Teraz jest 19 mar 2024 12:30:14




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Niepolecane księgarnie 
Autor Wiadomość
Post Re: Niepolecane księgarnie
Zakupiłam ebooka w wydawnictwie Almaz, bo w końcu się opamiętali i zaczynają je ostro sprzedawać (dotychczas mieli w ofercie jakieś "odpady" wydawnicze teraz postanowili poszerzyć ofertę książek cyfrowych o pozycje wydawane na papierze).

Dlaczego nie polecam? bo system zakupów jest sprzed pierwszej wojny światowej. W "formach płatności" stoi, że po potwierdzeniu zamówienia, dostanę nr konta a po zaksięgowaniu przez nich kwoty - będę mogła ściągnąć książkę. Myślę sobie WTF?!, gdzie mtransfer czy tam dotpay?! Jakie "po zaksięgowanie"?! No, ale ok... książki nie można kupić w innym sklepie więc robię zamówienie. Owszem, dostałam mejla, ale bez nr konta, tylko z lakoniczną informacją, że "pracownicy się tym zajmą". Podejrzewam, że najwcześniej w poniedziałek. Podejrzewam, że mogą mieć także przerwę świąteczną, podejrzewam, że mogę się nie zmieścić w 8 dniach realizacji zamówienia bo jutro wyjedżam do miejsca bez transferu... wiecie co? Do dup.. z takim sklepem... Cieszyłam się, że będę mieć przynajmniej lekturę na święta, teraz po przemyśleniu sprawy, mogę w ogóle nie mieć okazji do zapłacenia.
Jak można brać się za sprzedaż eboków i nie mieć w swoim sklepie automatu transakcyjnego?


21 gru 2013 23:01:18
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron