Teraz jest 29 mar 2024 16:55:28




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Prestigio PER3464B 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 14 mar 2013 1:14:39
Posty: 2
eCzytnik: Prestigio PER3464B
Post Re: Prestigio PER3464B
Wstyd mi, ale wciskałam ten przycisk wiele razy i nie zorientowałam się, że coś daje :D tak czy siak głośność urządzenia pozostawia wiele do życzenia, ale za pomoc bardzo dziękuję (zwłaszcza, że odpowiedź pojawiła się prędko)! :)

Pozdrawiam

_________________
"Vegeta, what does the scouter say about his power?"
"It's over NINE THOUSAAAAAAAND!"


15 mar 2013 0:05:35
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 05 sty 2013 23:34:18
Posty: 4
eCzytnik: Prestigio PER3464B
Post Re: Prestigio PER3464B
Siemanko. Nie wiem czy pamiętacie, ale pisałem jakiś czas temu o resetowaniu się czytnika. Sprawę załatwiłem dawno z serwisem, ale zapomniałem opisać wynik.

Więc - nakręciłem 3 filmiki, jak się ustrojstwo buntuje, wysłałem z opisem. I co się okazało? Przy pierwszej reklamacji serwis napisał, że wszystko OK. Przy drugiej opis wykonanych prac - wymieniono płytę główną i przeinstalowano oprogramowanie :)

Czytnik śmiga wesoło i w końcu jest przyjemność czytania. Problem jest jeden, że fajnie mi się czytało pliki z rozszerzeniem MOBI, a teraz resetuje się przy każdym przerzuceniu strony. Przy ePUB jest wszystko OK, więc tylko to mi pozostaje. Ale grunt, że działa. Więc gdybyście mieli problemy, co ja, to nie wstrzymujcie się od wysyłki do serwisu.

Pozdrawiam serdecznie.


24 kwi 2013 7:42:46
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 25 kwi 2013 13:28:02
Posty: 5
eCzytnik: prestigio 3464b
Post Re: Prestigio PER3464B
Witam :)
Zastanawiam się nad zakupem tego czytnika i mam do Was pytanie.
Posiadam sporo książek w formacie pdf. Jak on sobie radzi z ich czytaniem?


25 kwi 2013 13:34:00
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 26 lip 2013 7:56:02
Posty: 1
eCzytnik: PRESTIGIO PER3464B
Post Re: Prestigio PER3464B
A ja chciałbym podpytać o przypadłość mojego czytnika:
Podczas włączania z reg [albo tylko] po dłuższym nieużywaniu [1 godz i więcej], czytnik jakby nie reagował na wciśnięcie przycisku POWER.
Dopiero po 3-4 próbie załącza się. Po tym fakcie mogę go włączać i wyłączać dowolną ilość razy.
Jednakże jak tylko odłożę np na noc i następnego dnia spróbuję włączyć... to samo.

Od razu uprzedzam pytanie- nie robiłem update firmware- posiadane to 1.0.0.
Jak tylko dojdę do pracy [tam mam kompa z winXP to spróbuję to zrobić, natomiast na chwilę obecną jest jak jest.
Czy ktokolwiek z Was miał taką przypadłość?

EDIT: Zrobiłem Update firmware do wersji 1.1 .... potestuję i zobaczymy co z tego wyjdzie. nadal proszę o info gdyby ktokolwiek z Was miał podobną przypadłość.


BIALAKATARZYNA z PDF jak na moje radzi sobie całkiem dobrze, choć mam go od kilku dni. Nie miałem jeszcze pliku, którego nie chciałby otworzyć, przerzucanie stron to ok 1-2 sekundy.
W zasadzie czytam tylko PDF i nie mam większych zastrzeżeń. Jedyny minus jaki znalazłem to funkcja "zakładka".
po zapisaniu zakładki i ponownym jej otworzeniu tekst wyświetlany był na 1/4 ekranu... dziwne...
Poza tym jest ok :)

pozdrawiam serdecznie
elgato


26 lip 2013 12:31:39
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 21 lut 2014 14:57:59
Posty: 4
Post Re: Prestigio PER3464B
bialakatarzynka napisał(a):
Witam :)
Zastanawiam się nad zakupem tego czytnika i mam do Was pytanie.
Posiadam sporo książek w formacie pdf. Jak on sobie radzi z ich czytaniem?

Przerób je darmowym programem Calibre
na format .epub


21 lut 2014 14:59:58
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: