Teraz jest 29 mar 2024 10:41:39




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
[Rozwiązany] Nazbierało się problemów... M92 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 15 cze 2012 21:34:33
Posty: 40
Lokalizacja: Kostrzyn nad Odrą
eCzytnik: Onyx Boox M92, Kindle Paperwhite
Post Re: [Rozwiązany] Nazbierało się problemów... M92
Ja dziś też właśnie dostałem swój M92 z serwisu. Jak zawsze pełna profeska. Jestem gadżeciarzem więc siłą rzeczy mam co jakiś czas do czynienia z takim czy innym serwisem i powiem śmiało, że już dwa razy miałem z ArtaTech przyjemność na przestrzeni kilku lat i jest to mój numer jeden jeśli chodzi o obsługę klienta. Oczywiście u mnie joystick wymienili bez jakichkolwiek problemów. Zastrajkował wyświetlacz i też został wymieniony. Czytnik został przetestowany, wgrany nowy soft i u mnie działa spoko.
Jedyne co się zastanawiam to jak długo wytrzyma nowy joystick. Zachowawczo teraz staram się go nie używać:)
Reasumując serwis na szóstkę.
Jedyne co bym tam pogonił to programistów. Jeszcze pamiętam jak czekałem na nowy soft do A60 i się nie doczekałem - rozdupczyłem czytnik wcześniej:) Ale za prawdą to teraz też te aktualizacje jakoś sensownie wychodzą. Przynajmniej do m92 i x60

_________________
Tworzenie stron www. Programowanie na zamówienie. Netteria.NET - https://netteria.net


18 cze 2013 15:36:12
Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron