Teraz jest 19 kwi 2024 12:49:07




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
jakie chmury dzialaja na i62 oraz i62e? 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 20 maja 2012 9:01:03
Posty: 100
eCzytnik: Onyx Boox i62
Post jakie chmury dzialaja na i62 oraz i62e?
Witam,

mam pytanie czy ktos uzywa i bezproblemowo uzywa jakas chmure na w/w czytnikach. Wiem na pewno ze google drive nie dziala dobrze, natomiast zamiast zakladac na slepo na dropboxie i innych chmurach konta wole sie najpierw upewnic czy inne chmury tez nie dzialaja, czy jednak mozna uzywac?

Prosze o jakies info od uzytkownikow, bo wiem ze oficjalnej odpowiedzi nie doczekam sie (mam juz doswiadczenia przy zgloszeniach dot. chmury w innych postach).


24 sty 2014 13:33:29
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09 lis 2009 20:20:04
Posty: 1433
Lokalizacja: Kraków
eCzytnik: inkBOOK Onyx
Post Re: jakie chmury dzialaja na i62 oraz i62e?
"innych chmurach" ??
Z tego co widzę na czytniku żony, to do wyboru jest raptem jeszcze Storino.
Oficjalnie, skoro te trzy chmury są dostępne w czytniku, to wszystkie mają działać.
O Dropboxie i Gogle Drive są tu na forum osobne wątki, o Storino nie ma, więc dziwię się Tobie, że zakładasz nowy, taki ogólnikowy :?

W takim zakresie jak używamy u nas, Dropbox działa dobrze (poza wyjątkiem, kiedy od strony serwerów dropboxa nastąpiła zmiana skryptów), co zostało już poprawione w aplikacji.

Ja bym zapytał na Twoim miejscu, która chmura działa najlepiej i najwygodniej.

Trzeba wybrać którąś, a jak coś nie działa, wtedy zapytać się innych, a jeśli jest błąd to zgłaszać reklamacje do dystrybutora, bo skąd mają wiedzieć, że komuś
coś w jakiejś sytuacji właśnie nie zadziałało? Zwłaszcza, gdy każda chmura to inna firma z własnymi serwerami...

_________________
W Obrazek też ;)


24 sty 2014 22:27:31
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 20 maja 2012 9:01:03
Posty: 100
eCzytnik: Onyx Boox i62
Post Re: jakie chmury dzialaja na i62 oraz i62e?
Po prostu nie chcialem zakladac kont na wszystkich i chcialem sie spytac czy dzialaja. Na i62 google drive np. nie dziala. Sciagalo mi tylko pliki o bardzo krotkich nazwach. A kazda chmura w zasadzie prawie taka sama. Najwazniejsze, zeby dalo sie sciagnac stamtad ksiazke;). Ale dzieki za odpowiedz. W takim razie zaloze kolejnego dropboxa i bede tego uzywal do ksiazek :).


03 lut 2014 11:36:16
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron