Teraz jest 29 mar 2024 0:06:34




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Firmware 1.8 20121101 [Booxtor] dla M92 
Autor Wiadomość
Admin

Dołączył(a): 13 cze 2008 14:47:02
Posty: 2835
Lokalizacja: Gdańsk
eCzytnik: kindle
Post Re: Firmware 1.8 20121101 [Booxtor] dla M92
Rhavir napisał(a):
Niestety to jest bardzo częste, Onyx nie jest tu wyjątkiem, każdy niemal producent telefonów tez tak ma. Ba, w fonach z andkiem sam proces Rootowania pozbawia cię gwarancji - nie musisz nawet wgrywać niczego. Jak masz zRootowany telefon z oryginalnym softem to nie ma gwarancji. :D

http://droidos.org/root-a-utrata-gwarancji-producenta/

A teraz z autopsji:
Dziś odebrałem telefon z salonu Playa (kupiłem telefon od kogoś kto go dostał za umowę w tej sieci). Przed naprawą był root, s-off i cyanogenMOD. Po naprawie karteczka z firmy Regenersis że wymienili płytę główną, a na telefonie fabryczny system. Mam im trochę za złe, że jeszcze raz będę musiał rootować, ale wolę mieć wymienioną płytę ;)

_________________
Zgred - Rafał Ziemkiewicz napisał(a):
Dziś trzeba pisać o mieczach, czarach, toporach i wojowniczkach w blaszanych bikini, wszystko inne to już jest nisza w niszy. Albo o nastoletnich wampirach.
Porównywarka cen ebooków


19 gru 2012 23:28:54
Zobacz profil WWW
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 maja 2012 16:16:41
Posty: 429
eCzytnik: Onyx Boox i62 Espresso, HP SLATE 2
Post Re: Firmware 1.8 20121101 [Booxtor] dla M92
Nie zawsze sprawdzają - a Regenesis to znam dobrze - znajomy tam pracował. :D Pracują jak by "na akord" tak ich cisną - nie mają czasu sprawdzać - ale czasem to robią. Najczęściej nawet NIE sprawdzają telefonu - czytają opis i z automatu wymieniają płytę czy dokonują innych napraw. Zwłaszcza jak jest to typowa i znana usterka. Po dwóch latach pracy znajomy zrezygnował - pospiech, nie najlepsze zarobki i nieciekawa atmosfera w pracy. Nie dziwię się, że Tobie i wielu innym się udało - znajomy twierdził, że nawet jak serwisant wykrył roota - to najczęściej niechciało im się zgłaszać, zwłaszcza, że nie mieli z tego nic. Jak by im przyznawano premię za wykrycie root'a to było by inaczej :D

Ja też rootowałem mojego HTC - co ciekawe HTC daje narzędzia do rootowania - ALE uprzedzają, że jest to równoznaczne z utrata gwarancji.

Sam się zastanawiam nad zakupem Kindle - jakiś używany bardzo tani model z przeznaczenim na "eksperymenty" - kumplowi cały czas coś szwnankuje w zmodowanym Kundlu - ja z moim i62E nie mam problemów - czytam i jest OK. Jak kupię taniego Kundla to jego będę "torturował" :D jak sie coś spie... to nie zostanę bez czytnika. Po za tym od zmodowanego Kindla wolał bym na mojego i62E wgrać Androida :D normalnego, "czystego" Androida, bez nakładek.

_________________
HP SLATE 2 - Viliv S10 Blade - GigaByte M912M - Boox i62 Espresso


20 gru 2012 10:46:29
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 26 kwi 2013 21:09:12
Posty: 3
eCzytnik: M92
Post Re: Firmware 1.8 20121101 [Booxtor] dla M92
Słuchajcie, ma ktoś może ten Arturowy plik pozwalający zrobić downgrade do oprogramowania ArtaTechu?
Bo jakiś czas temu wysłałem wiadomość do Artura, ale nie odpowiada. A chciałbym wrócić do normalnego oprogramowania.
Pomóżcie!


03 maja 2013 21:31:17
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 13 lis 2012 11:55:16
Posty: 11
eCzytnik: Onyx M92 Black Pearl
Post Re: Firmware 1.8 20121101 [Booxtor] dla M92
janeczek111,
na wstępie powiadam Ci, nie martw się.
jeśli Artur nie odpowiada, tzn. że ma multum pracy.
Ale na pewno odpowie.
Booxtor nie jest taki zły.
Wrócę chyba z powrotem do niego, ponieważ przeglądarka PDF fatalnie czyta mi ważne periodyki na M92.
Także miałem "zawirowanie psychodeliczne", co się stanie gdy.... nawali.
Artur oczywiście pomógł, udostępniając oprogramowanie MIX, i wróciłem do Artatech.
Z wielkimi podziękowaniami dla Niego - dorzucam się finansowo do e-Gazeciarza, który zresztą,
dzięki Artkowi używam bardzo chętnie.


07 maja 2013 15:38:55
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron