lokalizacja: Kraków
eCzytnik: inkBOOK Onyx
Post Re: Czytnik z podświetlaniem
Nie, jeszcze go nie miałem w rękach ;)
Gdyby w nim była ta sama wersja Androida co w T68, czyli 4.0.4 to bym twierdził, że jest OK - bo tamten działa i szybko, i stabilnie, i jak komuś się nie podoba propozycja aplikacji do czytania od Onyxa, to może sobie z powodzeniem czytnik przerobić na zupełnie inny (z launcherem włącznie), bo podstawa, czyli system jest w porządku.
Tu, w C67 jest nowsza wersja (4.2) i aby coś powiedzieć, trzeba praktycznych testów.

_________________
W Obrazek też ;)


22 lis 2014 22:55:54
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 21 lis 2012 13:57:40
Posty: 89
eCzytnik: onyx a62s / onyx c65 AG
Post Re: Czytnik z podświetlaniem
Dzięki. I tak jeszcze koło tygodnia muszę poczekać - może w tym czasie jakaś opinia się pojawi. Jesli nie - wezmę chyba starszy, bo i po opiniach i po reakcjach znanych posiadaczy widzę, że to solidny sprzęt:)


22 lis 2014 23:00:46
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron