Teraz jest 28 mar 2024 16:30:02




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 95 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Włatcy Móch 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 05 wrz 2007 0:35:38
Posty: 8
Post 
Lubie ich mają niezłe teksty.
Tylko Czesio udziela coraz bardziej inteligentyych odpowiedzi ;) więc zmienia swój image


02 kwi 2008 23:14:58
Zobacz profil
Post 
Jak dla mnie wlatcy moch skończyły sie na 2 serii, a nowe odcinki są porostu głupie


07 maja 2008 9:01:53
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2007 13:39:17
Posty: 318
Lokalizacja: GdaĂąsk
Post 
niektore skecze ich sa naprawde dobre, jednak odbieganie od przyziemnych problemow "dzieci" i łaczenie ich z fantastyka, ciaglym usmiercaniem kogos jest dosc glupawe ... ile razy w koncu moze ginac bohater ? Czasami jest to tak glupie ze az smieszne ... i chyba za to ludzie kochaja ten serial ;)


Mnie rozwalaja zawsze krotkie ciete riposty Czesława :]

_________________
Obrazek


14 maja 2008 14:49:47
Zobacz profil
Post 
Czesio stał się pyskaty, co moim zdaniem nie wyszło na dobre tej postaci. Lubiłem go jako autysyczne dziecko-zombie które nic sobie nie robiło z uwag pod jego adresem.
Muszę przyznać że początek 4 sezonu całkowicie mnie rozczarował (denne odcinki), ale seria w końcu wychodzi na prostą :)


17 maja 2008 11:15:33
Post 
Mi osobiście się nie podoba ponieważ jest nierealna ucząca złych manier, wulgaryzmów i mieszjąca dzieciom w głowach. Nie wiem czym się zachwycać ?


23 lip 2008 13:31:13
Użytkownik

Dołączył(a): 20 mar 2008 20:38:09
Posty: 44
Post 
Dla mnie "Włatcy móch" mogli sobie istnieć, zwłaszcza że nie miałam o nich zielonego pojęcia, do chwili gdy będąc opiekunką na koloniach usłyszałam jak dzieci 7, 10, 12 - letnie cytowały Czesia. Samo cytowanie "Dzień dobry" jest super nawet mnie śmieszyło ale gdy usłyszałam jak mój 7-letni podopieczny woła "A co to znaczy podpier..." no wybaczcie ale to już jest lekkie przegięcie. Postaci z tej kreskówki stały się idolami dzieci.... powtarzam Dzieci. Niby puszczana kreskówka z cenzurą i w późnych godzinach ale wystarczy wejść na internet i można zobaczyć pierwszy lepszy odcinek. Może większość z was uzna że przesadzam ale byłam świadkiem gdy 10 albo 11 letni chłopiec na pytanie zadane mu podczas lekcji odpowiedział że wycieczka była "ciekawa, cudowna i zajeb.." i zgadnijcie kogo cytował .... tak tak macie rację Czesława. Super młodzież wychowamy na takich kreskówkach.

A jeszcze jedno dzieciaki naprawdę myślą że "włatcy móch" pisze się przez t i ó. Super prawda, przecież marzeniem każdego rodzica jest dziecko używające wulgaryzmów i analfabeta, aż miło będzie popatrzeć za kilka lat na pokolenie ludzi którzy nie będą potrafili się wysłowić.


23 lip 2008 22:14:37
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2008 17:30:16
Posty: 80
Lokalizacja: WodzisÂław ÂŚlÂąski
Post 
Może i niektóre odcinki miały jako-taki sens, lub miały jakiś cel (np. Radyjko babuni, czy jakoś tak), ale ogólnie całość była denna aż strach :?
to co już zauważyło wielu: całość była po prostu chamska i w wielu przypadkach wulgarna. Chociaż uważam, że wulgaryzmy nie są złem, ale hasełka jakie tam padały zwalały z nóg.
Trafnie zauważyła beata22107. Na czymś takim wychowują się również dzieci. W sytuacji, gdy doczepiano się do Teletubisiów szmira pokroju "Władców" w najlepsze była pokazywana w TV. Toż to już absurd...
mako napisał(a):
Czasami jest to tak glupie ze az smieszne ... i chyba za to ludzie kochaja ten serial :wink:

Niestety... Jest to za głupie, aby mogło być śmieszne...

_________________
Obrazek


23 lip 2008 22:27:09
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 19 gru 2008 0:31:13
Posty: 1
Post 
Mam odmienne zdanie. "Włatcy móch" przypominają mi lata dzieciństwa, sposób postrzegania świata - zupełnie odmienny, system wartości, fascynacje, zabawy. Dla mnie - powrót do przeszłości, dzieciństwa - może trochę głupszego, ale na pewno bardziej zabawnego.
"South Park" to zupełnie inny klimat. Kojarzy mi się głównie z pierdami i przeklinaniem. Wszystko wyłożone - "kawa na ławę". Brak "głębszej warstwy".
Wszystkie odcinki "Włatców" można obejrzeć w Ipla. Nowsze są nawet w dość ładnej jakości.
OCZYWIŚCIE OBIE "BAJKI" NIE NADAJĄ SIĘ DLA DZIECI - ABSOLUTNIE. Młodzież bym dopuściła, ale tą bardziej dojrzałą.

_________________
To dobrze, że każdy jest inny, że różne są punkty widzenia, słyszenia,
To dobrze, że każdy jest inny i świetnie, że każdy się zmienia.


23 gru 2008 10:53:24
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 lip 2007 19:05:04
Posty: 177
Lokalizacja: SĂŞpopol, Olsztyn
Post 
Po raz kolejny napiszę, że ten, kto uważa, że South Park składa się z piardów i przeklinania, oraz, że brak w nim głębszej warstwy bądź morału, ten nie ma bladego pojęcia o temacie i najwyraźniej wypowiada się na podstawie jakiejś słabej recenzji, bądź kilkuminutowego fragmentu... Jak dla queeen to jest powrót do dzieciństwa to współczuje dzieciństwa... Ja tam świętoszkiem nie byłem i też wiele głupstw popełniłem, ale nigdy bym nie porównał swojego dzieciństwa do tego z "Włatców móch".

_________________
Myślenie boli tylko za pierwszym razem...


17 sty 2009 19:55:13
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 14 gru 2011 17:52:56
Posty: 56
eCzytnik: komputer, audiobook
Post Re: Włatcy Móch
Z włatcami wszystko było by ok. To była kreskówka zaadresowana dla starszej młodzieży i dorosłych. Ale jak zaczęli produkować piórniki, ołówki i plecakami z ich logiem to można się zastanowić kto kogo robi w konia.:) Obwiniać możemy więc rynek i samą instytucje włatców a nie serial.
Mi też nie przypadła do głowy metamorfoza Czesia. Ale ogólnie to było fajne wydarzenie- sam pomysł na włatców.


02 sty 2012 21:56:18
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 06 sty 2012 11:46:33
Posty: 26
Lokalizacja: Warszawa
Post Re: Włatcy Móch
Można się pośmiać przy tym serialu, najlepszy był Czesio. :)


30 mar 2012 19:33:57
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 kwi 2012 19:45:18
Posty: 17
Post Re: Włatcy Móch
Mi włatcy nigdy nie przypadli do gustu. Kilka razy próbowałem obejrzeć i dałem za wygraną


11 maja 2012 9:59:03
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 14 gru 2011 17:52:56
Posty: 56
eCzytnik: komputer, audiobook
Post Re: Włatcy Móch
skotis- teraz też oglądałem i nie dałem rady do końca. Pierwsze sezony spoko, ale potem, to już się po prostu staje oklepane.


07 sty 2014 14:09:32
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 27 sty 2014 3:29:28
Posty: 4
Post Re: Włatcy Móch
Pierwsze 2 sezony były ok, później już mnie męczyły.

_________________
Wydanie budżetu na zatrudnienie kogoś kto tylko wykona stronę, a nie zajmie się SEO http://www.pozycjonerstron.pl to błąd. Lepiej rozdzielić budżet na dwa: jedną część na zaprojektowanie i wykonanie, a drugą na optymalizację strony.


27 sty 2014 3:40:38
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 20 sty 2014 9:04:49
Posty: 98
eCzytnik: Kindle
Post Re: Włatcy Móch
Widziałam kilka odcinków - ale właściwie nigdy nie były to odcinki 'pod rząd' i raczej mam mieszane uczucia. Z jednej strony było w tym coś ciekawego ale ogólne wrażenie bardziej na nie


28 sty 2014 10:13:25
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 95 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron