Teraz jest 19 kwi 2024 16:48:55




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
opisze swoj problem z kindle 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 11 kwi 2011 21:26:43
Posty: 21
eCzytnik: Kindle 3
Post opisze swoj problem z kindle
zaczynamy, mam kindle keyboard wifi od 3 lub 4 lat, ostatnio niechcacy rozwliem ekran, zaowilem na aliexpress przyszdl w pare dni, wymienilem i wszystko przez dzin lub dwa dzialalo, potem zaowazylem z zaczal sie zawieszac, czytasz sobie i co paredziesiat stron sie restartowal, dziwna sprawa bo jak dalem wyswietlanie ksizek wdlug najnowszych to gdy wychodziles z ksiazki pojawiala sie na koncu listy nie na poczatku, no ale jakos dzialal a jak nie chcial sie wlaczyc to po paru minutach lub godzinach sie jednak wlaczal, dzis jednak juz wogule nie reaguje probowalem wszelkich resetow, odlaczalem tasiemki z srodka i wyciagalem baterie, a jednak padl na amek zero reakcji, jak go podlaczylem pod kompa to mimo ze go nie znalazl to najpierw wyskoczyla zolta dioda tak jak by sie ladowal, na chwile go odlaczylem i jak znow podlaczam to nawet dioda sie nie zapala, padl na amen, komp go nie widzi na nic nie reaguje, czy znacie rozwiazanie na moj problem, moze jakos da rade sasmemu go naprawic? albo gdzies wyslac?
a moze to bateria tak kompletnmie padla , w sumie juz pare lat go mam, no ale chyba nawet jak by bteria byla bez zycia to jednak podlaczony do kompa powinien zagadac nie?
pomozcie prosze bo lubie mojego kindla i uwielbiam czytac a bez niego jakos tak smutno:)


10 sie 2013 13:14:31
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 11 kwi 2011 21:26:43
Posty: 21
eCzytnik: Kindle 3
Post 
jak podlaczam go do kompa to probuje sie instlowc jako" se blanc ringo" co konczy sie niepowodzeniem, dioda sie nie pali itd. lipa straszna


10 sie 2013 13:27:32
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 cze 2013 22:56:08
Posty: 33
eCzytnik: Onyx Boox M92
Post Re: opisze swoj problem z kindle
Czy możesz opisać problem w sposób mniej chaotyczny? Co dokładnie stało się z poprzednim ekranem?

Zrób reset całego urządzenia. W PW nazywa się to Reset Device i jest w ustawieniach.

_________________
Leon Instruments
Elektronika dla zawodowców :)


10 sie 2013 19:24:47
Zobacz profil WWW
Admin

Dołączył(a): 13 cze 2008 14:47:02
Posty: 2835
Lokalizacja: Gdańsk
eCzytnik: kindle
Post Re: opisze swoj problem z kindle
i jeszcze proszę zmienić tytuł wątku, na bardziej opisowy. Robi się to edytując pierwszy post. Może "problemy z kindle po wymianie ekranu"?

_________________
Zgred - Rafał Ziemkiewicz napisał(a):
Dziś trzeba pisać o mieczach, czarach, toporach i wojowniczkach w blaszanych bikini, wszystko inne to już jest nisza w niszy. Albo o nastoletnich wampirach.
Porównywarka cen ebooków


11 sie 2013 10:56:19
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 11 kwi 2011 21:26:43
Posty: 21
eCzytnik: Kindle 3
Post Re: opisze swoj problem z kindle
sytuacja taka sama jak u pana z tego linku:
kupie-sprzedam-zamienie-f161/sprzedam-uszkodzony-czytnik-amazon-kindle-3-keyboard-t12422.html
wiec prawdopodobnie nic z tego nie bedzie, i bede musial sobie "nowego" kindla sprawic. powiedzcie mi bo mam tera sprwny ekran od kindla 3 i w sumie nic poza tym, czy jak sobie kupie np. classica z uszkodzonym ekranem to ten moj bedzie tam pasowal? czy to nie sa te same ekrany? no i jak jest taki czytnik uszkodzony jak to jest z jego rjestracja, moge go u sie po naprawie zarejestrowac na koncie?


13 sie 2013 15:19:25
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: