Teraz jest 20 kwi 2024 7:39:56




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
PB 622 - usuwanie linków z Najnowszych Wydarzeń 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 06 lut 2012 10:16:07
Posty: 56
eCzytnik: i62HD Angel Glow, InkPad
Post Re: PB 622 - usuwanie linków z Najnowszych Wydarzeń
MiPr - znowu wielkie dzięki, za informację i Twoją cierpliwość do mnie. Jeszcze tylko jedno pytanie, mam nadzieję, że ostatnie i mi podpowiesz... Chodzi o dzielenie wyrazów. "Przeszukałam" cały czytnik i nigdzie nie widzę takiej opcji :oops:


21 mar 2013 19:23:16
Zobacz profil
Mod

Dołączył(a): 24 lis 2012 18:06:02
Posty: 766
eCzytnik: PB622
Post Re: PB 622 - usuwanie linków z Najnowszych Wydarzeń
Wydaje mi się, że to ustawienie jest dostępne tylko w aplikacji FBReader - nie ma go w Adobe Reader-że. W FBreader-że można to zmienić wchodząc w menu "Ustawienia" (opcja opatrzona ikonką "Aa").

Sam nigdy dzielenia wyrazów nie używałem i nawet nie wiem czy dla języka polskiego to działa (nie jestem pewien czy są w czytniku odpowiednie reguły podziału).


21 mar 2013 19:43:27
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 06 lut 2012 10:16:07
Posty: 56
eCzytnik: i62HD Angel Glow, InkPad
Post Re: PB 622 - usuwanie linków z Najnowszych Wydarzeń
Tak, sprawdziłam. Jest dostępne tylko w doc albo rtf, ale nie wg polskich reguł. W innych dzielenie wyrazów nie jest dostępne. Mnie to by trochę dokuczało (jestem polonistką), ale to czytnik córki. Jeszcze raz dziękuję za cierpliwe odpowiedzi i serdecznie pozdrawiam :)


21 mar 2013 20:05:34
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron