Teraz jest 25 kwi 2024 1:51:27




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Kiano Booky Light 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 18 kwi 2013 13:20:11
Posty: 29
Post Kiano Booky Light
Witam . Chce kupić swój pierwszy czytnik ebooków i zastanawiam się nad tym : Kiano Booky Light .

Najbardziej zależy mi na ekranie E-link, wejściu na kartę pamięci i podświetleniu (nie wiem dlaczego, ale uwielbiam czytać nocą:)
Jestem studentką a wiadomo studentką się nie przelewa, więc cena też odgrywa tutaj swoją rolę. ;)

Jakie są wasze doświadczenia z tym czytnikiem ? Jak długo (przy podświetlaniu) trzyma bateria? Czy w tym czytniku będą wyświetlać mi się okładki książek. ( epub )

Jeżeli nie ten to jaki inny (max do 300 PLN)


19 maja 2014 16:26:59
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 02 maja 2014 10:43:36
Posty: 8
Lokalizacja: Wisła
eCzytnik: Cybook HD FL + OYO S I
Post Re: Kiano Booky Light
Nie znam tego czytnika. Ja posiadam Cybook FrontLight - leżak sklepowy da radę kupić za ok. 300 zł - leżak magazynowy (czyli niemacany) już za 350 zł. Ja ze swojego jestem zadowolony - wyświetla okładki, radzi sobie także z PDF (tryb reflow) i rozdzielczość HD czyli 1027x768 zamiast standardowej 800x600. Podświetlenie fajnie chodzi. A jak długo wytrzymuje przy podświetleniu to ci nie powiem nie testowałem, ale pewnie na całą noc czytania na pewno starczy ;) To są malutkie diody LED i specjalna powierzchnia rozpraszająca światło pod ekranem (znaczy jak dla mnie tak to wygląda - może ktoś napisze precyzyjniej).


19 maja 2014 20:05:06
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron