Teraz jest 28 mar 2024 16:08:48




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Brak dopasowania ilości stron. 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 24 paź 2013 17:56:13
Posty: 5
eCzytnik: Nook Simple Touch
Post Brak dopasowania ilości stron.
Witam serdecznie. Jakieś 3 miesiące temu rootowałem swojego NST Nook Menger'em. Uważam iż był mi to niepotrzebny zabieg, dodatkowo po tym procesie w jakiś sposób mój nook przestał dopasować ilość stron do powiększenia (jedna strona to np. 3, 4, 5 przewinięć na nook'u). Próbowałem więc wrócić do oryginalne soft'u. Pobrałem więc czyjś backup nook menager i po włączeniu nook'a pojawiło się logo Nook Menager, zniknęło i pozostał tylko "duch" po napisie. Spróbówałem kolejnego obrazu (nie nook menager'a), ta sama sytuacja, Znalazłem gdzieś z recovery i ono podziałało, mam fabryczny soft nook 1.2.1 ale problem wciąż jest. Czy da się to jakoś naprawić bo mnie to irytuje, może jest jakieś narzędzie do przywracania softu nook'a takiego jak z pudełka?


30 maja 2014 8:41:16
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 22 lip 2013 14:41:51
Posty: 9
eCzytnik: nook
Post Re: Brak dopasowania ilości stron.
Hej,
wydaje mi się, że to nie jest kwestia rootowania tylko oryginalnego readera. U mnie też ta sytuacja występuje, ale własnie tylko na firmowym readerze. Wgraj np. coolreadera i tam tego problemu nie powinno być.


19 cze 2014 18:52:39
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 08 cze 2011 18:10:42
Posty: 176
eCzytnik: NOOK Simple Touch™
Post Re: Brak dopasowania ilości stron.
Strony są na stałe. Zauważ, że przy zmianie wielkości czcionki nie zmienna się ilość stron w książce...


28 cze 2014 21:16:50
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 22 lip 2013 14:41:51
Posty: 9
eCzytnik: nook
Post Re: Brak dopasowania ilości stron.
Tofik tak jest tylko w oryginalnie zainstalowanym readerze. Jęsli zainstalujesz jakiś inny program (np. wspomniany coolreader) to ilość stron się zmienia po zmianie wielkości fontu.


29 cze 2014 13:21:29
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron