Teraz jest 16 kwi 2024 17:44:21




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Lider własnego życia. Jak myśli kształtują drogę do sukcesu 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 05 kwi 2012 10:59:22
Posty: 268
eCzytnik: sony
Post Lider własnego życia. Jak myśli kształtują drogę do sukcesu
Dlaczego Lider Własnego Życia?

Patrząc przez pryzmat czasu, pracy na różnych stanowiskach w tym i kierowniczych, bardzo często odczuwałam brak kogoś, kto mógłby mną właściwie pokierować, brakowało mi mentora. Często nie dawano mi nawet możliwości, aby wdrożyć pomysły, które zrodziły mi się w głowie, które dostrzegłam u konkurencji, a które z powodzeniem można było wykorzystać w całej sieci sprzedaży, którą zarządzałam. Teraz już wiem, że spowodowane to było efektem tak zwanego „zapuszkowania się” przez niektóre firmy, braku wiary i otwartości na innowacje. Myślę również, że czasami za szybko „odpuszczałam,” pozwalając na to, aby moje pomysły, propozycje, przechodziły bez większego echa. Przekonałam się również, że pojawiające się sytuacje, okoliczności i ludzie byli też inspiracją do zrobienia i poznania czegoś nowego, innego oraz zagłębienia się w coś ,co w nas ma najpotężniejszą moc – nasz umysł. To mi pozwoliło skupić się w końcu na tym, co istotne i podążać ścieżką, którą sobie obrałam, odczytywać znaki stojące na wybranej drodze. Bywa, że czasami zgubię mapę, ale tak długo jej szukam, aż ją w końcu odnajdę. Dróżki, które czasami próbowały mnie odciągnąć od głównego kursu, też mnie czegoś nauczyły i wiele pokazały. Wzięłam więc pełną odpowiedzialność za swoje decyzje, za swoje życie i zdecydowałam, że to ja, nikt inny, będę liderem mojego życia!
Obrazek
Dlatego też ufam, że książka ta trafi w ręce osób, firm, które często niepotrzebnie zamykają się przed istotnymi wskazówkami, mogącymi diametralnie wpłynąć na ich życie oraz poprawić relacje międzyludzkie, czy też skłonić do głębszej refleksji. Pamiętajmy! Często najprostsze rozwiązania są najlepsze! Co zostało pokazane w tej książce.
Filmik promujący - https://www.youtube.com/watch?v=XmDClCFyfAs

_________________
przeczytane


14 lip 2014 13:26:08
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: