Teraz jest 28 mar 2024 16:58:12




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
krytyka Onyksa i ArtaTechu 
Autor Wiadomość
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2008 19:31:20
Posty: 190
eCzytnik: Bebook V5,Boox 60, BOOX i62E,C65AG
Post krytyka Onyksa i ArtaTechu
t3d: wydzielone z wątku o zawieszjącym się rysiku w M92

Moim zdaniem , sławetni "ONI" już baaaardzo dawno uznali że dadzą sobie radę z takim drobiazgiem jak e-ink czytnik. Na wyrost, mówiąc delikatnie ... Moim ( zaznaczam) zdaniem owi "ONI" drastycznie nadużyli zaufania userów tego forum, a kiedy "sprawa się rypła" i najbardziej entuzjastycznie nastawiony recenzent dokonań Arta Techu który tu miód na serca użytkowników Onyxa wiadrami lał ... okazał się pracownikiem Arta Techu.. (sic !) Aaaa ... nie chce mi się . Jedyne co mogę powiedzieć - OMIJAĆ JAK MOROWĄ ZARAZĘ. Jak macie do wyboru gliniane tabliczki lub czytnik Onyxa - w ciemno bierta gliniane tabliczki... Ja NIE ŻARTUJĘ, czytniki ONYXA w dystrybucji Arta Techu kosztowały mnie - per tutto - kilka TYSIĘCY ZŁOTYCH. Przyjemniej przegrać to w pokera. Alibo na jawnogrzesznice wszeteczne wydać ,Diabłu na uciechę... Ale nabijać cwaniaczkom kabzę ...? Małżonka moja, kiedy to piszę , patrzy na mnie i znad Kindla sie smieje... To ostatnie "pro memoriam"...

fraktal

_________________
Nie wahaj się ! Kup BOOX'a ! Kształtuj charakter, bo trza być twardy landsknecht, a nie mientka ninja !


24 cze 2013 12:49:01
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lis 2011 13:42:17
Posty: 74
eCzytnik: Lynx (T68)
Post Re: Onyx Boox M92 - zawiesza się i nie działa rysik (Arta Te
fraktal napisał(a):
Jedyne co mogę powiedzieć - OMIJAĆ JAK MOROWĄ ZARAZĘ. Jak macie do wyboru gliniane tabliczki lub czytnik Onyxa - w ciemno bierta gliniane tabliczki... Ja NIE ŻARTUJĘ, czytniki ONYXA w dystrybucji Arta Techu kosztowały mnie - per tutto - kilka TYSIĘCY ZŁOTYCH. Przyjemniej przegrać to w pokera. Alibo na jawnogrzesznice wszeteczne wydać ,Diabłu na uciechę... Ale nabijać cwaniaczkom kabzę ...? Małżonka moja, kiedy to piszę , patrzy na mnie i znad Kindla sie smieje... To ostatnie "pro memoriam"...

fraktal

Zabawne. Ja właśnie z radością pozbyłam się Kindle'a Touch (oddałam Mamie) i przerzuciłam na Onyxa Angel Glow. Z Kindlem regularnie miałam problemy, z Onyxem (którego posiadam od miesiąca) nie zanotowałam dotąd żadnego. Wreszcie mi się czytnik nie wiesza na otwieraniu piekielnie wielkich pdf-ów z Gallici. Wreszcie mogę robić notatki odręczne (czego zazdrościłam znajomej mającej M90, a potem M92), wreszcie nie muszę używać żałosnego i fatalnie działającego Calibre do konwersji książek. No i wreszcie mam rozszerzalną pamięć w czytniku - kiedy jeden pdf może ważyć ponad 1GB, to większa pamięć jest niezbędna. I odpowiem z góry na nasuwające się pytanie: nie, te pdf-y nie są pirackie, to po prostu wysokiej jakości skany starych książek potrzebne mi do badań literaturoznawczych.

Uważam, że to Ty jesteś pracownikiem jakiejś konkurencyjnej firmy i starasz się zrobić czarny PR najfajniejszym czytnikom jakie poznałam. I nie, ja nie pracuję dla Onyxa, Arta Techu - nie pracuję w ogóle jeśli o to chodzi (może po obronie pracy magisterskiej zacznę gdzieś pracować - najprawdopodobniej jednak po prostu pójdę na studia doktoranckie).


24 cze 2013 13:07:13
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2008 19:31:20
Posty: 190
eCzytnik: Bebook V5,Boox 60, BOOX i62E,C65AG
Post Re: Onyx Boox M92 - zawiesza się i nie działa rysik (Arta Te
Cytuj:
Uważam, że to Ty jesteś pracownikiem jakiejś konkurencyjnej firmy i starasz się zrobić czarny PR najfajniejszym czytnikom jakie poznałam. I nie, ja nie pracuję dla Onyxa, Arta Techu - nie pracuję w ogóle jeśli o chodzi


A uważaj sobie Młodzieńcze co chcesz ... Jak zaczniesz kupować ZA SWOJE to zaczniesz może myśleć ... Pierwsze co powinieneś zrobić - to sprawdz w moim profilu datę rejestracji na tym forum. To tak na wstępie... Jesteś zachwycony czytnikiem Onyxa ?
Też byłem. Poczekaj aż Ci się sp... hmm, zacznie niedomagać, mówiąc oględnie... I życzę Ci miłych , acz mało wnoszących pobytów w tzw. serwisie. Gadać to oni potrafią , fakt... Tyle że nic z tego nie wynika. Polityka absolutnego blokowania cofania się ze spieprzonego FW na starszy - mniej spieprzony - jest jedyna w swoim rodzaju. Podobnie jak odsyłnie z serwisu " wszechstronnie sprawdzonego czytnika " który ... nie działa...
Może poczytaj to forum dokładniej, cofnij się nieco bardziej w czasie ...
Zanim zajmiesz się na poważnie językoznawstwem, najpierw naucz się czytać ZE ZROZUMIENIEM - całe strony wątków tego forum. A dopiero potem TRYSKAJ ENTUZJAZMEM, ok ? Bo pisząc to co dotąd napisałeś wychodzisz po prostu na idiotę...
Sprawdz może posty użytkownika RobertArtaTech i Airs, posprawdzaj daty logowania, poczytaj na jakie Golgoty ludziska te swoje Onyxy wnosili, poczytaj wątek o A62S , DOCZYTAJ jak firma zrobiła w ch... ok, w członka męskiego - nabywców i62, napisz może PW do Zefiryna, choć wątpię czy po tym co go ze strony Arta Techu spotkało jeszcze tu bywa - A POTEM WYNAJDUJ NOWE OKOLICZNOŚCI ZBRODNI SMOLEŃSKIEJ ! Ale nie wcześniej, ok ? Bo wychodzisz , kolokwialnie rzecz określając - na idiotę ... Z zapałem, i owszem, niemniej idiotę ...
A dla Twojej wiadomości - NIE MAM NIC WSPÓLNEGO Z JAKIMKOLWIEK producentem czytników. Z wykształcenia, zamiłowania i wynagrodzenia - JESTEM CHIRURGIEM ! Rozumiesz Pan , Panie Nader Rozgarnięty ? Robię w ludziach dziury, a potem je zaszywam ! Jaśniej już się nie da ! Poniał, czy jesteś klasycznym przykładem tzw. NOWEJ INTELYGENCYII ? I czy mam zacząć Ci tłumaczyć CO TO JEST RANA POOPERACYJNA ? No rusz tę swoja jedyną synapsę, może jakiś neuroprzekaznik może się wydzieli ? Nadzieję mam, choć bez wielkich zludzeń .
f.

Obrazek

A to jest oficjalne - a więc zgodne z prawem o rozpowszechnianiu - foto "7 WSPANIAŁYCH ": z Arta Tech.
WYBIERZ SWOJEGO FAWORYTA !!!
Nagroda Głowna - Uscisk Dloni Prezesa i rysik do A60 (niestety juz nieprodukowanego )...

_________________
Nie wahaj się ! Kup BOOX'a ! Kształtuj charakter, bo trza być twardy landsknecht, a nie mientka ninja !


24 cze 2013 14:29:04
Zobacz profil
SwiatCzytnikow.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 sie 2010 11:00:21
Posty: 1873
eCzytnik: kindle, onyx, nook, kobo, pb, ipad
Post Re: Onyx Boox M92 - zawiesza się i nie działa rysik (Arta Te
fraktal napisał(a):
A to jest oficjalne - a więc zgodne z prawem o rozpowszechnianiu - foto "7 WSPANIAŁYCH ": z Arta Tech.
WYBIERZ SWOJEGO FAWORYTA !!


Tylko, że zdajesz sobie sprawę, że na tym zdjęciu nie ma RobertaArtatech vel airsa, gdyż ww. nie jest pracownikiem Artatechu i chyba nigdy tak nie twierdził. :)

_________________
http://swiatczytnikow.pl (dawniej: Świat Kindle)
http://ebooki.swiatczytnikow.pl - (prawie) wszystkie polskie e-booki w jednym miejscu, czyli porównywarka ofert księgarni.


24 cze 2013 14:55:58
Zobacz profil WWW
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2008 19:31:20
Posty: 190
eCzytnik: Bebook V5,Boox 60, BOOX i62E,C65AG
Post Re: Onyx Boox M92 - zawiesza się i nie działa rysik (Arta Te
Vroo napisał(a):
fraktal napisał(a):
A to jest oficjalne - a więc zgodne z prawem o rozpowszechnianiu - foto "7 WSPANIAŁYCH ": z Arta Tech.
WYBIERZ SWOJEGO FAWORYTA !!


Tylko, że zdajesz sobie sprawę, że na tym zdjęciu nie ma RobertaArtatech vel airsa, gdyż ww. nie jest pracownikiem Artatechu i chyba nigdy tak nie twierdził. :)


Nie, nie twierdził. Choć że był pracownikiem to akurat wiem i mam tę informacje w swoich PW, bezpośrednio od Niego .To, generalnie, porządny facet jest. Wierzył w Onyxy i lubił je, a że dawał temu wyraz i to czynnie - zgodził się być "twarzą" Arta Techu na tym Forum.
A kiedy Go to do imentu zbrzydziło podejrzewam że po prostu stąd odszedł. I ja to rozumiem.

fraktal

_________________
Nie wahaj się ! Kup BOOX'a ! Kształtuj charakter, bo trza być twardy landsknecht, a nie mientka ninja !


Ostatnio edytowano 24 cze 2013 22:16:33 przez fraktal, łącznie edytowano 2 razy



24 cze 2013 15:29:15
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 maja 2012 16:16:41
Posty: 429
eCzytnik: Onyx Boox i62 Espresso, HP SLATE 2
Post Re: Onyx Boox M92 - zawiesza się i nie działa rysik (Arta Te
BEZ OBELG proszę.

To sprzęt - TYLKO sprzęt.

Mi też Kindle wiecznie sprawiał kłopoty a Onyx NIE - ale nalezy wziąść pod uwagę, że może być odwrotnie.

NIE MA idealnego sprzętu - przypomnijcie sobie zdzewiejące Mercedesy z przed paru lat - pamiętam doskonale jak wqu... był mój znajomy gdy po pół roku kilkanaście Vito, Viano, Sprinterów oraz dwie C klasy mu ZARDZEWIAŁY.

Tak więc prosze o wzajemny SZACUNEK.

Bogus105 - może mieć wadliwyego Boox'a - a Tzigi zaś miał wadliwego Nindle.

Fraktal - po jaką CHOLERĘ podkręcasz atmosferę ?

Proponuję wrócić do MERITUM sprawy - nie dzialającego czytnika.

Bogus105 - wyślij go do naprawy - Masz przecież gwarancję ? Co co szkodzi.

_________________
HP SLATE 2 - Viliv S10 Blade - GigaByte M912M - Boox i62 Espresso


24 cze 2013 20:51:19
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2008 19:31:20
Posty: 190
eCzytnik: Bebook V5,Boox 60, BOOX i62E,C65AG
Post Re: Onyx Boox M92 - zawiesza się i nie działa rysik (Arta Te
@Rhavir, być może masz troche racji i poniosło mnie zdziebko. I może było miejscami za ostro. OK, zgoda, przepraszam.
Ale w głowie mi się nie mieści że można wleżć na forum dotyczące konkretnej marki sprzętu i radośnie olewając dziesiątki wątków o wadliwym dzałaniu tegoż sprzętu, psujących czytniki aktualizacjach a nawet o skierowaniu do sprzedaży modelu którego nie da się normalnie uruchomić, jakiś mega zadowolony (do czasu, zapewniam ) użytkownik zarzuca mi że robie firmie czarny PR to już jako żywo przegięcie. A że akurat Ty się w tym wątku pojawisz nie miałem najmniejszych złudzeń.
To forum juz od dawna przestało być oficjalnym supportowym wsparciem ze strony Arta Techu. Tu już tylko userzy doradzają innym userom jak sie wykaraskać z kolejnych update'owych wpadek. Czarnego PR robić po prostu nie trzeba, Dystrybutor to załatwia we własnym zakresie. :mrgreen: I to jest w tym wszystkim najzabawniejsze.
@Rhavir, jesteś jedynym użytkownikiem Onyxa któremu zawsze i wszystko działa. Możesz to poczytywać za zazdrość z mojej strony, a jak mniemam, nie tylko z mojej. I życzę Ci aby tak pozostało. Naprawde. :mrgreen:

f..

_________________
Nie wahaj się ! Kup BOOX'a ! Kształtuj charakter, bo trza być twardy landsknecht, a nie mientka ninja !


24 cze 2013 22:08:56
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lis 2011 13:42:17
Posty: 74
eCzytnik: Lynx (T68)
Post Re: Onyx Boox M92 - zawiesza się i nie działa rysik (Arta Te
fraktal napisał(a):
Cytuj:
Uważam, że to Ty jesteś pracownikiem jakiejś konkurencyjnej firmy i starasz się zrobić czarny PR najfajniejszym czytnikom jakie poznałam. I nie, ja nie pracuję dla Onyxa, Arta Techu - nie pracuję w ogóle jeśli o chodzi


A uważaj sobie Młodzieńcze co chcesz ... (...)
Zanim zajmiesz się na poważnie językoznawstwem, najpierw naucz się czytać ZE ZROZUMIENIEM - całe strony wątków tego forum. (...)
A dla Twojej wiadomości - NIE MAM NIC WSPÓLNEGO Z JAKIMKOLWIEK producentem czytników. Z wykształcenia, zamiłowania i wynagrodzenia - JESTEM CHIRURGIEM !.

Właśnie mnie przeraziłeś. Jeśli chirurg nie jest w stanie przeczytać ze zrozumieniem postu na forum, to strach pomyśleć, jak mu idzie "robienie w ludziach dziur". Jestem kobietą, co łatwo zauważyć po tym, że przez cały mój post konsekwentnie posługiwałam się rodzajem żeńskim. Zajmuję się literaturoznawstwem, a nie językoznawstwem - kolejny dowód na Twoją niezdolność czytania ze zrozumieniem. Jeśli nie rozróżniasz płci i mylisz takie proste terminy, to współczuję Twoim pacjentom. Nie chciałabym, żeby mnie kroił człowiek, który nie jest w stanie porządnie przeczytać nawet jednej strony tekstu pisanego.
fraktal napisał(a):
Jak zaczniesz kupować ZA SWOJE to zaczniesz może myśleć

Czy to, że nie pracuję od razu znaczy, że kupuję nie "za swoje"? Kindle'a owszem, dostałam, ale Onyxa kupiłam już z własnego stypendium.
fraktal napisał(a):
Pierwsze co powinieneś zrobić - to sprawdz w moim profilu datę rejestracji na tym forum. To tak na wstępie... (...)
Może poczytaj to forum dokładniej, cofnij się nieco bardziej w czasie ...
Zanim zajmiesz się na poważnie językoznawstwem, najpierw naucz się czytać ZE ZROZUMIENIEM - całe strony wątków tego forum.

Ależ spójrz, proszę, na mój profil "tak na wstępie". Zobaczysz, że trochę jestem obecna na tym forum - oczywiście, nie tak długo, jak Ty. Możesz także zwrócić uwagę na to, że już w grudniu 2012 pytałam o problemy z Onyxami - wtedy zaczęłam się zastanawiać nad zmianą czytnika. Mogę Cię tylko zapewnić, że od tego czasu przeczytałam wszystkie tematy w dziale dotyczącym Booxa, więc jestem doskonale świadoma tego, że z nimi, podobnie jak z każdym innym sprzętem elektronicznym, zdarzają się problemy.

Mój poprzedni post dotyczył dokładnie tego: z Kindlem Touch przez półtora roku "znajomości" regularnie miałam problemy - czytam ciężkie pdf-y, takie, na które składają się wyłącznie skany (bez trybu tekstowego). Niektórych Kindle nie dawał rady otworzyć, na innych resetował się przy próbie zmiany strony. Onyx tego nie robi. Do tego często robię odręczne notatki, podkreślenia itd na książkach. Kindle nie dawał mi takiej możliwości (co skończyło się tym, że do pracy magisterskiej zadrukowałam cztery ryzy papieru w układzie osiem stron na kartkę - wszystko tylko po to, żeby móc swobodnie robić dopiski odręczne), a Onyx mi taką możliwość daje. W Kindle'u regularnie brakowało mi miejsca, na Onyxie - mam go w zupełności dosyć. Owszem, "zwykłe" książki (w mobi) czyta się przyjemniej na Kindle'u - ale co z tego, jak dla mnie czytnik nie do tego miał służyć?
Onyxa używam dopiero od miesiąca. W czasie pierwszego miesiąca od kupna Kindle'a zaliczyłam kilka restartów czytnika (tylko przy ciężkich pdf-ach - sprawdzałam zresztą też na czytnikach znajomych: ich Kindle [inne modele: Keyboard, Classic] reagowały podobnie), Onyx (jak dotąd) nie zrobił mi ani jednego takiego numeru - mam nadzieję, że ta pozytywna tendencja się utrzyma.


25 cze 2013 0:23:04
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 04 mar 2013 15:51:22
Posty: 6
eCzytnik: m92
Post Re: Onyx Boox M92 - zawiesza się i nie działa rysik (Arta Te
Trafnie mniemasz - zazdroszczę również. Oddam mój czytnik do naprawy i zobaczę jak im pójdzie. Wszelkie mozliwe fault'y nagram i zamieszczę na YT, żeby było jasne, że nie ściemniam. Póki co przez najbliższy czas skazany jestem na powiększającą się irytację, bo będąć na środku Bałtyku nie mam jak oddać czytnika do naprawy. A CZYTAĆ TRZEBA!:)


25 cze 2013 0:36:17
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 maja 2011 13:36:02
Posty: 393
eCzytnik: PRS 950 BooxM92 Kobo: AuraHD+Aura1
Post Re: Onyx Boox M92 - zawiesza się i nie działa rysik (Arta Te
Ja swoją eMkę będę po powrocie z nad Bałtyku reklamował drugi raz, ponieważ nadal występują problemy z samoczynnym wzbudzaniem z trybu 'uśpienia' czy brakiem automatycznego przejścia w tryb 'uśpienia'.
Miło mi powitać Kolegę po fachu, aczkolwiem moja działka jak najdalsza od zabiegówki;)


28 cze 2013 13:41:33
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 15 cze 2012 21:34:33
Posty: 40
Lokalizacja: Kostrzyn nad Odrą
eCzytnik: Onyx Boox M92, Kindle Paperwhite
Post Re: Onyx Boox M92 - zawiesza się i nie działa rysik (Arta Te
Z tym softem to faktycznie jakaś porażka znów. Chętnie bym wrócił do wcześniejszego bo mam wrażenie, że przy tym 1.8 to mi jakoś kulawo chodzi. Z tego co zrozumiałem nie mogę się cofnąć do starszej wersji?
A co do ArtaTech to chyba ja mam szczęście. Jakoś jeśli chodzi o serwis a dwa razy miałem u nich czytnik (raz A60 a ostatnio M92) i wszystko szybko, sprawnie i przyjemnie. Myślę, że trzeba tu chyba rozgraniczyć serwis a dział oprogramowania. Faktycznie to oprogramowanie momentami dziwnie się zachowuje. Tu na pewno na głowę ustępuje kundlowi. W kundlu jak mam jakąś opcję w oprogramowaniu to jest chodzi i nic się nie wali na twarz (przynajmniej u mnie) a w onyx to faktycznie bywa różnie. Ale z drugiej strony w kundlu nie ma tylu opcji.
Nie jestem pracownikiem A.T. ani Amazon:) Myślę, że Onyx ma swoje zalety i wady i trzeba się z tym pogodzić. A miałem w łapach kilka czytników, krócej, dłużej ale na tyle aby zobaczyć co nie co. I powiem szczerze. Na dziś za nic innego bym nie dał złamanego grosza prócz onyx'a albo kundla.
A do Panów Z A.T. odpowiedzialnych za soft - Faktycznie weźcie się konkretniej do roboty, bo kulawym softem kładziecie całkiem fajny sprzęt.
A, i może da się jednak wrócić do wersji 1.7 na M92? Swoją drogą to Fraktal ma racje, że uniemożliwianie powrotu do starszej wersji to dziwna sprawa i bezdennie idiotyczna polityka.

_________________
Tworzenie stron www. Programowanie na zamówienie. Netteria.NET - https://netteria.net


28 cze 2013 15:00:23
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 11 gru 2011 19:33:43
Posty: 893
eCzytnik: Kindle Classic InkBOOK Classic 2
Post Re: Onyx Boox M92 - zawiesza się i nie działa rysik (Arta Te
Kindle mniej opcji - łatwiejszy do ogarnięcia.

_________________
Recenzje e-czytników PocketBook Touch HD 3 - recenzja czytnika InkBOOK LUMOS - recenzja czytnika


28 cze 2013 18:17:27
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 15 cze 2012 21:34:33
Posty: 40
Lokalizacja: Kostrzyn nad Odrą
eCzytnik: Onyx Boox M92, Kindle Paperwhite
Post Re: Onyx Boox M92 - zawiesza się i nie działa rysik (Arta Te
Dokładnie. Ale myślę, że to dobre podejście - mniej ale działające. Też bym wolał mieć mniej w m92 ale żeby to było tak stabilne jak w Kindle. W sumie to nie wiem po co ładują tyle tego w onyxa. Po co te gry, kalkulatory, itd.? Po co mi dysk google i dropbox jak to nie działa jak trzeba.

_________________
Tworzenie stron www. Programowanie na zamówienie. Netteria.NET - https://netteria.net


28 cze 2013 19:16:25
Zobacz profil WWW
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2008 19:31:20
Posty: 190
eCzytnik: Bebook V5,Boox 60, BOOX i62E,C65AG
Post Re: Onyx Boox M92 - zawiesza się i nie działa rysik (Arta Te
joyanddis napisał(a):
Dokładnie. Ale myślę, że to dobre podejście - mniej ale działające. Też bym wolał mieć mniej w m92 ale żeby to było tak stabilne jak w Kindle. W sumie to nie wiem po co ładują tyle tego w onyxa. Po co te gry, kalkulatory, itd.? Po co mi dysk google i dropbox jak to nie działa jak trzeba.


+1. Od początku do końca.

I odpowiedz: bo konkurencyjne czytniki niektóre z tych funkcji mają. Wiec NASZ będzie miał wszystkie i jeszcze kilka ! A że nie działają poprawnie, psują stabilność całego oprogramowania ... ? Ale w reklamie mają to i w życiu muszą. A nabywca i tak przekona się do końca na własnej skórze jak to działa w wydaniu Onyx'ów.
Ale dopiero po tym jak sobie takiego sprawi, za odpowiednio wysoką kwotę.No bo przecież tyle użytecznych funkcji, tylko zupy nie gotuje i dzieci do szkoły nie odwozi .... Taaakk...... Och, jasne, można sobie wyrobić opinię przed zakupem - np. w internecie, np. na tym forum. A to, dla odmiany, wyjaśnia nieustanne obiecanki - cacanki, ignorowanie, zagadywanie lub przemilczanie zastrzeżeń użytkowników. Czyli dokładnie to z czym mamy do czynienia. Ja tu nie widzę żadnej przypadkowości niestety ...
I tyle.

f.

_________________
Nie wahaj się ! Kup BOOX'a ! Kształtuj charakter, bo trza być twardy landsknecht, a nie mientka ninja !


28 cze 2013 20:39:36
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 cze 2013 22:56:08
Posty: 33
eCzytnik: Onyx Boox M92
Post Re: Onyx Boox M92 - zawiesza się i nie działa rysik (Arta Te
Gry i kalkulator mogą być, bo to akurat jest przydatne :) za to KOMPLETNIE BEZ SENSU jest umieszczanie trzech przeglądarek PFD/MOBI/EPUB/cośtam... po jaką cholerę? Czy nie lepiej zrobić jedną a dobrą, zamiast trzech mizernych? Przypominam, że mówimy tu o sprzęcie za 1200zł. Mnie jako użytkownika interesuje tylko to, żeby plik otwierał się prawidłowo, a czy to będzie program o nazwie CoolReader, FBreader, cośtamreader, cokolwiekreader to mnie g... obchodzi. PDFy otwierają się bardzo ładnie, natomiast e-booki leżą i kwiczą, nawet te ściągnięte z booxsource.

_________________
Leon Instruments
Elektronika dla zawodowców :)


28 cze 2013 22:35:24
Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: