Teraz jest 28 mar 2024 20:56:33




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Monika Nowicka- "Piąta fala pożądania" 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 29 kwi 2013 19:18:18
Posty: 1
eCzytnik: telefon
Post Monika Nowicka- "Piąta fala pożądania"
Witajcie...

opowiadań o tematyce erotycznej jest na naszym rynku coraz więcej. Zazwyczaj nie różnią się od siebie (oprócz imion oczywiście i miejsc zazwyczaj) niczym.
i tak też podszedłem do kolejnej książki zaproponowanej przez znajomą -"Piąta fala pożądania" Moniki Nowickiej. - NIC BARDZIEJ MYLNEGO.. Nie można przejść obok tej książki obojętnie -pozostawia ona niesamowite odczucia . Autorka w bardzo realistyczny sposób ukazuje sytuacje, przeżycia i doświadcfzenia seksualne kobiet z różnych warstw społecznych. Nie będę się rozpisywać - NAPISZĘ WPROST :
jest to książka którą się pochłania..niestety na naszym rynku jest (jak większość dobrych książek)
ciężko dostępna, więc mogę tylko dla ułatwienia dostępu podać link do strony:

org-aport.com/book19783562.php
uwierzcie na słowo - jest niesamowita...


29 kwi 2013 19:40:17
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 30 kwi 2013 0:00:47
Posty: 1
eCzytnik: Komputer
Post Monika Nowicka: Piąta fala pożądania
Chciałbym serdecznie polecić pozycję Moniki Nowickiej pt. Piąta fala pożądania. Jest to świetny tytuł dla każdego fana literatury erotycznej. Pozwala zagłębić się w erotyczne doznania kobiet, ich największe fantazje oraz zrozumieć jak wielki potencjał erotyczny kobiety posiadają. Opis scen erotycznych przeprowadzony jest w niezwykle barwny sposób i niepozbawiony niezwykle interesujących pikantnych szczegółów. Książka niezwykle pobudza wyobraźnie i zachęca do działania! Więcej informacji znajdziecie tutaj: http://org-aport.com/book19783562.php


30 kwi 2013 0:05:51
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 30 kwi 2013 9:42:28
Posty: 1
eCzytnik: ebook
Post Re: Monika Nowicka- "Piąta fala pożądania"
Witajcie...

opowiadań o tematyce erotycznej jest na naszym rynku coraz więcej. Zazwyczaj nie różnią się od siebie (oprócz imion oczywiście i miejsc zazwyczaj) niczym.
i tak też podszedłem do kolejnej książki zaproponowanej przez znajomą -"Piąta fala pożądania" Moniki Nowickiej. - NIC BARDZIEJ MYLNEGO.. Nie można przejść obok tej książki obojętnie -pozostawia ona niesamowite odczucia . Autorka w bardzo realistyczny sposób ukazuje sytuacje, przeżycia i doświadcfzenia seksualne kobiet z różnych warstw społecznych. Nie będę się rozpisywać - NAPISZĘ WPROST :
jest to książka którą się pochłania..niestety na naszym rynku jest (jak większość dobrych książek)
ciężko dostępna, więc mogę tylko dla ułatwienia dostępu podać link do strony:

org-aport.com/book19783562.php
uwierzcie na słowo - jest niesamowita...[/quote]


Hejka:) ja także przeczytałam tę książkę. Potwierdzam, że jest trudno dostępna na rynku, a może tak ją ludziska wchłonęli, bo ja ją przeczytałam w try miga :) Kolejna fajna o podtekście erotycznym książka, muszę przyznać, że czasem lubię poczytać o tych "fascynacjach" :mrgreen: Potwierdzam, że fajne momenty, w których znajdują się bohaterowie ciekawym środkiem stylistycznym napisane. Ktoś jeszcze czytał? Piszcie! i podzielcie się swoimi refleksjami :mrgreen: pozdr a tu link: http://org-aport.com/book19783562.php klikajcie


30 kwi 2013 9:51:32
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 30 kwi 2013 13:55:26
Posty: 1
eCzytnik: książki tradycyjne
Post Re: Monika Nowicka- "Piąta fala pożądania"
Witam wszystkich zachęcam do przeczytania książki pod tytułem "Piąta fala pożądania" jej autorką jest Monika Nowicka książka godna polecenia oraz uwagi ponieważ opowiada o miłości seksie i sferach intymnych człowieka. Myślę, że sex jest tematem który zainteresuje zarówno kobiety jak i mężczyzn do przeczytania tej oto książki opowiada ona o perypetiach miłosnych kobiet z różnych sfer społecznych pozwala na odkrycie własnej seksualności poznania innych technik jest naprawdę godna polecenia w trakcie czytania nie będziecie mogli się od niej oderwać
oto link do książki; http://org-epost.com/book19783562.php


30 kwi 2013 14:00:45
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 30 kwi 2013 14:37:32
Posty: 1
Post "Piąta fala porządania" Moniki Nowickiej
Ostatnio przeczytałyśmy tę książkę z przyjaciółką I jesteśmy zachwycone. Autorka bardzo otwarcie podchodzi do tematu seksualności i fantazji. I dobrze!!! Pora zacząć o tym rozmawiać poważnie, jak dorośli ludzie , a nie z głupim uśmieszkiem!;) W książce jest kilka historii niepodobnych do siebie kobiet. Myślę, że każda z nas może odnaleźć w nich samych siebie:) Życzę miłego czytania!! http://org-aport.com/book19783562.php


30 kwi 2013 14:53:08
Zobacz profil
Admin

Dołączył(a): 13 cze 2008 14:47:02
Posty: 2835
Lokalizacja: Gdańsk
eCzytnik: kindle
Post Re: Monika Nowicka- "Piąta fala pożądania"
Książka musi być niesamowita, skoro dla jej polecenia warto było założyć 5 kont. Proponuję utworzyć jeszcze kilka, żeby wszyscy nauczyli się linka na pamięć.

_________________
Zgred - Rafał Ziemkiewicz napisał(a):
Dziś trzeba pisać o mieczach, czarach, toporach i wojowniczkach w blaszanych bikini, wszystko inne to już jest nisza w niszy. Albo o nastoletnich wampirach.
Porównywarka cen ebooków


30 kwi 2013 17:39:00
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 01 maja 2013 14:57:36
Posty: 2
Post Re: Monika Nowicka- "Piąta fala pożądania"
Monika Nowicka "Piąta fala pożądania"
Książka, którą przeczytałam w ostatnim czasie. Bardzo ciekawa lektura o relacjach między dwojgiem ludzi podszyta dużą dawką erotyzmu. Co może się zdarzyć podczas pobytu w sanatorium? Ta historia i wiele innych do przeczytania w lekturze. Bardzo odważnie opisane przygody, gorąco polecam.
http://org-epost.com/book19783562.php


01 maja 2013 15:05:35
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 01 maja 2013 14:57:36
Posty: 2
Post Re: Monika Nowicka- "Piąta fala pożądania"
Monika Nowicka "Piąta fala pożądania"
Książka, którą przeczytałam w ostatnim czasie. Bardzo ciekawa lektura o relacjach między dwojgiem ludzi podszyta dużą dawką erotyzmu. Co może się zdarzyć podczas pobytu w sanatorium? Ta historia i wiele innych do przeczytania w lekturze. Bardzo odważnie opisane przygody, gorąco polecam.
http://org-epost.com/book19783562.php


01 maja 2013 15:07:28
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 02 maja 2013 13:22:12
Posty: 1
eCzytnik: laptop
Post Re: Romans współczesny.
Witajcie. Ja mogę polecić książkę Moniki Nowickiej pt. "Piąta fala pożądania".
Genialna pozycja. Tylko dla osób dorosłych. Książka opowiada największe sekrety seksualne kobiet. Niesamowite opisy scen erotycznych. Naprawdę gorąco polecam. Więcej info na str: http://org-epost.com/book19783562.php


02 maja 2013 13:27:46
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 02 maja 2013 16:48:33
Posty: 1
eCzytnik: EBOOK
Post Re: Wolne lektury
hejka;) chciałabym się podzielić z Wami książką, którą ostatnio przeczytałam. Jest to książka Moniki Nowickiej „Piąta fala pożądania” .Pierwszy raz książka wywołała u mnie tyle emocji! Jest to niezwykle erotyczna książka. Opowiada o przygodach i fantazjach erotycznych zarówno kobiet jak i mężczyzn. Park, sanatorium, dom, las , namiot? Każde miejsce jest dobre ma rozładowanie fali pożądania. Bohaterki i bohaterzy książki pochodzą z różnych miejsc, są w różnym wieku, mają różne podglądy, cele, marzenia, łączy ich jedno: seks. Każdy przeżywa niezwykle erotyczne przygody od których nie mogłam się oderwać i czytałam je z wypiekami na twarzy. Książka jest erotyczna lecz nie wulgarna. To klucz to odkrycia swoich ukrytych pragnień seksualnych. Polecam ją wszystkim, kobietom i mężczyznom powyżej 18 roku życia, którzy chcą oderwać się od szarej codzienności i dodać swemu życiu pikantnego smaczku ;). Link do ebooka http://org-epost.com/book19783562.php.


02 maja 2013 16:50:56
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 03 maja 2013 15:09:53
Posty: 1
Post « Piąta fala pożądania » Monika Nowicka
Witam, drodzy forumowicze :)

Chciałabym podzielić się wrażenia dotyczącymi niedawno poznanej przeze mnie książki ''Piąta fala pożądania''. Sam tytuł mówi pewnie wiele sam za siebie - otóż książka przebija wszystkie: akcją, treścią i odwagą słów. Gwarantuję sporo rumieńców oraz wiele nieprzespanych nocy :) Tutaj możecie znaleźć wersje do pobrania, ażeby zapoznać się z jej treścią:

http :// org-epost. com/book19783562. php

Gorąco polecam!


03 maja 2013 15:13:21
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 04 maja 2013 14:25:14
Posty: 2
eCzytnik: laptop
Post Re: Monika Nowicka- "Piąta fala pożądania"
a mnie się książka podobała...czytałem więc mogę się wypowiedzieć...jest to polska odpowiedź na modną ostatnio za wielką wodą literaturę erotyczną...i w mojej opinii niczego książce M.Nowickiej nie brakuje...autorka w sposób bezpośredni trafia w samo sedno skrywanych przez czytelnika fantazji, pobudza wyobraźnie, stąd łatwo można się zatracić w czytaniu...polecam i będę polecał ją moim znajomym


04 maja 2013 14:35:37
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 06 maja 2013 11:33:21
Posty: 1
eCzytnik: komputer
Post Re: Monika Nowicka- "Piąta fala pożądania"
Seksualność jest .... wszędzie. Przekonacie się czytając "Piątą falę pożądania" Moniki Nowickiej. Autorka porywa czytelników w świat opowiadań pobudzających wyobraźnię i potencjał seksualny. Zaletą są krótkie formy z odważnymi, pikantnymi szczegółami epizodów erotycznych.
Pamiętajcie EROTYKA to doznania
to też "Piąta fala pożądania"
a tu strona do klikania: http://org-epost.com/book19783562.php


06 maja 2013 11:39:47
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 06 maja 2013 13:59:21
Posty: 1
eCzytnik: e-book
Post Re: Monika Nowicka- "Piąta fala pożądania"
Ja również ostatnio zapoznałam się z książką "Piąta fala pożądania" Monika Nowicka.

Rewelacyjna pozycja z kategorii erotyka. Niebanalne historie, ciekawie opisane z odrobiną pikanterii w przeżyciach i doznaniach wielu kobiet... Przeczytać tą książkę to jak zapoznanie się z wieloma wyspani ich historiami sekretami, każdy znajdzie dla siebie odpowiedź z nurtujących go zagadek świata erotyki. Polecam: http://org-epost.com/book19783562.php


06 maja 2013 14:02:54
Zobacz profil
Admin

Dołączył(a): 13 cze 2008 14:47:02
Posty: 2835
Lokalizacja: Gdańsk
eCzytnik: kindle
Post Re: Monika Nowicka- "Piąta fala pożądania"
Myślę że przydałoby się jeszcze kilka postów z linkami. Może uda się zdobyć rekord Guinessa w ilości identycznych linków w jednym wątku? Ale proszę pamiętać, że liczą się tylko linki z kont założonych w dniu postowania i żaden user nie może mieć więcej niż 2 posty na forum :)

_________________
Zgred - Rafał Ziemkiewicz napisał(a):
Dziś trzeba pisać o mieczach, czarach, toporach i wojowniczkach w blaszanych bikini, wszystko inne to już jest nisza w niszy. Albo o nastoletnich wampirach.
Porównywarka cen ebooków


08 maja 2013 18:08:03
Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: